•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Про антисемітизм чи... дружбу народів

Автор Повідомлення
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2014, 22:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Абрам написав:
МіхаельВітман написав:
Насправді "жидами" називали не за релігійним признаком, а більше через мотивації в житті. Тому не всякий єврей жид і не всякий жид єврей.
Я познайомився з цим словом вперше років в п"ять, коли ще жив в селі. Мені сусідскі хлопці кричали: "Жид, жид"...
Я прийшов додому, і пожалівся бабусі: "Чого вони мене називають жадним? Я ж завжди всім ділюсь... Он-де, макухою ділився... яблуками..." Бабуся сказала: "Дурниці. Не звертай уваги"...
Добре казати... А спробуй не звертати...
Через пару років я зрозумів, що пхопці мали на увазі, але не міг збагнути, в чому ми різні? Що в мене не так?
А потім був перший клас...
Вчителька взяла журнал, і зробила перекличку. Вона називала ім"я, фамілію, національність і адресу.
В мене серце захололо... Зараз всі дознаються... і мене будуть ображать... всі!
Я майже знепритомнів... Але вчителька була гуманна: вона не назвала моєї національності...
Зараз я розумію, що це було моїм спасінням і... образою.

Пане Абраме! Ще раз прошу Вас – перейменуйте свою тему на кшталт: Україна – Ізраїль: співробітництво та взаємодомога. Про антисемітизм поверніться десь так років через 1 000.

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2014, 09:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Абрам"]
Дядя Ваня написав:

Дядя Ваня! Ви там підраховуєте мої помилки в граматиці?
Що натікало?
Чи все грамотно?

я все записую
рахунок щомісяця - думаю десь до червня якраз вистачить на квиток до Тель-авіву
Абрам

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2014, 12:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Київський торт "Президентський" підійде?
пане Абраме... як Вас по-батькові?
Нема торту краще за чорний ураїнский хліб!
Той, що під час мого дитинства коштував 14 копійок...
В ізаїльтян по-батькові нема. Ми один до одного тільки на "ти" і тільки по імені. Всі - всіх!
Але... якщо вам зручніше, то можна - Абрам Іванович... :-)))
----------------------------
Якщо серьозно.
Краще за все - це їхати в організованному порядку. Це і дешевше, і гаратований сервіс, і страховка... Тільки треба звертатись в надійне бюро.
Тиждня малувато. Оптімально - 10 діб. В такий термін можна побувати всюди. І навіть відпочити дня три в Ейлаті... Під кінець.

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2014, 12:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
я все записую
рахунок щомісяця - думаю десь до червня якраз вистачить на квиток до Тель-авіву
Сподіваюсь первинний облік ведеться сумлінно!
Бо ви пам"ятаєте, що буває за приписки... :-///

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2014, 12:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В мене прохання до всіх, хто знає.
Мене цікавлять книжки по український історії.
("Велику історію України" Миколи Голубця я зараз читаю).
Совєтських істориків не пропонувать...
Ще мене цікавить все, що пов"язвне з життям і боротьбою
Бандери. Особливо його статті, виступи, підписані документи тощо.
Заздалегідь дякую.

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2014, 12:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
Пане Абраме! Ще раз прошу Вас – перейменуйте свою тему на кшталт: Україна – Ізраїль: співробітництво та взаємодомога. Про антисемітизм поверніться десь так років через 1 000.
Я не розумію, чому не поговорити про це? Хіба є якісь табу? Хіба не можливо академічно дискутувати на будь яку тему?
Вам не довподоби назва теми.
ХіВі не задоволений автором...
Може краще довіримось загалу: будуть дописи - продовжимо, не буде... відкриєм нову...
Чи "Та й пішла собі, небога на свою країну"...

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2014, 13:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Абрам написав:
Заздалегідь дякую.

Тут знайдете багато інформації:
http://forum.milua.org/viewforum.php?f=8

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2014, 13:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Абрам написав:
Заздалегідь дякую.

малоцікава біографія
особисто мене цікавлять два питання, на які ніхто не може дати відповідь
- чому Бандеру відпустили німці
- американське фінансування Бандери

зліпили його обростивши міфами і дисертаціями
а обрали - бо саме він є найбільш протирічною фігурою яка ідеально підходить для розколу України
громадянам України нема чого ділити і про що сперечатись аж до моменту коли не заходить мова про Бандеру бандерівців, УПА, 2СВ, і тд..
і тут починається таке що порядному єврею мабуть уже не зрозуміти
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2014, 14:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Я не розумію, чому не поговорити про це? Хіба є якісь табу? Хіба не можливо академічно дискутувати на будь яку тему?
На самого автора та подробиці його біографії мені якось глибоко начхати. Як і на те, чому жиди постійно скаржаться на інші народи, що їх, "богообраних", бачте не люблять.
Мене дратує інше: що жид, який мешкає в Ізраїлі, втягнув українців в безглузде обговорення своїх, жидівських, проблем. І українці на це ведуться! В Українських Націоналістів що, нема важливіших питань, ніж виправдовуватись перед жидами? Може, війна на Сході України вже закінчилась? Чи тарифи на газ і електрику нам знизили? А чи може тут звичне жидівське: "а шо я с етого буду імєть?". І поки українці проливають свою кров і рахують кожну копійчину, щоб вижити, жиди хочуть крутити свій "гешефт" на нашому лихові? Так вони робили в усі смутні та воєнні часи, наживаючись за рахунок інших народів!

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2014, 15:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Цитата:
На самого автора та подробиці його біографії мені якось глибоко начхати. Як і на те, чому жиди постійно скаржаться на інші народи, що їх, "богообраних", бачте не люблять.
Мене дратує інше: що жид, який мешкає в Ізраїлі, втягнув українців в безглузде обговорення своїх, жидівських, проблем. І українці на це ведуться! В Українських Націоналістів що, нема важливіших питань, ніж виправдовуватись перед жидами? Може, війна на Сході України вже закінчилась? Чи тарифи на газ і електрику нам знизили? А чи може тут звичне жидівське: "а шо я с етого буду імєть?". І поки українці проливають свою кров і рахують кожну копійчину, щоб вижити, жиди хочуть крутити свій "гешефт" на нашому лихові? Так вони робили в усі смутні та воєнні часи, наживаючись за рахунок інших народів!

поки що ніхто нічого не імєє
навпаки - пан Абрам люб"язно запросив мене у гості
Одружений

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2014, 15:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня, Ви вже про свій військовий обов'язок дивлюсь зовсім забули :)
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2014, 15:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:

а я нікому нічого не винен
дончанам подобаються чеченці - чому я маю розкидати свої мізки по териконам і залишати дітей сиротами?
я категорично проти
хтось гине а хтось армійськими пайками барижить
ідуть вони під три чорти
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2014, 15:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Дядя Ваня прийме юдаїзм, зробить собі обрізання і захищатиме інтереси Ізраїлю на окупованих палестинських землях. За це йому Абрам дозволить мацу з салом їсти :))
Жартую. Дядя Ваня, не ображайтесь!

Євген Маланюк
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2014, 15:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Одружений написав:
Дядя Ваня прийме юдаїзм, зробить собі обрізання і захищатиме інтереси Ізраїлю на окупованих палестинських землях. За це йому Абрам дозволить мацу з салом їсти :))
Жартую. Дядя Ваня, не ображайтесь!

нєнє, тижні два відпочити максимум
якби я кудись і поїхав на пеемже - так це на Кубу
і то якби родини не було
щоб отак псіхонути
в Україні мене не влаштовує не так багато - дороги, бюрократія і соціяльна несправедливість
все інше - ідеально
ну ще із сміттям біда, з екологією загалом
але у нас чудовий міністр - скоро все виправить
правда?
а весь рік літо і пустеля - най воно сказиться
в Криму ще була мрія купити соток десять
десь під Судаком
на пенсію перебратися
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 30 травня 2014, 16:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Одружений написав:

а я нікому нічого не винен
дончанам подобаються чеченці - чому я маю розкидати свої мізки по териконам і залишати дітей сиротами?
я категорично проти
хтось гине а хтось армійськими пайками барижить
ідуть вони під три чорти
Цілком погоджуюсь з даною точкою зору!

Євген Маланюк

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за: