•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Про антисемітизм чи... дружбу народів

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2014, 20:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі ,я Вас шукала,так і знала ,що на цій гілці вас знайду:)
Я дуже багато думала...
про боягузтво,про війну,про загибель наших хлопців на сході України.
Про загибель хлопців саме з заходу України.
Як почитаєш сводки Загиблих-всі мешканці починаючи з Коростишева,
Полісся,Волинь...і так далі..(хай Джура не ображається,але це факт.).

І прийшла до висновку.

Тільки свою хату захищати-це смішно.

Одна твоя хата нікому не потрібна.

Щоб дійти до твоєї хати,ворог має знищити все на своєму шляху.

Тобто має знищити пів України,щоб дійти до твого будинку.

Солдати кладуть свої життя,стримуючи окупанта і блокуючи його в одному місці, щоб ворог не розлісься по всій Україні.

Таким чином захищають і Львів,і Київ.

Щоб ворог не пройшов далі.

Хіві,наші солдати ціною свого життя захищають вашу квартиру.

От до такого я прийшла висновку.

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2014, 23:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую, пані Шкода, за Ваші слова! Та я з ними не згоден... Вибачте. Залишаюсь при своїй думці. Хочете - можемо продовжити нашу розмову (якщо Адміністрація не видалятиме моїх повідомлень!), але не в цій темі. Моє Вам шанування!

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Шкода

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2014, 23:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Дякую, пані Шкода, за Ваші слова! Та я з ними не згоден... Вибачте. Залишаюсь при своїй думці. Хочете - можемо продовжити нашу розмову (якщо Адміністрація не видалятиме моїх повідомлень!), але не в цій темі. Моє Вам шанування!

Тоді я не знаю,що вам пороблено,якщо ви не розумієте-шо якщо навала прийшла-то вже не зупиниться.
А ви будете сидіти у Львові і чекати коли цю навалу хтось зупинить на підступах до вашої домівки?

Наприклад,генерал Кульчицький і інші львівяни герої Загиблі.
ХІВІ,мені соромно за вас.

ПовідомленняНаписане: 24 серпня 2014, 08:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні День Незалежності України!
Всіх, хто любить цю країну, її людей, її природу, її історію, культуру, літературу, її пісні, найкрасивіших у світі жінок, хто співчуває її боротьбі за свою гідність і європейське майбутнє, я вітаю, і бажаю дуже скоро побачити втілені в життя ідеї її великих синів і дочок, Шевченка і Лесі Українки, Грушевського та Бандери, Небесної Сотні і солдат АТО.
Дай Господь, сил цьому народу пережити злочинницьку атаку підступного сусіда, не відступити, витримати і перемогти!
Пам'ятай, мій улюблений брате, народе України, що хліб дає Свобода, а Свобода завойовується у кривавій боротьбі. Не буває інакше! Терпи!
Сил тобі, розуму, хитрості і удачі!
Дорогу здолає ідучій.
Слава Україні

ПовідомленняНаписане: 12 квітня 2016, 06:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

неадекватна Сара...

https://www.youtube.com/watch?v=ne4CanBJbzw

ПовідомленняНаписане: 12 квітня 2016, 09:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правда як вона є )))

ПовідомленняНаписане: 19 січня 2017, 13:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
"Цікаво, що ЦРУ у своїх повідомленнях чітко вказувало, що українські націоналісти ніколи не поділяли антисемітської політики нацистів, а у 1941 році намагалися лише за допомогою Німеччини відновити незалежність України", — прокоментував появу онлайн-архіву історик Володимир Бірчак, який уже встиг ознайомитися із файлами, які стосуються українського визвольного руху.

http://www.istpravda.com.ua/short/2017/01/19/149475/

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"