•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Батальйон "Січ"

Автор Повідомлення
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 24 червня 2014, 12:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
Дядя Ваня написав:
..."ГО армія порятунку всесвіту" ...

Дядя Ваня, Ви пропустили одну букву "Д", тобто - ДГО - диванне громадське об'єднання...

Чому, на збори приїдемо, навіть по команді станемо "струнко".

провокативне запитання на тему:
http://snaua.info/ukrayinskiy-sotsial-natsionalizm-2/

як відносяться члени ВО "Свобода" до Соціал-національної асамблеї, і до РАСОВОГО очищення, і що на вашу думку означає расове очищення?
і постає питання - що робити з расово не дуже чистими і не дуже расово-повноцінними, наприклад що робити з моїм расово-неповноцінним знайомим Женькою наполовину бангладешцем, (так вийшло, Женька не винен)
і наприкінець - а що таке Арійські цінности?
як думаєте?
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 24 червня 2014, 17:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
.Чому, на збори приїдемо, навіть по команді станемо "струнко"..

Ви вже визначились, хто команду "струнко" подаватиме?

Дядя Ваня написав:
...провокативне запитання на тему:
http://snaua.info/ukrayinskiy-sotsial-natsionalizm-2/

як відносяться члени ВО "Свобода" до Соціал-національної асамблеї, і до РАСОВОГО очищення, і що на вашу думку означає расове очищення?

1.Я не адвокат ВО "Свобода", проте більшість позицій програми мені імпонують.
2.Хотів підтримати Ваш гумор.
3.Не плутайте ВО "Свобода" з "Правим сектором".
Ваше посилання далі другого рядка не читав. То не моє.
4. Вимагаю від партії ВО "Свобода" прояснити її ставлення до депортації українців із Холмщини, Підляшшя, Надсяння і т.д. На той час (1944 рік) вони були громадянами Польщі, але їх нагло переселили (депортували) в Україну. В Україні мешкає мій молодший брат, єдине - він при Кучмі отримав статус учасника війни. Старший брат (царство йому небесне) при союзі опинився в раші, женився на москальці (маю двох племінників - укромоскаликів, я їх дуже люблю і поважаю, як і їхню маму). Так ось, на старшого брата навіть такий статус не поширився, бо він жив у раші. Депортовані кримці, фіни отримали статус депортованих народів, а холмщаки, ляшуки, бойки - ні. Я не ратую за громадянство, а за компесацію втраченого рухомого і нерухомого майна, землі, лісів, сінокосів. Врешті решт, відшкодування моральних збитків. А ще більше болить - чому віддали сусідам такий шмат української землі?.

ПовідомленняНаписане: 24 червня 2014, 23:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
здається, хтось про Січ питав. от свіжачок:

Завершується формування першої роти батальйону "Січ" і початок повного курсу підготовки.

Один взвод батальйону вже заїхав на остаточну базу для тренування.
На днях на базу прибуває решта добровольців батальйону.

ДОБРОВОЛЬЦЯМ:

Усі хто мали бажання долучитися до служби - поспішайте. Але..

УВАГА! Специфіка батальйону НЕ передбачає:
- Можна я з вами повоюю-подивлюсь, а потім вирішу?
- Я маю вже післязавтра піти в атаку!
- У вересні хочу поїхати на місяць на пари!

Ми пропонуємо гнучні умови і знайдемо задачу кожному, але війна це серйозно.

Ті хто бажають служити офіційно та отримувати зарплатню пройдуть медкомісію і чотириденний державний курс підготовки. Після того волонтери прибувають в розташування для спеціальної військової підготовки на базі інструкторів батальйону.

ЗВ'ЯЗОК:

У разі питань звертайтесь до мобілізаційного штабу батальйону "Січ":
(050) 629-14-07
(097) 720-55-47
(093) 492-54-10

Проблему відновлення утрачених військових білетів чи інших документів можна вирішити. Удалося вирішити проблему з документами вже двом бійцям. Також можна владнати питання з перервою навчання для студентів. У разі таких нетипових труднощів звертайтесь:
(093) 991-84-67, Євген Карась

ПОТРЕБИ:

Для батальйону на разі вкрай потрібні металеві ліжка для завершення обладнання казарми. Якщо маєте можливість допомогти - звертайтесь, будемо вдячні!

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2014, 13:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Яка б могла бути емблема батальйону?
Щось на подобі цього?
ImageImage
ImageImage

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2014, 16:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Случ"]Яка б могла бути емблема батальйону?
Щось на подобі цього?
ImageImage

Голосую за цей варіант

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2014, 19:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ImageImage

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2014, 19:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А з літерами як?

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2014, 10:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://vk.com/vosvobodaofficial
ImageImage

ImageImage

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2014, 14:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Случ"]http://vk.com/vosvobodaofficial
ImageImage

Я - ЗА!!!

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2014, 16:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені подобається та, що з шаблями і тризубом!

Случ, Ви молодець!:))

Ви ж таки люди, не собаки!
Случ

ПовідомленняНаписане: 26 червня 2014, 16:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це не моя робота, але мені також подобається.

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2014, 17:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Агов...що там чути?

ПовідомленняНаписане: 30 липня 2014, 12:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як там справи?

ПовідомленняНаписане: 26 серпня 2014, 19:21 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Як там справи?

https://www.youtube.com/watch?v=XXPSHdIjvnE&feature=youtu.be

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови