•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

ЄС

Автор Повідомлення
Ліна

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2016, 20:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Из Гаккенем я згоден.
Щодо Балто-Чорноморського союзу: Серед цих країн я б відокремив чотири групи:
1 Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина.
2 Литва, Латвія, Естонія
3 Румунія, Болгарія.
4 Білорусь, Україна.
Перша група вже є союзом, має загальний ринок, вільне пересування людей. Просто нічого не робити і ті країни після розпаду ЄС будут зародком "Міжмор'я".
Друга група в тому ж самому положенні, але я думаю, що ці країни підуть в іншу сторінку.
Третя група мае бути підключена. Можливо що так, можливо що не.
Четверту групу (моя улюблена, тому що я русофіл) на жаль найскладніше увійти в такий союз. На мою думку інтерес еліти проти. також и економічні зв'язки з Росією дуже сильни. Більш того, я вважаю що Росія скоріше б війшла до війни, ниж на це дозволила.

Грего, дискримінуєте нас. ))) Хоч як нам зараз важко, але де ми, а де Білорусь. І це кажу не я, нерусофілка, а білоруси, що боряться разом з нами проти різномастих русофілів.
Якраз ми найближчі до Литви, на жаль, не до Польщі, в якій, скоріш за все, ефесбешних консервів не менше, ніж у нас. Просто діють інакше, без гасла захисту рускава язика.
Русофіл у звичному значенні не є прихильником Незалежної України.
Є й інші зауваження. Приміром, щодо перебування в одній групі Словаччини і Угорщини. Угорська меншина в Словаччині так само може спонукати Угорщину до імперських фантазій. За великим рахунком, у нас багато чого спільного є і з Словаччиною. Етногенез словаків - цікава тема. Багато чого можна пригадати, тільки словакам не сподобається. А у нас імперських забаганок не надто багато. Тут з усіма "своїми" треба було б розібратися.
грего

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2016, 21:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я кинув Білорусь і Україну до однієї групи не про те щоб прирівнювати це держави, але про те що обидве однаково важко інтегрувати у гіпотетичне Міжморе. Очевидно Білорусь союзник Росії, але альянси змінюються. Білорусь і Україна не в НАТО, може бути військова реакція Росії. Це серйозна проблема по моєму.
Коли я писав що я русофил, думав також про русинав не тилки росіянав.
Культура Білоруси, Україну и Росії з нашої точки зору схожі.
Ліна написав:

Приміром, щодо перебування в одній групі Словаччини і Угорщини. Угорська меншина в Словаччині так само може спонукати Угорщину до імперських фантазій.

Правда. Але я не казав що це буде просто, легко і весело.

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2016, 21:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Я кинув Білорусь і Україну до однієї групи не про те щоб прирівнювати це держави, але про те що обидве однаково важко інтегрувати у гіпотетичне Міжморе. Очевидно Білорусь союзник Росії, але альянси змінюються. Білорусь і Україна не в НАТО, може бути військова реакція Росії. Це серйозна проблема по моєму.
Коли я писав що я русофил, думав також про русинав не тилки росіянав.
Ліна написав:

Приміром, щодо перебування в одній групі Словаччини і Угорщини. Угорська меншина в Словаччині так само може спонукати Угорщину до імперських фантазій.

Саме так, якщо русофіл як любитель русинів, а не московитів. Поляки помиляються, вважаючи близькими росіян, українців і білорусів, попри абщєпанятний язик і тотальну русифікацію.
Грего, ви були в Росії, в російській глибинці? Бо по Москві не можна судити. Російська і українська культура не є близькими. Русифікація дається взнаки, але етнопсихологія - це данність, яку важко оминути. Українці, білоруси - слов'яни (і так само різні, бо білоруси - це балторуси, які ближче до поляків, ніж до укрїнців), а так звані росіяни - це народ з великим відсотком угрофінів. Є блогер mysliwiec, який багато пише про "братів", "слов'ян"-угрофінів:
Приміром:
http://mysliwiec.livejournal.com/2625743.html

Навіть українське православ'я - це інакша, відмінна від РПЦ конфесія і за богослов'ям, і за традиціями.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2016, 22:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Азовський рух провів установчу конференцію групи сприяння розбудові Балто-Чорноморського союзу
http://azov.press/ukr/azovs-kiy-ruh-proviv-ustanovchu-konferenciyu-grupi-spriyannya-rozbudovi-balto-chornomors-kogo-soyuzu
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2016, 22:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
....................................................
.......................

Трохи ілюстративного матеріалу.

Відрядження в Тюмені. Під житло відведена одноповерхова будівля типу складу чи бараку, всередині розділена перегородками, але не до стелі, на півтора зрости. Поруч такий самий барак - там лікують алкоголіків. Метрів на 150 навкруги - гола земля, трава чомусь не росте, із землі стирчать і поблискують цілі і розбиті пляшки і гранчаки, металеві миски. У бараці є комендант, Катька, здоровенна баба з хитрою пикою і сильним скрипучим голосом. У вільний час абсолютно нема чого робити, то ми зібралися поспівати. Приблизно за 30 хвилин вламується шобло мусорів, десятка півтора, з автоматами, кайданками, т. ін. Ми продовжуємо співати, скоса дивимось на них. Доспівали, питаємо, що в них трапилось? Комендантша зателефонувала до мусарні, "Хахли пєрєпілісь, і буянят!". За два дні по тому Катька підійшла до нас із проханням. У неї був день народження, стіл, гулянка, то чи не могли би ми прийти, поспівати?

Це до питання про одинаковість.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 08 липня 2016, 17:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я хочу Еуропи націй. Якою вона завжди була.

Цікавий виступ...

https://www.youtube.com/watch?v=KyiMTqkQnfQ&feature=youtu.be

ПовідомленняНаписане: 25 серпня 2016, 23:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глави урядів Німеччини та Чехії обговорили можливість створення європейської армії
http://ua.censor.net.ua/news/403147/glavy_uryadiv_nimechchyny_ta_chehiyi_obgovoryly_mojlyvist_stvorennya_yevropeyiskoyi_armiyi

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2016, 13:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://wmeritum.pl/nowy-projekt-geopolityczny-udzialem-polski-krajach-regionu-drzemie-wielki-potencjal/153118
Цитата:
12 państw Europy Środkowej na spotkaniu w Dubrowniku pod hasłem „Wzmacnianie Europy: budowanie połączeń między Północą i Południem” powołało Inicjatywę Trójmorza oraz przyjęło wspólną deklarację o zacieśnieniu współpracy w zakresie energetyki, transportu, cyfryzacji i gospodarki.
Państwa, które podpisały deklarację to Litwa, Łotwa, Estonia, Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Austria, Słowenia, Chorwacja, Rumunia oraz Bułgaria. Deklaracja Trójmorza została przyjęta w obecności przedstawicieli Chin, USA oraz Turcji.

12 країн Центральної Європи на зустрічі в Дубровнику по темі «Зміцнення Європи: наведення зв'язків між Північною і Південною" створили ініціативу "Троїморе" і прийняли спільну декларацію про зміцнення співпраці в теми енергетики, транспорту, оцифрування та економіки.
Країни які підписали декларацію є Литва, Латвя, Естонія, Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Австрія, Словенія, Хорватія, Румунія та Болгарія. Декларація Троїморя була прийнята в присутності представників Китаю, США і Туреччини.

Я здивований що Австрія, Словенія та Хорватія приєдналися.

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2016, 17:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Я здивований що Австрія, Словенія та Хорватія приєдналися.

А я здивований, що серед цих країн - сусідів УКРАЇНИ нема. Що, Індонезія - ближче, чи Бангадеш? Чи Липецьк?

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2016, 18:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Украіни нема (на мою думку) тому що Украіна не у ЄС. І цій зустріч є ознаком розвалу ЄС. Меркел у Варшави і президент Дуда в Дубровнику. Якщо Меркел переможе на виборах 2018 буде кінец ЄС. Схід відділітся.

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2016, 19:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Якщо Меркел переможе на виборах 2018 буде кінец ЄС. Схід відділітся.

А якщо переможе якийсь родич Обами чи Ердогана?

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2016, 20:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Обрання Трампа вигідніше для Центрально-Східної Європи

• ІГОР ЗАГРЕБЕЛЬНИЙ висловив свою думку

http://blogs.informator.news/obrannya-trampa-vyhidnishe-dlya-tsentralno-shidnoji-evropy/

Попри увесь свій антиамериканізм, не можу не визнати, що розбудова Міжмор’я у його нинішньому форматі — це плід центрально-східноєвропейської політики США.

Але йдеться про політику минулого. Думаю, що у випадку перемоги хоч Клінтон, хоч Трампа відбудеться частковий “вихід” США із Центрально-Східної Європи.
А це дасть змогу тамтешньому “атлантичному засіву” на кшталт Грабар-Китарович або Качинського краще вкорінитися в національну і регіональну суб’єктність.

Обрання Трампа тут буде більш вигідне, бо позначатиметься меншим ідеологічним тиском на регіон (натомість Клінтон, ставши президентом, робитиме сильний наголос на експансію ліво-ліберальний ідей в руслі політики “м’якої сили”).

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2016, 21:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Украіни нема (на мою думку) тому що Украіна не у ЄС. І цій зустріч є ознаком розвалу ЄС. Меркел у Варшави і президент Дуда в Дубровнику. Якщо Меркел переможе на виборах 2018 буде кінец ЄС. Схід відділітся.

НМСД, ЄС закінчується хоч як. Просто тому, що закінчується бензин. Ідея видохлась. Надзвичайно дорого коштує, і нічого не додає до status quo. Єдиний сенс, який може за тим всим ховатися - непривабливий. А саме - квазіколоніальна експлуатація периферійних країн "центральними державами".

Я, на фоні подібних інтенцій ГермоФродонції, навіть не дуже дивуюся їх незбагненній прихильності до Кремля. Бо ясно, як день, що вони придивляються, щоб використати цінний досвід, Берлін гратиме роль Москви, Парижу дістанеться амплуа Петербурга, і всьо. Польща буде, як Калужська губернія, Словакія - як Рязанська, а Греція - тіпа як Сахалін, морепродукція, природа, симпатичні аборигени для розваги туристів.

Чому я так думаю? Бо німаки намертво вчепилися в ресурсну економіку Росії, і не хотять відпускати, навіть під явною загрозою путінської агресії на Європу, наче здурілі. А зараз там буде дедалі небезпечніше, нестабільніше, вони захотять швидкої заміни. Так само Меркель і французи запускають емігрантів, не просто так, а у спазматичній спробі компенсувати зниження людського ресурсу, хоча б якось. Дешеві ресурси - от на що, насправді, моляться європідри. Вилазити з кризи за рахунок новацій, соціальних і техніко - економічних, було би дуже романтично і гонорово, але де ж його взяти, той непромокаючий порох? А дешеві ресурси - вєрняк!
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2016, 22:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
12 країн Центральної Європи на зустрічі в Дубровнику по темі «Зміцнення Європи: наведення зв'язків між Північною і Південною" створили ініціативу "Троїморе" і прийняли спільну декларацію про зміцнення співпраці в теми енергетики, транспорту, оцифрування та економіки.
Країни які підписали декларацію є Литва, Латвя, Естонія, Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Австрія, Словенія, Хорватія, Румунія та Болгарія. Декларація Троїморя була прийнята в присутності [b]представник
ів Китаю, США і Туреччини. [/b]..

Цитата:
... розбудова Міжмор’я у його нинішньому форматі — це плід центрально-східноєвропейської політики США....

США бачать, що стара карга Европа уже видихається, вирішили узяти ЦСЄ під свою парасольку. Тут тобі і дешева робоча сила, і території для розміщення: морських, сухопутних і т.д. ...баз, об’єктів. А що з Україною? Невже залишиться буферною зоною?

ПовідомленняНаписане: 28 серпня 2016, 23:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
Так само Меркель і французи запускають емігрантів, не просто так, а у спазматичній спробі компенсувати зниження людського ресурсу, хоча б якось.
Якщо б так, у них є простий спосіб. Пускати Румунію та Болгарію до шенгенської зони, не кажучи навіт про Украіни, Молдавіі.
На мою думку це що робить Меркел абсолютно ірраціональне. Она стара, лукава, бездітна баба. Вона досягнула все, але немає кому віддати. Йде свідомо до краху по старечої злости. Можу помилятися. Якщо вона знову переможе, це кінець ЄС. Буде громадянська війна на заході і схід окремий.
Правдослов написав:

А якщо переможе якийсь родич Обами чи Ердогана?
Тоді не знаю. :)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"