•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

ЧОМУ ТАК?

Автор Повідомлення
Гайдамаккубани

ПовідомленняНаписане: 09 липня 2014, 16:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Уважаемый Олег Ярославович!
В мене трi питання.
1. Почему в Украине в массовом порядке не вводятся в эксплуатацию печи, работающие на биоотходах, которыми Виктор Ющенко предлагал в конце своего президентства заменить газовые?
2. Виктор Ющенко собирался открыть Дом Украинской Культуры в Краснодаре. Сейчас всё заглохло? Будет ли восстановлена реализация этого проекта?
3. Может ли Ирина Фарион провести лекцию в Краснодаре?
ДЯКУЮ!

ПовідомленняНаписане: 09 квітня 2015, 14:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гайдамаккубани написав:
Уважаемый Олег Ярославович!
В мене трi питання.
1. Почему в Украине в массовом порядке не вводятся в эксплуатацию печи, работающие на биоотходах, которыми Виктор Ющенко предлагал в конце своего президентства заменить газовые?
2. Виктор Ющенко собирался открыть Дом Украинской Культуры в Краснодаре. Сейчас всё заглохло? Будет ли восстановлена реализация этого проекта?
3. Может ли Ирина Фарион провести лекцию в Краснодаре?
ДЯКУЮ!

Я на Вас дивуюсь як на дрімучу відсталість, але оскільки Ви не один, вати багато, те я відповім.
1. Кубань – це українська земля, земля, де проживає українська нація, де панував український етнос, де була поширена українська мова (до1956 року – до 90 відсотків жителів Кубані розмовляли українською).
2. Рішенням волюнтаризму комуняк у 1956 році Кубань була формально передана зі складу України в склад Росії. Після цього почався справжній геноцид українців на Кубані, знищена мова, кобзарі, газети, книги українською мовою. Зараз на Кубані немає ні однієї української школи, газети. Українці Кубані так залякані, що ховають свою приналежність до української нації, свої коріння. Українці Кубані були знищені повністю, бо зараз там не знайдеш ні одного українця. Але я знаю багато молодих людей з Кубані, яки кажуть, що вони росіяни, але приховують, що їхні бабусі та діди розмовляють тільки українською мовою, співають тільки українські пісні.
3. Теорія націоналізму стверджує, що це результат природного відбору у непримиренної боротьбі націй за існування на Землі. Тому слід визнати, що на Кубані перемогли зараз москалі, але я вірю, що українська нація не змириться з поразкою, вона прокинеться, відродиться і буде ще панувати на своєї Богом даної землі - Кубані.

Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"