•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Особливий статус ДНР і ЛНР. Що далі

Автор Повідомлення
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2017, 14:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Лариса Волошина. Закон про російську автономію
https://day.kyiv.ua/uk/blog/polityka/zakon-pro-rosiysku-avtonomiyu

"Ми так і не отримали відповіді на питання, для чого було в такому поспіху подовжувати дію закону, що більше підходить для врегулювання громадянського конфлікту?..."

Як пише пані Волошина - [b]"Для початку спробуємо відповісти на питання «що?»"

То спробуємо...
ЩО нав'язує світу ВІДЬМОЦІАНИСТА КОМІСІЯ:

"Насправді, нехай вони знищать один одного і зроблять для нас багато грошей - це дуже розумно.

Ми хочемо наш власний світ, і ніхто з гоївської худоби нічого не зможе зробити щоб нас зупинити.

Ви знаєте, ми, євреї, ми дуже розумні хлопці. Я знаю, що насправді ми отримаємо всі інші країни в усьому світі. Вони знищать один одного."

І НЕ ПОТРІБНО БУДЕ ТАК БАГАТО ПІСЬАТИ...

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2017, 15:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Список зрадників держави Україна, які проголосували за Особливий Статус Донбасу.

Поіменне голосування про проект Закону про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей (№7164) - за основу та в цілому
06.10.2017 10:52

За:229 Проти:57 Утрималися:7 Не голосували:44 Всього:337

Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" За:122

Алєксєєв С.О.
Андрієвський Д.Й.
Арешонков В.Ю.
Ар’єв В.І.
Артюшенко І.А.
Бакуменко О.Б.
Барна О.С.
Березенко С.І.
Бєлькова О.В.
Білозір О.В.
Білоцерковець Д.О.
Богомолець О.В.
Брензович В.І.
Бригинець О.М.
Буглак Ю.О.
Вадатурський А.О.
Валентиров С.В.
Велікін О.М.
Вінник І.Ю.
Герасимов А.В.
Голубов Д.І.
Гончаренко О.О.
Горват Р.І.
Грановський О.М.
Гринів І.О.
Гудзенко В.І.
Демчак Р.Є.
Денисенко В.І.
Дехтярчук О.В.
Джемілєв М. .
Дмитренко О.М.
Довбенко М.В.
Домбровський О.Г.
Дубневич Б.В.
Дубневич Я.В.
Євлахов А.С.
Єфімов М.В.
Жолобецький О.О.
Заболотний Г.М.
Загорій Г.В.
Іонова М.М.
Іщейкін К.Є.
Іщенко В.О.
Каплін С.М.
Карпунцов В.В.
Кишкар П.М.
Кіт А.Б.
Князевич Р.П.
Кобцев М.В.
Козаченко Л.П.
Козир Б.Ю.
Кононенко І.В.
Корнацький А.О.
Король В.М.
Кудлаєнко С.В.
Кузьменко А.І.
Куліченко І.І.
Куніцин С.В.
Курило В.С.
Курячий М.П.
Кучер М.І.
Лаврик М.І.
Лівік О.П.
Лопушанський А.Я.
Лубінець Д.В.
Луценко І.С.
Люшняк М.В.
Макар’ян Д.Б.
Македон Ю.М.
Мамчур Ю.В.
Матузко О.О.
Мацола Р.М.
Мельник С.І.
Мельниченко В.В.
Мельничук І.І.
Мушак О.П.
Негой Ф.Ф.
Недава О.А.
Немировський А.В.
Онуфрик Б.С.
Павелко А.В.
Паламарчук М.П.
Палатний А.Л.
Пацкан В.В.
Пинзеник В.М.
Побер І.М.
Порошенко О.П.
Ревега О.В.
Рибак І.П.
Ричкова Т.Б.
Різаненко П.О.
Романюк Р.С.
Сабашук П.П.
Саврасов М.В.
Севрюков В.В.
Соловей Ю.І.
Сольвар Р.М.
Співаковський О.В.
Спориш І.Д.
Сугоняко О.Л.
Суслова І.М.
Тіміш Г.І.
Ткачук Г.В.
Третьяков О.Ю.
Тригубенко С.М.
Урбанський О.І.
Усов К.Г.
Фріз І.В.
Фролов М.О.
Хлань С.В.
Чепинога В.М.
Червакова О.В.
Черненко О.М.
Чубаров Р.А.
Шверк Г.А.
Шинькович А.В.
Южаніна Н.П.
Юрик Т.З.
Юринець О.В.
Юрчишин П.В.
Яніцький В.П.
Яриніч К.В.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2017, 15:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" За:59

Алексєєв І.С.
Бабенко В.Б.
Бабій Ю.Ю.
Бендюженко Ф.В.
Береза Ю.М.
Бойко О.П.
Бриченко І.В.
Бурбак М.Ю.
Вознюк Ю.В.
Войцеховська С.М.
Гаврилюк М.В.
Горбунов О.В.
Данілін В.Ю.
Денісова Л.Л.
Дзензерський Д.В.
Дирів А.Б.
Драюк С.Є.
Дроздик О.В.
Єдаков Я.Ю.
Єленський В.Є.
Єфремова І.О.
Заставний Р.Й.
Іванчук А.В.
Кадикало М.О.
Кірш О.В.
Княжицький М.Л.
Колганова О.В.
Корчик В.А.
Котвіцький І.О.
Кремінь Т.Д.
Кривенко В.В.
Кривошея Г.Г.
Кришин О.Ю.
Ксенжук О.С.
Ледовських О.В.
Логвинський Г.В.
Лук’янчук Р.В.
Лунченко В.В.
Масоріна О.С.
Матейченко К.В.
Мепарішвілі Х.Н.
Пашинський С.В.
Підберезняк В.І.
Поляков М.А.
Помазанов А.В.
Присяжнюк О.А.
Река А.О.
Романовський О.В.
Савчук Ю.П.
Сидорчук В.В.
Сочка О.О.
Стеценко Д.О.
Сюмар В.П.
Тетерук А.А.
Унгурян П.Я.
Фаєрмарк С.О.
Федорук М.Т.
Хміль М.М.
Шкварилюк В.В.

Редаговано: Ліна (08 жовтня 2017, 15:45)
Ліна

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2017, 15:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Позафракційні За:10

Безбах Я.Я.
Геращенко І.В.
Герега О.В.
Голуб В.В.
Гопко Г.М.
Денисенко А.П.
Єднак О.В.
Міщенко С.Г.
Парубій А.В.
Розенблат Б.С.

Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" За:9

Бойко Ю.А.
Дунаєв С.В.
Іоффе Ю.Я.
Козак Т.Р.
Мирний І.М.
Нечаєв О.І.
Німченко В.І.
Павленко Ю.О.
Папієв М.М.

Фракція Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ" За:1

Веселова Н.В.

Група "Партія "Відродження" За:19

Барвіненко В.Д.
Березкін С.С.
Біловол О.М.
Бобов Г.Б.
Бондар В.В.
Гуляєв В.О.
Зубик В.В.
Кацуба В.М.
Кіссе А.І.
Клімов Л.М.
Кулініч О.І.
Ланьо М.І.
Мисик В.Ю.
Писаренко В.В.
Пресман О.С.
Святаш Д.В.
Хомутиннік В.Ю.
Шипко А.Ф.
Яценко А.В.

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка За:1

Вітко А.Л.

Група "Воля народу" За:8

Довгий О.С.
Івахів С.П.
Микитась М.В.
Молоток І.Ф.
Москаленко Я.М.
Фельдман О.Б.
Фурсін І.Г.
Шахов С.В.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2017, 15:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Отже, ми бачимо, що ПОП со товариши голосів набрали ледь-ледь. Тільки завдяки співпартійцям з Партії Регіонів, що і не дивно. Як же тут було не підтримати старого друга, та ще й отця-засновника шараги. Але окремі потвори так само спричинилися до ухвалення цієї ганьби. Веселова і Вітко - нові обличчя нібито, та ще й з інших фракцій. І без них би було достатньо для цієї оборудки голосів. Але зганьбилися.
Кожного запам'ятаємо, кожному пригадаємо. І нічим ви, падлюки, не виправдаєтеся. І відповісте неодмінно.
Я особисто як переконаний пацифіст, що не в змозі зробити те, що належиться за законами воєнного часу, просто молитимусь за справедливість і звільнення від вашої ганебної пристуності нашої столиці і держави. А Бог все бачить і чує. Амінь.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2017, 16:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Отже, ми бачимо, що ПОП со товариши голосів набрали ледь-ледь. Тільки завдяки співпартійцям з Партії Регіонів, що і не дивно. Як же тут було не підтримати старого друга, та ще й отця-засновника шараги. Але окремі потвори так само спричинилися до ухвалення цієї ганьби. Веселова і Вітко - нові обличчя нібито, та ще й з інших фракцій. І без них би було достатньо для цієї оборудки голосів. Але зганьбилися.
Кожного запам'ятаємо, кожному пригадаємо. І нічим ви, падлюки, не виправдаєтеся. І відповісте неодмінно.
Я особисто як переконаний пацифіст, що не в змозі зробити те, що належиться за законами воєнного часу, просто молитимусь за справедливість і звільнення від вашої ганебної пристуності нашої столиці і держави. А Бог все бачить і чує. Амінь.

Кнопкодавили. Про це кажуть Корчинська і Білецький. Корчинська з групою товаришів блокували вхід, відсікли зо три десятки депутатів, тож голосів з гарантією повинно було не вистачити. Білецький каже, що кнопкодавством додали два - три десятки голосів. Схоже на те, що все було організовано Парубієм &Co. Діти на балконі, заздалегідь підготовлене кнопкодавство, блокада трибуни з сьомої ранку, і невідомо, що іще. Спецоперація, починаючи з пропаганди кілька місяців невідомого, але дуже потрібного закону, подання його в парламент вночі перед голосуванням, і т.д.

Режим веде війну проти українського суспільства. Загалом - не новина.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2017, 17:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Гаккен, все так. Але нехай ті, хто не голосував, заявлять, що за них це зробив той хлопець.

Усе абсолютно зрозуміло. Братання з великим російським народом в імення власної дупи у владному кріслі. Порошенку потрібен російський анклав, тому що з його рейтингом він ніяк не може потрапити на другий строк. Нині у нього перспектива потрапляння за ґрати за державну зраду, причому неодноразово здійснену. "Ех раз, єщьо раз, єщьо много-много раз!" Але як би не скінчилося все "Владімєрским централом". Чи чимось ще драматичнішим. Бо ж про що нам кричить наша кривава історія? Всі ці подільники Московії врешті-решт закінчували дуже погано. Але й від запеклого ворога ПОПа, українських патріотів, нема чого хорошого йому чекати. Повернусь до російського анклаву в тілі України... ПОП вважає, що його дружбан ПУ, зацікавлений в порошенківській дупі на троні, забезпечить президенство вдруге, можливо навіть в однотур.

Ну і у мене запитання до наших любих націоналістів. Це коли 17 жовтня будуть збиратися люди, теж почуємо аргументи "Міхогрузин", не моя пісочниця, ми не в тім'я биті? Та ми всі вже побиті, а партійки будуть мірятися довжиною вусів, локшини на вухах чи то зелені в кишенях.

Мені цікаво, чому 5 і 6 жовтня біля ВР не було найрадикальніших радикалів Коханівського з гордим найменням ОУН? Га? Втомилися від побиття вітрин російських банків? Тому що, бачте, там були аваківські хлопці з НК? Вже цю дурню почула. Та не буде ні аваківських, ні будь-яких інших скоро загонів. Бо прийдуть "гвардійці короля" з Лугандону, які з великою наснагою будуть нас усіх вбивати. Я вже чую їхнє сичання за спинаю, в буквальному сенсі.
Чому не було С14? Теж не прийшли, бо хтось комусь не подобається?

Дуже тривожні передчуття. Бо цей недокомандувач готовий абсолютно на все. Але вже і багато хто з посполитих готовий на все. Їхала 6 жовтня в метро, чула, що люди вже зібралися на Майдан, коли було по всьому. Питання, чи відчайдухів буде достатньо, щоб у мирний спосіб змусити державних злочинців звільнити від своїх сідниць посадові місця? Чи не буде просто місива з ще одними Небесними Сотнями загиблих за народ, який не вартий цього?

Потвори готуються. Підтверджуються чутки про те, що вони мають намір застосовувати водомети. І хтозна-що у них на думці...

Ця однотурова катастрофа доводить країну до справжньої громадянської війни...

Боже, нам допоможи!
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2017, 20:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Попадання Пєцика на чергову каденцію в пердизденди - само собою. Але, НМСД, йдеться про більші плани.

Якщо я вірно зрозумів задум створення українського клону Чечні, то Пєцик хоче бути на табуретці пожиттєво. І навіть не він сам, а ригівське кодло хоче так влаштувати своє вічне панування, іменем Бомбасу. Це буде перманентне запалення в тілі України, гарантія вічної слабості.

Тоді пазлики складаються. Тоді їх справді анітрохи не турбує знелюднення України, воно їх влаштовує абсолютно. Вони вже перевірили - кацапи залюбки сюди переселятимуться, в будь - яких потрібних кількостях.

Або продаватимуть землю китайцям, і тоді китайці самостійно сюди попруть, невпинним потоком, мільйонами. Жодних проблем. Жодних пенсій, жодної медицини, взагалі - ніякі закони непотрібні. Або можна буде під приводом депопуляції вивезти сюди арабесків з Європи, ще й гроші за це струсити з Євросоюзу.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2017, 13:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ВГО "Сокіл"
Вчера в 1:38 ·
Лист Сергія Крайняка переданий з застінків Лук'янівського СІЗО через адвоката:

"Слава Україні!

Погода стає все більше по справжньому осінньою, і вже традиційно ця пора приносить нам загострення внутрішньо-політичної ситуації. Знову, як і в 2014 та найцікавішому для мене 2015 роках на початку осені піднімається питання "особливого статусу" або, вірніше кажучи, продажу національних інтересів задля можливості і надалі грабувати Українську Націю.

Не зважаючи на виступи свідомих депутатів та пікети верховної ради режим порошенка протягує через парламент закони "капітуляції", і ніхто не зважатиме ні на порушення регламенту, ні на "кнопкодавство". Я вже не говорю про саму сутність закону, я пишу лише для свідомих українців, вони розуміють. Наразі жодні дії, які були зроблені, навіть не змусили нервуватись головного баригу, і він спокійно зробив свою справу. Тепер "толєрантна" і "міролюбіва" Європа його підтримає, а він із спокійною душею продовжить свою справу.

Очевидно що насправді не було зроблено нічого щоб зупинити їх, були спроби, але вони вже давно довели свою недієздатність Лише сила зможе поставити на місце цих гнид! Лише безкомпромісна позиція і дія! Планомірна, але рішуча дія може дати нам результат. Боятися нам нічого, втрачати теж, адже ми вже втрачаємо найцінніше - свою Батьківщину!!! Режим забрав у мене свободу, та, скажу відверто, мені буде уже все одно на це, якщо він забере у мене мою країну.

Побратими я закликаю вас до боротьби! До єдності в цей час! Ми мусимо взяти владу, і для цього нам потрібен лишень ЧИН."
https://www.facebook.com/vgosokil/photos/a.350560585078803.1073741829.282101128591416/1119699798164874/?type=3&theater
Ліна

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2017, 16:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

АНДРІЙ БІЛЕЦЬКИЙ: ЦІ ЗАКОНОПРОЕКТИ ТЯГНУТЬ НА ДЕРЖАВНУ ЗРАДУ
https://www.youtube.com/watch?v=MIc7ybrzHS4

Абсолютно так! Цей закон тягне на державну зраду. І зовсім не зраду в забавлянці "зрада-перемога", яку дуже полюбляють наші гнучкі журношлюхи. Бо в нас справжніх журналістів, а не інфорзаробітчан - одиниці. Ті, які за Януковича ще борсалися і принаймні не опускалися нижче підлоги, нині ляггли під Банкову беззастережно і запопадливо. Давно не переглядаю новинні програми телеканалів, а оце пострибала з пультом у теліку. Ну-ну... У деяких навіть вираз обличчя змінився. Бо ж не можна усвідомленно брехати без шкоди для здоров'я та й зовнішності. Це Портников, Наталя Мосійчук, Гайдукевич. Коли дивишся на Буткевича, враження, що йому припекло вс****ся, і він ледь тримається, щоб не зробити це в прямому ефірі. Водночас видно, що вони, ці ніби патріотичні журналісти, як соломинку, за яку ще можна триматися, дають погляд "з того боку барикад", але награно тиснуть на цю сторону. І нервово смикаються, тримаючись за дрот у вусі.
Отже, кожна людина, у якої піднялася рука проголосувати схвально за закон №7164, відповість не тільки перед Богом, але і перед державою Україна. Мабуть, у цих потвор жевріють надії, що не буде тієї держави, перед якою треба буде відповідати. Але вже забагато крові і сліз пролито, щоб мрія ворога здійснилася.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2017, 20:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
АНДРІЙ БІЛЕЦЬКИЙ: ЦІ ЗАКОНОПРОЕКТИ ТЯГНУТЬ НА ДЕРЖАВНУ ЗРАДУ
https://www.youtube.com/watch?v=MIc7ybrzHS4

Абсолютно так! Цей закон тягне на державну зраду. І зовсім не зраду в забавлянці "зрада-перемога", яку дуже полюбляють наші гнучкі журношлюхи. Бо в нас справжніх журналістів, а не інфорзаробітчан - одиниці. Ті, які за Януковича ще борсалися і принаймні не опускалися нижче підлоги, нині ляггли під Банкову беззастережно і запопадливо. Давно не переглядаю новинні програми телеканалів, а оце пострибала з пультом у теліку. Ну-ну... У деяких навіть вираз обличчя змінився. Бо ж не можна усвідомленно брехати без шкоди для здоров'я та й зовнішності. Це Портников, Наталя Мосійчук, Гайдукевич. Коли дивишся на Буткевича, враження, що йому припекло вс****ся, і він ледь тримається, щоб не зробити це в прямому ефірі. Водночас видно, що вони, ці ніби патріотичні журналісти, як соломинку, за яку ще можна триматися, дають погляд "з того боку барикад", але награно тиснуть на цю сторону. І нервово смикаються, тримаючись за дрот у вусі.
Отже, кожна людина, у якої піднялася рука проголосувати схвально за закон №7164, відповість не тільки перед Богом, але і перед державою Україна. Мабуть, у цих потвор жевріють надії, що не буде тієї держави, перед якою треба буде відповідати. Але вже забагато крові і сліз пролито, щоб мрія ворога здійснилася.

Трохи інакше, пані Ліно. Це не так працює. Журналісти кількох телеканалів і радіо - пройшли і регулярно проходять спеціальну психологічно - політичну дресуру.

Це видно з того, як вони стали схожі на дресированих мавпочок. Вони втратили індивідуальність. Вони стали значно агресивніші. Власне, перестали поводитись, як журналісти, в етері.

Як тільки гість в студії починає говорити щось про невдачі Вальцмана - гостя негайно перебивають, беруть на голос, збивають на іншу, абсолютно недотичну тему. Часто подібна контратака виглядає звичайнісіньким хамством, але це продовжується. Вже двічі, правда, доводилось бачити, як один ведучій притримує молоду і гарячу журналістку, робить колежанці коротке зауваження, бо враження було, що вона зараз запрошеному гостю, поважній людині - повидирає очі за сказане.

Їх видає саме однотипна тактика і схожість манер, між формально різними каналами, формально різних власників. І випадки повної синхронізації контенту з певної тематики, як 31 серпня 2015 року, чи недавньої димовухи.

Зараз ще пошукаю стороннє підтвердження моїх власних спостережень.

https://youtu.be/05ONDfg3RTw
Ліна

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2017, 21:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чи має Україна пробачати сепаратистів т.зв. ДНР і ЛНР?
https://www.youtube.com/watch?v=BaemM7Ig668

Як вам ця тема, панове? Це обговорення?

Цього адвоката вдарили мішком з-за рогу... За єдіноє гасударства він... Не Україна, а цирк Порошенка.
"Кто такой етот сєпаратіст? Ми - єдіний народ, програма про амністію - очєнь правільная! Кто раздуваєт ету вайну, їх далжно прєслєдовать СБУ". Він звідки впав? На жаль, політика ПОПа з його мирними планами 1,2,3, з АТО - не АТО, з контрабандою, торгівлею з РФ, з такими бепепешниками, як Олег Надава, випускник гебешної школи 2006 року https://v-n-zb.livejournal.com/10181343.html, розбестили народ. І таку логіку вже багато хто не боїться озвучити. Три роки старалися, працювали над суспільною думкою і моральним станом громадян.

Чому мене Порошенко, Тука, Гримчак примушують пробачати тих, хто вбив Стаса Дерев'янка, Віталія Тіліженка та інших? Багато тисяч співвітчизників убили на окупованому Донбасі. Тепер я мушу все забути і пробачити окупантів та їхніх посібників? За що, за кого загинули Стас, Віталій та інші? І за Україну, і за мене, і за Порошенка нібито. Тоді я не можу дозволяти пану Порошенку втілювати його пацифістсько-єзуітські пропозиції. Бо їхня пролита кров мені не дозволяє. А те, що дозволяє сам собі у зв'язку з цим Порошенко, спитає з нього Бог і український народ, який ще при пам'яті.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2017, 23:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Чи має Україна пробачати сепаратистів т.зв. ДНР і ЛНР?
https://www.youtube.com/watch?v=BaemM7Ig668

Як вам ця тема, панове? Це обговорення?

Цього адвоката вдарили мішком з-за рогу... За єдіноє гасударства він... Не Україна, а цирк Порошенка.
"Кто такой етот сєпаратіст? Ми - єдіний народ, програма про амністію - очєнь правільная! Кто раздуваєт ету вайну, їх далжно прєслєдовать СБУ". Він звідки впав? На жаль, політика ПОПа з його мирними планами 1,2,3, з АТО - не АТО, з контрабандою, торгівлею з РФ, з такими бепепешниками, як Олег Надава, випускник гебешної школи 2006 року https://v-n-zb.livejournal.com/10181343.html, розбестили народ. І таку логіку вже багато хто не боїться озвучити. Три роки старалися, працювали над суспільною думкою і моральним станом громадян.

Чому мене Порошенко, Тука, Гримчак примушують пробачати тих, хто вбив Стаса Дерев'янка, Віталія Тіліженка та інших? Багато тисяч співвітчизників убили на окупованому Донбасі. Тепер я мушу все забути і пробачити окупантів та їхніх посібників? За що, за кого загинули Стас, Віталій та інші? І за Україну, і за мене, і за Порошенка нібито. Тоді я не можу дозволяти пану Порошенку втілювати його пацифістсько-єзуітські пропозиції. Бо їхня пролита кров мені не дозволяє. А те, що дозволяє сам собі у зв'язку з цим Порошенко, спитає з нього Бог і український народ, який ще при пам'яті.

Мусорська фальшивка, розводняк, від початку. СБУ багатьох посаджених добровольців простило? Стаса Краснова простило? Били так, що зір втратив. Лісника простили? Поховати нормально не дозволили. "Равликів" простили? Ендрю простили? Мало часу, можна було би продовжити череду прощень.

Друге, а чому це СБУ бере на себе право вирішувати такі питання??? Хто їх уповноважив??? Вони стали розумніші від Верховної Ради??? Чи, в даному разі, "СБУ" - це псевдо Вальцмана, який боїться сам з цим світитися?

І, доречі, ця мулька добре співпадає з тематикою і стилем зомбування журналістів, що я наводив вище. Очевидно, що джерело - те саме. Залякування великою кількістю смертей, доречі, пригадайте заяви Муженка, тези про "адіннарот", "Війна! Стій! Раз - два!", "Панять і прастіть!". Наче не було Гіркіна, Путіна, "Градів", Іловайська, Дебальцево, Волновахи, Зеленопілля, ДАПа. Тепер, коли Путін захопив Крим і Лугандос - ми маємо примиритися і виконати його забаганки, бо інакше - він нападе.

Це сеанс циганського гіпнозу. Саме той момент, коли циганка пояснює, що все зло - від грошей і золота, і щоби зняти порчу - треба негайно їй ті порчені цінності віддати. Ну, журналісти - ладно, а от Муженко і СБУ в ролі ісполнітєлєй циганських мантр - це кумедно. Раніше з цим і сам Вальцман вилазив, зараз уже не ризикує, посилає холуїв, а сам пасеться на чистому позитиві.

А тепер про погане. Вони всерйоз намірилися запровадити мінську капітуляцію, раз такі справи кояться.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2017, 01:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2017, 12:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
...Вони всерйоз намірилися запровадити мінську капітуляцію, раз такі справи кояться.

Я це збагнула, коли, певний час тому, Турчинов огоросив про близьку деокупацію донбасу. Першою думкою було - ці падлюки протягатимуть Мінськ.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,