•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Роздуми напередодні чергової імітації виборів

Автор Повідомлення
Олесь Вахній


Повідомлень: 223
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2014, 12:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нинішні так звані “позачергові вибори до Верховної Ради” дещо відрізняються від аналогічних дійств котрі відбувались в Україні впродовж більш ніж двох десятків років. Бойові дії на Сході та небезпідставна озлобленість довгий час інертного загалу на посадовців попереднього режиму, цього разу таки зіграють не останню роль. Політична палітра в Україні певно дещо зміниться після оголошення результатів й початку чергових засідань нового складу законодавчого органу. Проте суспільні й політичні пертурбації про котрі на кожному році голосять виплекані постокупаційною адміністрацією нинішні очільники, навряд чи подарують українцям бажане полегшення й змінять існуючий стан речей. Прагнення будь-що не випустити з цупких і загребущих пазурів важелі економічного й політичного контролю, гасла якими поки-що вдало жонглюють “пропрезидентські” кандидати, зусилля докладені їхніми політтехнологами з метою змусити загал забути реальні проблеми та потреби, переконують в тім, що Україна не є реально незалежною державою, а українці повноправними господарями на власній землі. Як і в часи окупації, зграйка можновладців й до абсурду роздутий апарат позбавлених фахових знань, совісті та честі челядників всих рангів і рівнів, продовжують трактувати платників податків знаряддям реалізаціїв власних забаганок.

Кількасотлітня бездержавність ще довго даватиметься взнаки українцям. Вихована матеріалістами орда зденаціоналізованих й позбавлених гідності плебеїв не соромиться голосити за часами ситої кріпаччини. На ідеях невпинного, божевільної швидкості гону за набитим черевом, виховують вони і власних нащадків. Насиченим техногенними препаратами дешевим хлібом й виготовленою з годованої хімікатами худоби ковбасою вдовільнялись мільйони, проте жодна наділена інтелектом й гідністю людина не згадує ті часи добрим словом. Попри деклароване конституцією народовладдя, поневолені народи (та зрештою і самі москвини) не мали жодного впливу на формування внутрішньої та зовнішньої політики Сов'єтського Союзу. Роль “гегемона влади” (себто злюмпенізованого пролетаріату) зводилось лише до участі у виборах на безальтернативній основі. Приреченість сов’єтської економіки, абсурдні й злочинні за суттю ідеї нівелюючого людську гідність колективізму, тиск зовнішнього світу й врешті-решт безугавна боротьба патріотів таки знищили сатанинську імперію. Проте її відхід в небуття жодним чином не поклав край злочинній ідеології котра вивищує гріховно-чуттєве й дочасно-матеріальне над відвічно-довічним та духовним. Дії нинішньої постколоніальної, постокупаційної, не з власного бажання й ініціативи формально суверенізованої адміністрації (котра не маючи на те жодного морального й юридичного права самопроголосила себе політичною й економічною елітою), в своїй суті є відверто антинародними і злочинними. Продовжуючи гірші традиції своїх політичних батьків і попередників, новітні узурпатори влади продовжують нищити й нівелювати національну культуру, позбавляють права і змоги українців бути повноправними господарями на власній землі. Як і в часи окупації, діяльність високопосадовців здійснюється виключно на догоду зграї нічим не поєднаних з народом можновладців.

Навіть поверхового дослідження передвиборних програм більшості партій та блоків достатньо аби переконатись в їхній відверто антиукраїнській або дешево популістській суті. Нам вкотре пропонують повірити в можливість створення матеріального раю на землі. Жонглюючи гаслами про родючість наддніпровського чорнозему, ще не знищену економіку, наявністю немалих за різномаїттям й об'ємами природніх покладів, українців кличуть повірити побрехенькам того чи іншого очільника “виборчого списку”. Проте жоден з них (за виключенням хіба-що Тягнибока, Ляшка й заздалегіть непрохідного Садового) навіть на словах не переймається реальними проблемами українського народу й прагненням відновити історичну справедливість. Як і в часи комуністичного тоталітаризму, українське в Україні залишається вторинним. Обіцянки забезпечити гарнооплачуваною працею, коштом українських платників податків повернути вкрадені Москвою заощадження, підвищити розміри пенсій, стипендій і зарплат, насправді є цинічною формою відволікання уваги від формально узаконеного розкрадання майна і власності українського народу та цілеспрямованого залюднення теренів України слухняним й покірним іншорасовим елементом.

Нинішні безпринципні, аморальні (проте вкрай галасливі) й продажні демагоги-політологи свідомо уникають публічних обговорень причин виникнення назв держав й реального їх призначення. Поділ людства на раси, нації і народи не є чимось випадковим й неприроднім. Етнічні спільноти (нації) формувались протягом тисячоліть на чітко окреслених територіях. Клімат, побут, флора й фауна, хімічний склад споживаних продуктів, географічне розташування (себто наявність або відсутність гір, річок, лісів, степів, пустель) - безпосередньо впливали на формування менталітету, мови, культури, традицій й вдачі осілої на них людності. Досвід минулого й здоровий глузд (логіка) свідчать на користь необхідності існування в природі різномаїття. Одноманітність (для людей відсутність альтернативи) спричиняється до всебічного зубожіння, унеможливлює поступ (прогрес) й викликає деградацію. Водночас, природа й всі її складові функціонують згідно певних, чітко окреслених законів й норм, нівеляція яких загрожує зникненням природніх видів як на певних територіях, так і вцілому. Переступ, занедбування, ігнорація, або відхилення цих норм (моральна деградація) спричиняють всебічну розбещеність, й загрожують дестабілізацією і зникненням цілих народів та цивілізацій. Як засвідчили сумні реалії, нинішні кандидати в депутати жодним чином не обтяжують себе роздумами над моральним правом декларувати ворожі і шкідливі потребам українців гасла. Пашталакання довкола зрівняння в правах і можливостях автохтонів й приходьків, надання мові вчорашніх окупантів статусу офіційної, нівелювання генетичних властивостей українців шляхом пропагування ідеї “політичної нації”, заклики до “примирення й пробачення”, рівно як і імітація люстрації, насправді є формою духовного поневолення. Ці дії є не меншим злочином аніж вбивсто фізичне.

Інтернаціоналістична риторика кремлівських чільників часів Союзу була лише ширмою в справі асиміляції й пограбування поневолених. Дії окупантів були суцільним злом і негативом. Руйнуючи традиційний уклад життя, здійснюючи політику уярмлення, узалежнення й пограбування, цілеспрямовано очищаючи Україну від українців (Голодомор, військове з'ясовування стосунків на території України з нацистською Німеччиною, переселення до Росії та інших республік й зумисне заселення її теренів покірними чужинцями) донині залишились безкарними. Значний відсоток нинішніх кандидатів в депутати є колишніми функціонерами комуністичної номенклатури, або ними ж виплеканої і вихованої ще цинічнішої й аморальної зміни. Репетуючи про законність приватизації об'єктів народної власності, кандидати свідомо уникають розмов про необхідність нарешті притягнути до кримінальної відповідальності виродків котрі в часи окупації брали безпосередню участь в злочинах проти людства. Хворий організм не лікують фарбуванням губ і вій, накладанням пудри й тушу на обличчя й манікюром нехай навіть і найфаховішим фахівцем нігтів. Результати нинішніх виборів не повернуть українцям владу й не відновлять врешті-решт зневажену історичну справедливість. Судді, прокурори, колишні праціники КГБ і МВС продовжуватимуть отримувати персональні пенсії, гвалтівники, грабіжники, руйнівники, насильники і вбивці, які в часі Другої Світової війни служили в сатанинській Червоній Армії, завдячуючи пільгам продовжуватимуть паразитувати на тілі українського народу, а чужинці скуповуватимуть українські підприємства й родючий чорнозем.

Домінуючих завдяки шаленній розкрутці в інформаційному просторі й суспільному житті політиків лякають навіть найбезневинніші згадки, а тим паче вимоги, щодо проведення кардинальних змін в царині суспільних відносин й внутрішньодержавних пріоритетів. Скупивши аналітиків, правників, суддів й цілі фракції у Верховній Раді, самопроголошена еліта продовжує здійснювати політику базовану виключно на їхньому особистому зискові. Не за цю Україну клали життя найкращі сини і доньки. Почуття обов'язку кличе кожного небайдужого до долі рідного народу не мовчати на ходу підлості, брехні й несправедливості. Українці повинні знати хто стоїть на заваді побудови реально (а не бутафорно) незалежної держави, в якій кожен зможе цілковито реалізувати даровані Творцем таланти. Головною перешкодою в справі відновлення справедливості є штучно населені в Україну чужинці та зграя підлих й позбавлених честі та гідності пристосуванців. Методи їхньої протидії патріотам, рівно як й ідеї вивищення матеріального над духовним є злочинними, проте вірю, що мій голос таки почують мільйони зневажених, окрадених й принижених українців.

- Ви чуєте мене? Чи не досить терпіти? Влада сама, власними вчинками засвідчила що Конституція є нікого і ні до чого не зобов'язуючим клаптиком паперу. Чому ж ми повинні слухняно втілювати в життя її злочинні забаганки?
Час усвідомити, що призначенням суспільних процесів є слугування українцям, але не заполітизованим кримінальним кланам й забаганкам населених в Україну супроти нашої і наших предків волі. Так мусить бути і так буде. Незгідні дадуть звіт. Навіть якщо шляхом брехні і підкупу таки здобудуть крісло депутата.


Олесь Вахній

_________________
Хай Живе!

Редаговано: Олесь Вахній (27 жовтня 2014, 15:51)
драбина


Повідомлень: 132
Звідки: тутешні ми...

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2014, 12:40 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

а розкажіть но краще, як Вас менти пакували під ВР і за що ?

_________________
ЕХ....
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2014, 13:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

драбина написав:
а розкажіть но краще, як Вас менти пакували під ВР і за що ?

дуже скоро, коли міліція стане поліцією, і Україна остаточно перейде на Європейські правові норми, за такі художества будуть не просто пакувати і відпускати, а каратимуть дуже жорстко. Простою хуліганкою ніхто не відбудеться.
Якщо хтось хоче перевірити, нехай наматає цеп на руку і замахнеться (не кажучи вже вдарить) поліціянта десь на вашінгтонщині чи марсельщині. На марсельщині не знаю, але на вашінгтонщині буде постріл на випередження, правда по кінцівкам, якщо пацієнт буде наполягати і полізе наприклад в кишеню (за газовим балончиком наприклад) - то отримає кулю в лоб - як казав Сєня.
Це вам не тряпка Янукович.
Це - ЄВРОПА. Правова держава!
Олесь Вахній


Повідомлень: 223
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2014, 15:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Даремно панове кривляєтесь. Серед затриманих є й неповнолітній "свободівець".
Доречі, затримали мене не біля ВР, а неподалік місця проживання. Вийшов на ранкову пробіжку, а за мною слідкували звечора.
не поспішайте ставати на захист лягавих. Вони самі провокували. З їхніх вуст лунало "Сала вас "Бєркути" білі", й нарікання "Із-за вас нас в АТО ваєвать гонят".
Змна керівників, не змінила ситеми. І товкти її репрезентатнтів, не криє в собі жодної ознаки злочину.
Доречі: особисто я нікого там не бив. То наклеп

_________________
Хай Живе!
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2014, 16:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://vesti-ukr.com/kiev/73940-radikalno-nastroennye-nacionalisty-gotovjat-segodnja-bunt-pod-radoj

а тут на фото просто лякаєте?

невже Ви вважаєте що "товкти" - змінить систему?
Найбільший шанс змінити систему був у Свободи і Тягнибока особисто у буремні часи т.з. "революції гідності".
Всі складові.
Обурені маси, перелякана влада, власний авторитет, радикальні готові до дії загони - не було лише волі.
А зараз махати кулаками після бою, коли на місця одних посадили інших, і ті вже добряче всілися, легітимізувалися і скоро будуть мати провладну більшість?
Історія дає один шанс.
Олесь Вахній


Повідомлень: 223
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2014, 22:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Посилання на антиукраїнську імітацію преси не може бути аргументом

_________________
Хай Живе!
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2014, 09:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олесь Вахній написав:
Посилання на антиукраїнську імітацію преси не може бути аргументом

фотошоп?
от гади!
Олесь Вахній


Повідомлень: 223
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2014, 10:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тобі аби попашталакати. Йде війна. За майбутнє. Ворог не обирає методів. А ми повинні запобігати перед ним, й дотримуватись якихось міфічних законів?

_________________
Хай Живе!
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2014, 11:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олесь Вахній написав:
Тобі аби попашталакати. Йде війна. За майбутнє. Ворог не обирає методів. А ми повинні запобігати перед ним, й дотримуватись якихось міфічних законів?

усіх законів чи тільки вибраних?
залізти до сусіда і експропріювати неправедно нажите добро (все на війну віддам, чесно!) - це буде порушенням?
І застрелити мента, який насмілиться переслідувати за таку богоугодну справу...
це все веде до анархії
і дуже скоро доведеться встановлювати комендантську годину щоб навести хоч якийсь лад
і то - якщо буде кому встановлювати
і це буде кінцем держави
хоча якщо слідувати "до основанія разрушим а затєм..." - то ви дієте в правильному руслі
верба


Повідомлень: 2636
Звідки: Луцьк

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2014, 22:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво, як так всі екзит-поли помилились тільки відносно % Свободи?

_________________
не слухай колискову
про терплячих українців
Олесь Вахній


Повідомлень: 223
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 31 жовтня 2014, 00:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня. Ти флудиш і лаєшся. Нічого доброго з запобігання перед аморальним людом не вийде. Нам нав’язують правила гри. І вийти переможцем можна лише ігноруючи його закони, постанови і вимоги.

_________________
Хай Живе!
Олесь Вахній


Повідомлень: 223
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 31 жовтня 2014, 00:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

29.10.14. по спраі бійки біля ВР мало розглядатись клопотання про зміну запобіжного заходу відносно парубка "свободівця" котрого звинувачують в побитті лягавих ланцюгом. Захисник Сидір Кізін. Батько арештованого депутат міської ради одного з районних центрів на Житомирщині від "Свободи". Себто, на словах відмежувавшись від акції, "Свобода" не лишає своїх в біді. Це добре і заслуговує на повагу

_________________
Хай Живе!
Слав


Повідомлень: 2151
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2014, 09:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Уважно вивчіть з інтернету, хто раніше перся і кого тепер вибрали у 118-му окрузі Львівської області, причини та наслідки цього "вибору", і тоді на цьому прикладі зможете переконатися, що все значно складніше від того, що описано в першому тексті дискусії.

Якщо на Львівщині з великою радістю вибирають таких відверто одіозних осіб та колишніх зеків, як Богдан Дубневич, і ніхто з відомих та авторитетних людей не протестує проти цього "виборчого хамства і бидляцтва", то тепер ніхто з патріотично орієнтованих політиків немає морального права обурюватися, що десь на сході України люди масово підтримують та вибирають таких зеків, як Янукович.

_________________
В нас клятва єдина і воля єдина,
Єдиний в нас клич і порив:
Ніколи, ніколи не буде Вкраїна
Рабою московських катів!
Олесь Вахній


Повідомлень: 223
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2014, 10:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щось схоже нещодавно і Михальчишин наговорив.
Здається мені, що насправді, всі роки так званої незалежності, ніхто з промосковським елементом не боровся. от вони і розцвіли буйним квітом

_________________
Хай Живе!
Слав


Повідомлень: 2151
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2014, 11:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Михальчишин - єдиний політик, який на попередніх виборах, так би мовити, врятував Галичину від ганьби вибору галицького аналога зека Януковича до Верховної Ради. А вже на останніх виборах
( коли Михальчишин був дуже зайнятий іншими важливими справами на Донбасі ) нікому було запротестувати проти такої страшної ганьби, до якої скотилися "свідомі" галицькі вуйки та цьотки зі своїм вибором галицького зека та олігарха Богдана Дубневича:
Image
Після такого "вибору" ніхто немає права дивуватися, що десь там на сході України до влади вибирають відвертих бандитів. Спрацьовує таж сама "технологія" виборчого процесу, коли тупих та примітивних виборців задурюють та підкуповують дурничками при підлабузницькій згоді тих, хто мав би відповідати за моральне лице регіону. Ті ж святі попці, коли їм підкинути грошей, то ладні хоч чорту служити... Слів немає... Одним словом: ганьба!!!

_________________
В нас клятва єдина і воля єдина,
Єдиний в нас клич і порив:
Ніколи, ніколи не буде Вкраїна
Рабою московських катів!

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET