•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Підсумки виборів до ВР. "Свобода" виграла чи прогр

Автор Повідомлення
Наталля Петрівна

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2014, 12:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

За офіційними даними ВО "Свобода" не долає 5-відсотковий бар"єр, хоча по попереднім даним вона його долала ще й з "запасом".

На мій погляд, це сталося тому, що партія Свобода була "злита" нашим Президентом у перемовинах з Путіним.

Поясню чому я так думаю.
Хоча це не видно, але саме партію "Свобода" Росія сприймає як найнебезпечнішу силу, яка набирає популярності.

Всі часи, для завоювання України Росія намагалась довести, що українці, це ті ж самі росіяни, що це один нарід, лише незначні відмінності, на які не варто звертати уваги, тобто українці - це ще не зовсім розвинені росіяни. Якщо втлумачити в голови людям це , то навіть завойовувати нашу землю не тра, адже ми одне і те ж , лише штучно розділені. Путін навіть це говорив відкрито, внушав своєму народу, що ми - це неслухняні молодші дурнуваті брати. Проти цієї пропоганди ніхто не веде ніякої антипропоганди.

І лише партія "Свобода" загрожує цій теорії, загрожує тим, що вона єдина зачіпає питання національної належності, виховання української національної самосвідомості, ідентичності.

Адже до появи на політичній сцені даної партії про фашизм нічого не говорилось. Ми навіть почали забувати такий термін. І аж раптом Росія заголосила, як навізженна про фашизм в Україні. І ніби назва партії відкрито не вказувалось, але це було зрозуміло.

Партія "Свобода" загрожує теорії Росії про ідентичність українців і росіян, а її рейтинг на виборах 2012 року просто налякав Росію.

Тому я вважаю, що однією з умов перемир"я Путін поставив, щоб "Свобода" не ввійшла до Верховної Ради.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2014, 12:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І дійсно, при чому тут фашизм.
Всього-навсього старий добрий націонал-соціалізм.
І то - запідозрити в такому "Свободу" може лише ідіот.
Нормальні буржуазні націоналісти, на таких гарних джіпах.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2014, 13:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

По-простому=національно орієнтовані дрібні буржуї...

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2014, 15:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Те, що СВОБОДА в парламенті Порошенку не потрібна- це однозначно.
Проте, якщо СВОБОДІВЦІ лишаться вірними ідеї УКРАЇНСЬКОЇ УКРАЇНИ і працюватимуть на неї, то те, що партія не буде зв'язана парламетсько-коаліційними обіцянками, піде їй тільки на користь.
ТРИМАЙМОСЬ!

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2014, 15:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:

Дядя Ваня, а не пішов би ти... До своїх однодумців - ваньок кацапського улуса. Засидівся ти в націонал-соціалістичному Києві. Чеши з України, сонячна Якутія ждьот.

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2014, 16:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Градижчанин написав:
Дядя Ваня написав:

Дядя Ваня, а не пішов би ти... До своїх однодумців - ваньок кацапського улуса. Засидівся ти в націонал-соціалістичному Києві. Чеши з України, сонячна Якутія ждьот.

чемодан-вокзал-Якутія
знаю, знаю
Ви неуважно читаєте
я ж пишу - що Совбода і націонал-соціалізм, яким вони балувались на початку політичної кар"єри - не мають нічого спільного
тим паче що Свобода взагалі до парліменту майже не потрапляє
який же Київ націонал-соціалістичний?
він буржуазно-олігархічний
як прийдуть справжні націонал-соціалісти, а ймовірність майже = 0 (нулю) - то мабуть таки почешу
тільки кудись потепліше, не в Якутію точно
Наталля Петрівна

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2014, 21:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Градижчанин написав:
Дядя Ваня написав:

чемодан-вокзал-Якутія
знаю, знаю
Ви неуважно читаєте
я ж пишу - що Совбода і націонал-соціалізм, яким вони балувались на початку політичної кар"єри - не мають нічого спільного
тим паче що Свобода взагалі до парліменту майже не потрапляє
який же Київ націонал-соціалістичний?
він буржуазно-олігархічний
як прийдуть справжні націонал-соціалісти, а ймовірність майже = 0 (нулю) - то мабуть таки почешу
тільки кудись потепліше, не в Якутію точно

На жаль, чи на щастя "Свобода" - це єдина політична партія. Вона створена в 1993 році, тобто має вже певний стаж і зарекомендувала себе. Багато партій були створені на вимогу дня. Це не означа, що вони погані, ми ще не знаємо. Але їх поки що назвати політичними партіями не можна, це швидше за все чийсь бізнес-проект, або бізнес-замовлення. Ці партію не мають в своїй програмі політичну чи національну ідею, виключно економчні. А лише на економічних основах суспільство важко побудувати, воно буде розрізненим і не стабільним, що ми і маємо.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 30 жовтня 2014, 09:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
це єдина політична партія

я б ще назвав КПУ і покійну Соціалістичну партію Мороза
націоналістичні Рухі всякі, я в них слабо розбираюсь, розвелося їх
але можна назвати політичними, точніше ідеологічними
не зважаючи на деяку скурвленість деяких лідерів
а в майбутній ВР політичних/ідеологічних партій не буде
чисті бізнес-проекти під керуванням олігархату
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 30 жовтня 2014, 10:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:

а в майбутній ВР політичних/ідеологічних партій не буде
чисті бізнес-проекти під керуванням олігархату

Невеликий промінчик надії, що навіть Дядя Ваня не зовсім безнадійний.

ПовідомленняНаписане: 30 жовтня 2014, 19:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Те, що Путін радіє з результатів виборів - то це факт. Товпа регіоналів- мажоритарщиків тому підтвердження.
Але чому Фаріон показала такий результат ? Мабуть щось не правильно у нашій хаті ?
Наталля Петрівна

ПовідомленняНаписане: 30 жовтня 2014, 22:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Микола(Н) написав:
Те, що Путін радіє з результатів виборів - то це факт. Товпа регіоналів- мажоритарщиків тому підтвердження.
Але чому Фаріон показала такий результат ? Мабуть щось не правильно у нашій хаті ?

Не думаю, що радіє. Радіти там нічому. Це просто відстрочка.

Зате в цій ВР Свобода не заплямується, тому що ця ВР не буде надто продуктивною і на наступних виборах люди будуть шукати справді політичну силу.

У нас, на жаль нема професійних політиків, а є лише алігархічні клани.
Вітольд2013

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2014, 17:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Наталля Петрівна написав:
На мій погляд, це сталося тому, що партія Свобода була "злита" нашим Президентом у перемовинах з Путіним.

Не тільки з Путіним, але також і з Заходом.
Я про це попереджав ще тут (08.06.14. 2 стор. теми):
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=16426&postdays=0&postorder=asc&start=15
Порошенко, знищить Україну. На жаль, ніхто мені тоді не повірив!
Ліна

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2014, 18:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітольд2013 написав:
Наталля Петрівна написав:

Не тільки з Путіним, але також і з Заходом.
Я про це попереджав ще тут (08.06.14. 2 стор. теми):
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=16426&postdays=0&postorder=asc&start=15
Порошенко, знищить Україну. На жаль, ніхто мені тоді не повірив!

Ніхто не повірив? Я 26.05 пересварилася з усіма навколо, бо всі виявилися "однотурниками". А зараз скаржаться, як ніби і не голосували за Порошенка, і не сперечалися щодо нього.
Невже не зрозуміло, що інтереси мегабізнесу й інтереси ідержави - поняття не сумісні? А бізнес Порошенко, до слова, і не продав.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!

Редаговано: Ліна (03 листопада 2014, 18:46)
Ліна

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2014, 18:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кілька слів про протест ВО "Свобода" під ЦВК чотири дні потому. Протестувальників було менше, ніж бійців ВВ, які стовбичили біля двадцяти двох автобусів позаду будівлі ЦВК. Два автобуси стояли на бульварі Лесі Українки. Люди в чорному, як завжди, неподалік уважно спостерігали. Ну все, як у минулі роки, як ніби Янукович нікуди і не втікав. Побачила декого з публічних осіб, які не є членами "Свободи".

Виступ О.Тягнибока 30.19.14 під ЦВК.
http://www.youtube.com/watch?v=7FXDh3fqmfs

А ось ті самі журналісти того самого "Громадського ТВ" з незмінною зверхністю і кривлянням. Та головне, що розповідає Юрій Сиротюк.

Юрій Сиротюк: Суд розставить крапки над "і"
http://www.youtube.com/watch?v=UWKcGtwC15M

Ліна

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2014, 22:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Левченко: Кому вигідно, щоб не було націоналістичної партії у Верховній Раді?

https://www.youtube.com/watch?v=cmzgzYlw7yc

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,