•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

А.В. Мохник - звинувачення в корупції

Автор Повідомлення
Наталля Петрівна

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2014, 10:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний пане Олеже, я знаю як ви зайняті, щоб відповідати на моє запитання тут, але можна відповісти публічно.

Цитата:
Міністерство Мохника революція гідності не зачепила. Вже при новому керівництві скандальні посередники знову почали вигравати мільйонні тендери. У липні цього року переможцем конкурсу на заміну освітлення в 11-ти населених пунктах Івано-Франківщини стало ТОВ «Інтертехенерго». Хоча його конкурент пропонував утричі нижчу ціну. ......... і таке далі...

Це звинувачення в корупції міністра екології, члена партії "Свобода" А. Мохника прозвучало по телебаченню.

Хотілося б знати позицію керівництва партії "Свобода" з цього питання, тобто має бути або спростування, або якесь покарання. Ні того, ні другого я не знайшла (можливо погано шукала).

Зрозумійте, це дуже підриває авторитет нашої партії. Я всих агітувала голосувати за "Свободу", але часто чула нарікання про "чисту совість" членів партії. Це єдина партія, якій я довіряю, але не знаю що мені казати у відповідь у даному випадку.

Будь ласка, дайте мені варіант відповіді, на користь партії Свобода, тобто спростування або засудження.

Я знаю, що проти партії Свобода посиленно працює російська пропогандистська махіна, вони залазять у найменші шпаринки, щоб відсунути Свободу на задній план. Допоможіть нам протистояти їм. )))

Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"