•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи маєм запитувати звіт у влади?

Автор Повідомлення
верба

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2015, 16:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви запевняєте, що я разом з вами являюсь хазяїном України.
Навіть в Конституцію це записали.
Так я вам скажу, що ми нікудишні господарі. І не олігархи і мздолюбиві чиновники винні в наших негараздах, а те, що ми неграмотні і невимогливі господарі.
Ось навіть в завалящій фірмі матеріальновідповідальна особа щомісячно бухгалтеру здає матеріальний звіт часом з сотень тисяч найменувань на суму де десятки, де сотні тисяч долярів з точністю до 0,4 копійки.
Власник ознайомлюється, аналізує і робить висновки.
А ми ,як власники , хоч раз бачили звіт про нам належне і його рух?
Чомусь нас цікавить коли Порох, накінець, продасть своє майно, але не цікавить як могло статись, що якийсь вуйко наше майно з Нацбанку виносить кілограмами золото і вивозить в Крим. Яким чином державні музейні цінності опиняються в приватних будинках і на розсуд і користь сторонніх осіб пакуються вагонами і гелікоптерами розвозяться по світу?
Як колишні бандити і аферисти отримали доступ до управління національним майном і ресурсами, і за короткий час стали по статкам багатими в світовому маштабі?
Чому в звітності не відображено за рахунок чого.
І де сама повна звітність?
Чомусь навіть про таку глибу, як золотовалютний запас, невизначена і різноманітна інформація як про величину, так і про місце перебування. Таке вреження, що це не матеріальний, а духовний актив України.
Коли я власник, то хочу бачити звіт. І по результатах звіту наказати чи нагородити найнятих Президента, депутата, а вони поширити вдячність на свою команду міністрів, або солідарно покрити завдані збитки.

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2015, 17:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чи має людина, яка хоче керувати в державі відповідати за свої вчинки?
В школі не вчився, в інститут не поступив, диплом купив, життєвого досвіду не набрався,
спеціаліст ніякий, користувався інформацією про безмежні можливості збагачення при владі, неймовірна віра в себе як в неперевершеного знавця державотворення, або цинічного брехуна і афериста. Такі люди мають право нас очолити?
Зварич Р.М. мало того, що перерахованими якостями володів, але ще і не був громадянином України. Але все ж, як це заведено в традиціях бананових республік, став видатним політиком у нас.
Чи не час бачити патріота, розумного, спеціаліста, чесного в кожному депутаті, а не як зараз і раніше: патріоти- це комбати, спеціалісти державотворення – свободівці, а розумні- всі інші тільки в сторону власної кишені.
Чи не пора зробити анкету для кандидатів дуже розширеною і завчасно перевіреною партією, яка її просуває матеріально відповідаючи за це?
Мені набридли вискочки трієчники при владі. Хочу бачити там медалістів і переможців конкурсів.
Як може мати доступ до державних таємниць і займати високу посаду люди які мають батьків, сестер в інших країнах?
В свій час кандидат Козак говорив нам, коли звертався до Юща: "...у Вас жінка американка...". І чи не мав рації?

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2015, 01:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Ви запевняєте, що я разом з вами являюсь хазяїном України.
Навіть в Конституцію це записали.

Так. Ми володарі.
Власники всього, що було в Україні на момент проголошення незалежності та належної їй частки союзного майна.
Носії найвищої влади в Україні.

верба написав:

Так я вам скажу, що ми нікудишні господарі. І не олігархи і мздолюбиві чиновники винні в наших негараздах, а те, що ми неграмотні і невимогливі господарі.

Скоріше по дитячому наївні, беззахисні та недієздатні - можна сказати несповна розуму.
А коли господар не вміє контролювати своїх слуг, то вони не тільки його майно, але й його самого продадуть в рабство.
Що фактично і спостерігаємо.
Нам би опікуна та вчителя доброго, хоч би такого як митрополит Андрей Шептицький. Але зараз таких не знайти.
Тому мусимо самостійно дуже швиденько навчитися контролювати своїх слуг.

верба написав:

Ось навіть в завалящій фірмі матеріальновідповідальна особа щомісячно бухгалтеру здає матеріальний звіт часом з сотень тисяч найменувань на суму де десятки, де сотні тисяч долярів з точністю до 0,4 копійки.
Власник ознайомлюється, аналізує і робить висновки.

А власники солідних підприємств взагалі не цікавляться звітами, а наймають управителів.
Коли приріст доходів уповільнюється, викликають їх і дають завдання виправити ситуацію.
Не справляються - зменшують платню і попереджають про можливе звільнення.
Не допомогає - дають пінка під зад і наймають інших управителів.
Такий контроль є найпростішим, найдієвішим і не потробує великих знань.

верба написав:

А ми ,як власники , хоч раз бачили звіт про нам належне і його рух?
Чомусь нас цікавить коли Порох, накінець, продасть своє майно, але не цікавить як могло статись, що якийсь вуйко наше майно з Нацбанку виносить кілограмами золото і вивозить в Крим. Яким чином державні музейні цінності опиняються в приватних будинках і на розсуд і користь сторонніх осіб пакуються вагонами і гелікоптерами розвозяться по світу?

Доречніше запитати, чи ми усвідомлюємо, що за такі речі потрібно вже не повідомлення про звільнення давати, а пінка під зад і наймати інших?

верба написав:

Як колишні бандити і аферисти отримали доступ до управління національним майном і ресурсами, і за короткий час стали по статкам багатими в світовому маштабі?
Чому в звітності не відображено за рахунок чого.
І де сама повна звітність?

Ой, та вони вже стільки часу привласнюють і продають наше майно, а ми їх за це знову і знову обираємо...
Ну хіба то не поважна підстава вважати, що нам та повна звітність нафік не потрібна.
Втім, вони залюбки можуть надати нам найповніший звіт.
Кожному із нас тільки для прочитання того звіту потрібно буде від місяця до року часу або й більше.
А для аналізу - фахову освіту: економіста, фінансиста, юриста, політолога, еколога, геолога, будівельника, геодезиста і т. д. і т. п.
Тому краще повернутись до найпростішого і надієвішого способу контролю.

верба написав:

Чомусь навіть про таку глибу, як золотовалютний запас, невизначена і різноманітна інформація як про величину, так і про місце перебування. Таке вреження, що це не матеріальний, а духовний актив України.

Ой. Та ті звіти доведеться ще й перевіряти?

верба написав:

Коли я власник, то хочу бачити звіт. І по результатах звіту наказати чи нагородити найнятих Президента, депутата, а вони поширити вдячність на свою команду міністрів, або солідарно покрити завдані збитки.

І я хочу. Але в найпростішому варіанті:
Нема збільшення реальних доходів громадян - пінка під зад і наймаємо інших.

Редаговано: Правдослов (18 січня 2015, 12:05)
верба

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2015, 18:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
... в найпростішому варіанті:
Нема збільшення реальних доходів громадян - пінка під зад і наймаємо інших.

Таким виходом будуть задоволені всі, хто хоче швидко збагатитись за державний рахунок.
"Мені вистачить п"ять хвилин незалежності: оголошую війну Фінляндії і на останніх секундах повну капітуляцію і здачу."

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2015, 22:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Краще Польщі і Литві....

Редаговано: дід Володя (20 квітня 2015, 01:24)
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 17 квітня 2015, 17:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та вже отримали звіт влади у вигляді нових тарифів.

Що дальше з тим звітом робити???

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2015, 18:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:

[/b]

Це не звіт. Це радісний крик душі очільників. Їх радість від того, що ми не знаєм що таке звіт.
Наприклад. Яник взяв в Пуйла 3 000 000 000 долярів. Щоб українці типа покористувались цими грошима, він віддав бєзвоздмєздно (або, як пояснювала Сова з "Вінні Пуха" - даром) купу цінностей. Після цього всі ці гроші спакував бочками і вернувся до Пуйла.
В задачі питається: чому українці мають повертати борг і платити по ньому проценти, коли гроші вернулиь до Пуйла?
Тут ми підійшли до необхідності звіту.
1.Скільки грошей прерахували москалі? ____ дол.
2.З них перераховано, видано кому ___ Скільки ___
3.Хто повинен повернути ____ коли____ і що з того Україні?
4.Хто незаконно привласнив і що зроблено для відшкодування шкоди?
...
Звіт - це таблиця з інформацією, яка нас цікавить, де суми, хто, коли, де, скільки.
Його нема, бо ті, хто бере кредити хочуть темної тиші, в якій вони можуть тирити по кишеням.
Не питають звіту і по грошах Яника, бо піде далі - по кредитах і продажу держмайна Кравчука, Кучми, Пасічника, Воної... А це ж не можна допустити.

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2015, 19:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Правдослов написав:

Це не звіт. Це радісний крик душі очільників. Їх радість від того, що ми не знаєм що таке звіт.

Та яка різниця як його називати? Голвне - що кожен отримав!

І якщо ніхто не знає, що з ним робити - то яка користь зі всіх інших???

ПовідомленняНаписане: 20 квітня 2015, 00:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Подаю чернетку відповіді на звіт по газу:

Я ... ... ... не маю змоги і не зобов'язаний оплачувати послуги з газопостачання за потрійно необгрунтованими тарифами:

1. Згідно Конституції України (ст. 13) газ, який видобувається в Україні належить народу України. (19.5 млрд. кубометрів у рік, або біля 460-ти кубометрів на громадянина у рік) Щонайменше половину цього об'єму (більше 230 кубометрів газу на рік) я мав би отримувати безплатно.

2. Я споживаю у місяць не більше одного кубометра газу і не можу позволити собі оплачувати п'ятикратні приписки за необгрунтованими тарифами.
Прошу встановити прилади обліку газу на вводі у будинок чи під'їзд і брати плату за реально спожитий мешканцями газ.

3. Газотранспортна система теж належить народу України. Тому я, як громадянин, повинен мати знижку і на послугу доставки газу до моєї квартири.

Такі ж претензії я вручив (такого то числа) народному депутату України ( ... ... ...) і поки не отримаю детальної відповіді та роз'яснень від нього - оплачувати квитанції за новими тарифами я не буду.

Якщо у вас є лічильник, то другий пункт відпадає - відповідно тариф буде - подвійно необгрунтований.
Претензії нардепу можна подавати і колективно, зібравши підписи і знявши копію. Можна пригрозити, що в разі ігнорування будете ініціювати відкликання.

Заяву у газконтору кожен власник мусить подавати окремо, зареєструвати і зняти копію.
В першу чергу бажано допомогти подати такі заяви непрацюючим інвалідам, пенсіонерам і безробітним, які проживають у багатоповерхівках і не мають лічильників. Їм проблематичніше перекрити газ. Бо найголовніше - виграти час і долучити якомога більше людей.
А захистивши їх - захистите і себе.

Редаговано: Правдослов (25 квітня 2015, 13:16)
верба

ПовідомленняНаписане: 20 квітня 2015, 20:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:

1. Згідно Конституції України (ст. 13) газ, який видобувається в Україні належить народу України. (19.5 млрд. кубометрів у рік, або біля 460-ти кубометрів на громадянина у рік) Щонайменше половину цього об'єму (більше 230 кубометрів газу на рік) я мав би отримувати безплатно.

2. Я споживаю у місяць не більше одного кубометра газу і не спроможний оплачувати п'ятикратні приписки за необгрунтованими тарифами. Прошу встановити прилади обліку газу на вводі у будинок чи під'їзд і брати плату за реально спожитий мешканцями газ.

3. Газотранспортна система теж належить народу України. Тому я, як громадянин, повинен мати знижку і на послугу доставки газу до моєї квартири.

Такі ж претензії я вручив (такого то числа) народному депутату України ( ... ... ...) і поки не отримаю детальної відповіді та роз'яснень від нього - оплачувати квитанції за новими тарифами я не буду.

....

Ви невірно розумієте "належить народу України".
Ви берете приклад з олігархів, які, коли вважають що це їх, то свою частку беруть безкоштовно.
На Вашій персоні українці не закінчуються. Припустим, в нас запасу газу на споживання одним поколінням. Ми його безоплатно радісно спалили лежачи на печі і глубаючи носа. Яка користь від цьоо Україні? Яке щастя Вм від того, що залишили нащадків у розбитого корита? От просто не хочете напружуватись щоб заробити на опалення і утеплити будинок, щоб оплатити рахунок за газ було Вам по силах. Правильно. Слідуюче покоління розумніше. Хай думає як викручуватись.
З транспортною системою, також недалекоглядно.
Як відомо, ГТС України побудована як транзитна в Європу і вона ж розподільча по Україні. Коли незабаром москалі відмовляться від транспортування нею в Європу, то залишиться тільки її функція внутрішнього розподілення. Тобто Потужні насосні станції будуть качати мізерний для себе об"єм, що буде дуже марнотратно. І буде
собівартість транспортування газу - 100 баксів, видобутку - 100 баксів, інші невраховані розходи - 30 баксів; всього 230 баксів. Але Вам це все має бути відпущено за 0 гривень, бо це ж народу України добро.
Хай ці розходи бюджет оплачує за рахунок непобудованих доріг, армії, зменшення пенсій.

ПовідомленняНаписане: 20 квітня 2015, 21:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:

Ви невірно розумієте "належить народу України".

Звідси, звідси. Звідси і всі біди!

Бо у всьому світі ГОСПОДАРЮ ПЛАТЯТЬ за газ, який ВИДОБУВАЮТЬ НА ЙОГО ЗЕМЛІ.

Хочете грошима - беріть грошима. А я хочу газом - бо на грошах намахлюють!

Так як махлюють з найвищими у світі податками - а доріг, армії, нормальних зарплат і пенсій як не було, так і не буде.

Зате статки олігархів ростуть вже не по днях, а по годинах!
А РАЗОМ ІЗ НИМИ І СТАТКИ ТІТУШОК, СЕПАРАТИСТІВ ТА ТЕРОРИСТІВ.

А може воно й на краще...
Бо поки вони за Ваші ж гроші Вас же не перестріляють - то нічого й не зміниться...

ПовідомленняНаписане: 20 квітня 2015, 21:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:

...

Де це так?
Ви не відповіли: чим краще для України, коли її газ заберуть у Фірташа і віддадуть Вам?
Поцікавтесь, як це питання вирішили в Норвегії.
Так як в Норвегії Вам підходить?

ПовідомленняНаписане: 20 квітня 2015, 22:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бланки звернень громадян до органів виконавчої влади із вимогами про негайний перегляд тарифів на житлово-комунальні послуги та повернення безпідставно нарахованих та сплачених в якості оплати за тепло та газ коштів.

http://publicaudit.com.ua/tariff-mobilization/blanky-zvernen-gromadyan-do-organiv-vykonavchoi-vlady/

Хто видобуває газ і нафту в Україні. Частина 1

http://www.theinsider.ua/business/komu-nalezhat-nadra-v-ukrayini-chastina-1/

ПовідомленняНаписане: 21 квітня 2015, 21:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Правдослов написав:

...

Ви не відповіли: чим краще для України, коли її газ заберуть у Фірташа і віддадуть Вам?

По перше, як неважко здогадатись, половину газу віддам громадянам України безплатно.

Другу половину вільно продаватиму за ринковою ціною усім бажаючим.
Що дозволить мені підняти зарплати кваліфікованим працівникам до світового рівня, нарощувати видобуток, ремонтувати дороги, впорядковувати довкілля та допомогати миротворцям.

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2015, 21:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
верба написав:
Правдослов написав:

...

По перше, як неважко здогадатись, половину газу віддам громадянам України безплатно.

Другу половину вільно продаватиму за ринковою ціною усім бажаючим.
Що дозволить мені підняти зарплати кваліфікованим працівникам до світового рівня, нарощувати видобуток, ремонтувати дороги, впорядковувати довкілля та допомогати миротворцям.

Я не питав чи краще поміняти олігарха власника українського газового видобутку Фірташа на олігарха Правдаслова. Я питав чим краще для України зробити, як Ви просили: забрати газ у Фірташа і роздати безплатно українцям.
Але в варіанті як Ви зрозуміли (віддати олігарху Правдослову) Ви вже поміняли початковий соціалістичний підхід на капіталістичний .
Вже не весь газ українцям, а лише половину.
І наївно мрієте за прибуток за другу половину ощасливити Україну гарними дорогами. А з другою проблемою будете боротись?
Почніть з себе. Газ, який Ви роздали безоплатно, має собівартість, яку потрібно компенсувати з прибутків за продаж другої половини. А ще, Ви як новий олігарх, потребуєте нового рівня життя, що також суттєво коштує. Більше розходів не шукатиму - коштів на дороги у Вас не лишилось. )

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,