•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Київ. Дієва декомунізація

Автор Повідомлення
Олесь Вахній

ПовідомленняНаписане: 05 травня 2015, 11:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

https://www.youtube.com/watch?v=zgUwl6tNblo

Ініційований здоровою часткою народних депутатів закон про очищення теренів України від символів окупації й заборону комуністичної символіки, донині не підписаний Головою ВР й Президентом. Ми можемо лише здогадуватись й припускати, якими саме міркуваннями керуються в своїх діях (рівно як і в бездіяльності) пани Порошенко, Яценюк і Гройсман. Можливо їм до вподоби запобігати перед морально розкладеним і духовно здеградованим людом, який нині нарекли сірим терміном “виборець”, а можливо вони і не поділяють погляди ініціаторів закону. Ну жо ж... Нехай кріпацький страх, запопадливе запобігання й бездіяльність залишаться на їхній совісті.

Радикальна молодь не ставить перед собою за мету здобути депутатські крісла й міністерські посади. Ми розуміємо, що все це дочасне. Керуючись нелицемірною любов`ю до ближніх і Батьківщини, ми ставимо за мету протидіяти ході підлості, брехні й несправедливості. Ми на власній, Богом даній нам землі. І ніхто окрім нас подбає про неї належним чином. З цим і переможемо.

Слава Україні!

Олесь Вахній

ПовідомленняНаписане: 05 травня 2015, 15:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Все правильно,але коли почнеться справжня боротьба з власниками
цих заводів ,параходів?
У мене була надія на краще,але зараз я відношу себе до категорії людей,яку називають "нас злили".
Починається реанімація партії регіонів, оббрихування патріотів,
про справи на війні,взагалі мовчу.
Моя така ,особиста думка,що все що виробляють з Україною жидоолігархи
і їх російські прихвостні-це не іх провина.
Вони виробляють з нас те що хочуть,те чому вчилися.
Я завжди вважала,що винен завжди сам український нарід.
Якщо дозволяє з собою таке витворяти.
Як приклад,вибори однотурного.
Я не вважаю себе розумнішою за всіх,але у мене вистачило клепки
не піддатися на провокацію "одного туру".
Тому не розумію,чому в інших не вистачило клепки?
Хай Порошенко,але хай у боротьбі-а не так як зараз,вседозволеність.
п.с.я скиглю,але не думайте,що я нічого не роблю.

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2015, 10:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Маєш рацію і стосовно Порошенка, і стосовно свавілля олігархів, котрі не бажають чути народ. Але ннам на ій землі жити. І від нашї принциповості, залежить дуже багато

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2015, 11:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
цих заводів ,параходів?

Ну поборемо цих, а що далі? Система приведе на їх місце, а воно не залишиться порожнім, нових можливо ще гірших за попередніх, отак і будемо витрачати зусилля і життя на боротьбу з ними? А може потрібно змінювати систему, змінювати правила в суспільстві? Правила (закони) повинні бути такими, щоб у разі їх невиконання автоматично змінювались керівники, і змінені не мали ніякої змоги полвертатись на керуючі посади, чи то в державному, чи в приватному секторі. Довів, для прикладу, Коломойський зі своєю "командою" до банкрутства "Аеросвіт",чи довів Бойко зісвоїми підлеглими Укрзалізницю до збиткового стану, вся команда відсторонюється навіть від права керівництва будь-яким підприємством чи установою, всі від секретарок і до найвищих менеджерів і хазяїв втрачали право приймати і втілювати в життя рішення відносно керування підприємствами, максимум - худобу на пашу виганяти, та мести сміття з вулиці. Щоб вони не мали прав вибирати і вибиратись до виборних органіввлади.

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2015, 12:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А шо робити? Я теж вже майже втратила надію.
Значить,треба боротись до переможного кінця.
Хай діти наші,онуки правильно навчені патріотизму відбудовують
сильну Україну.
Я зараз і на обрії не бачу лідера,який заявить-все.крапка.Україна
більш не буде не під кого підлаштовуватись.ми йдемо своїм шляхом.
ми поважаємо свою історію і нікому не дамо її паплюжити.
...ну і так далі...

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2015, 12:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід написав:
Шкода написав:
цих заводів ,параходів?

Ну поборемо цих, а що далі?

Риба гниє з голови. Держава теж.
І поки не зрозуміємо, що починати потрібно з тих слуг, яких ми обираємо - то будемо продовжувати успішно гнити.

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2015, 13:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
...Я зараз і на обрії не бачу лідера,який заявить-все.крапка.Україна
більш не буде не під кого підлаштовуватись.ми йдемо своїм шляхом.
ми поважаємо свою історію і нікому не дамо її паплюжити...

Гадаю, наразі його й не має бути видно. Бо щойно вигулькне, так одразу й «покінчить самогубством» з трьох пістолів одночасно.
Перш ніж визирнути з-за обрію, такому лідеру слід провести серйозну підготовчу роботу разом із командою однодумців. А вже потім…
Піночета теж ніхто не знав.

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2015, 13:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кличу орієнтуватись не на лідера, а на ідею.

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2015, 14:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А навіщо чекати лідера?
Як власник надр несете своєму покірному слузі-мажоритарнику звернення:
Я не маю змоги і не зобов'язаний оплачувати послуги з газопостачання за потрійно необгрунтованими тарифами:

1. Згідно Конституції України (ст. 13) газ, який видобувається в Україні належить народу України. (19.5 млрд. кубометрів у рік, або біля 460-ти кубометрів на громадянина у рік) Щонайменше половину цього об'єму (більше 230 кубометрів газу на рік) я мав би отримувати безплатно.

2. Я споживаю у місяць не більше одного кубометра газу і не можу позволити собі оплачувати п'ятикратні приписки за необгрунтованими тарифами.
Прошу встановити прилади обліку газу на вводі у будинок чи під'їзд і брати плату за реально спожитий мешканцями газ.

3. Газотранспортна система теж належить народу України. Тому я, як громадянин, повинен мати знижку і на послугу доставки газу до моєї квартири.

І НЕХАЙ ЗАХИЩАЄ ВАШІ ІНТЕРЕСИ.
НЕ ХОЧЕ ЧИ НЕ МОЖЕ - ХАЙ КЛАДЕ МАНДАТ!

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2015, 20:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:

1. Згідно Конституції України (ст. 13) газ, який видобувається в Україні належить народу України. (19.5 млрд. кубометрів у рік, або біля 460-ти кубометрів на громадянина у рік) Щонайменше половину цього об'єму (більше 230 кубометрів газу на рік) я мав би отримувати безплатно.

Правдослове ти чи хворий чи дурний ? Уяви собі, що ти видобуваєш той газ, ти згоден не отримувати заробітної плати, для того щоб я його отримував безкоштовно ? Такі елементарні речі, а ти якийсь мудило популістичний не інакше, виникає сумнів у тому що в тебе колись були хороші я вже не кажу відмінні оцінки на уроках математики

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2015, 21:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Для людиноподібних із сибірскими валянками на голові доцільніше посперечатись з тим господарем:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=270361/#270361

А в цій темі обговорюємо як позбутися наслідків жидокомунізації.

Для початку не завадило б навчитися відповідати як Степан Бандера та його бойові побратими на великоднє привітання:

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2015, 00:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Панове! Ну для чого лаятись?

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2015, 17:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
Для людиноподібних із сибірскими валянками на голові доцільніше посперечатись з тим господарем:

Якщо я й людиноподібний то у кращий бік, а от ти амебоподібний, бо в тебе чи то мозку немає чи то совісті, чи ти звичайний путінський троль

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2015, 17:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олесь Вахній написав:

З такими мудаками як цей Брехослов не лаятись не можна, це людина яка сама має купу недоліків і в інших намагається пробуджувати такі самі мавп’ячі недоліки як і в нього

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2015, 21:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олесь Вахній написав:

Порівняно з тим, що було раніше - то вже не лайка, а злобне бурмотіння з валянка.
Та й то тільки тому, що неуважно читає:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_16519_15.php

Але очікувати чогось більшого від людини, яка не вміє нормально відповідати на великоднє привітання - то гибле діло.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"