•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Київ. Дієва декомунізація

Автор Повідомлення
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2016, 11:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Що заважає зробити суд над компарнією в Україні? Злочинів достатньо. І папірець був би тикнути різним там амнести...

Автор так нагаманувався, що й букви купи не тримаються?
Компартія в Україні вже двічі заборонена.
Але щоб здихатися її повністю - потрібно заборонити всі релігії, які вимагають кровавих жертвоприношень - з юдаїзмом включно.
Бо вони роблять з людей жорстоких кровожадних вбивць (вовків).

Польща могла б показати приклад - а ми підтримаємо!

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2016, 21:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Ліно,вибач,якщо образила колись тебе.
Я дуже не довірлива. У мене нема ,навіть подруг,крім партійок.
Інакше я не можу,нажаль.

А взагалі то ,я відкрита до спілкування,до дружніх бесід.
Сама не знаю,чого я до тебе причепилася.

Шкодо, спілкуймося, полишивши непорозуміння в минулому. Скільки шаленства пережили за цей час!

Image

До слова, про дружбу. Дослідження 2011 року. Цікаво, чи щось змінилося з того часу? Війна і негаразди в країні зближають чи віддаляють людей?

Для українців дружба – на третьому місці
http://svit24.net/events/42-events/8382-dlja-ukrajinciv-druzhba--na-tretomu-misci
Случ

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2016, 00:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
Случ написав:
Що заважає зробити суд над компарнією в Україні? Злочинів достатньо. І папірець був би тикнути різним там амнести...

Автор так нагаманувався, що й букви купи не тримаються?
!

Що? Які букви?

ПовідомленняНаписане: 20 серпня 2016, 12:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прошу підтримати:

Київська міська державна адміністрація
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ
Обговорення щодо перейменування бульвару Дружби Народів у Печерському районі на бульвар Миколи Міхновського

http://projects.kievcity.gov.ua/projects/view.php?P=233
Шкода

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2016, 17:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліно,я підтримую!
Як це забули про цю Дружбу Народів?

Ліно,я вже мало спілкуюся зі Свободою,може у тебе є там якісь
друзі,то зверни увагу ось на що.

На Окружній дорозі,де знаходиться "Обойний ринок",біля маркету "Біла"починається Петропавлівська Борщагівка.
І головна вулиця цієї Борщагівки називається досі-вул Леніна.
Голова цієї сільради комуняка.
У мене все щось руки не дійшли. Важко тому,бо воно робить благоустрій для людей. Все гарно все харашо. Але вулиця леніна...

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2016, 22:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Ліно,я підтримую!
Як це забули про цю Дружбу Народів?

Ліно,я вже мало спілкуюся зі Свободою,може у тебе є там якісь
друзі,то зверни увагу ось на що.

На Окружній дорозі,де знаходиться "Обойний ринок",біля маркету "Біла"починається Петропавлівська Борщагівка.
І головна вулиця цієї Борщагівки називається досі-вул Леніна.
Голова цієї сільради комуняка.
У мене все щось руки не дійшли. Важко тому,бо воно робить благоустрій для людей. Все гарно все харашо. Але вулиця леніна...

Ой-ой... Оце не відала, що коїться під боком. Якийсь парк совєцького періоду. Подивилася на мапі: на Петропавловській Борщагівці не один Лєнін причаївся. Колись мій співпрацівник бідкався щодо Берковців, де мешкає. Там просто пекло було. Що не вулиця, то рогата комі-постать. Зараз подивилася - на мапі Берковців флористичні назви і номери ліній.
Отже, ще є поле для діяльності.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2016, 22:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я звісно зверталася,але у нас не було ніколи на це часу,тре було чекати і робити революційну ситуацію.
І ситуацію прогавили і самі у дупі.
Ну то таке...

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2016, 23:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я практично ,кожного дня ізджу цією вулицеєю леніна.
І ще до війни,я звернула увагу на донецький ресторан на цій вулиці.
Символіка там була і російська. І машини паркувалися з донецькими номерами. Там кубло ворогів досі.
А ще під боком у мене є готель,теж донецькі господарі.

я дуже спостережлива. Там постійно кучкуються і іномарки,і вбиті жигулі,усі з луганськими,чи донецькими номерами.І вночі підозрілі брутальні хлопці.
Я б вже давно позвонила б в СБУ, але мені здається,це дуже очевидно і без мого дзвінка.
Завтра,сука по умовній команді,ця донецька навала дістане зброю з багажників і захопить сільраду і сарай:)
Нє.ну а хіба не так?

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2016, 10:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
...Завтра,сука по умовній команді,ця донецька навала дістане зброю з багажників і захопить сільраду і сарай:)
Нє.ну а хіба не так?

Все правильно!
У нас саме з цього починалося. Десь за тиждень до появи Гіркіна со товаріщі, мій чоловік бачив у сусідньому мікрорайоні автівку із кримськими номерами. Це видалося підозрілим. А за кілька днів – захоплення «порєбріками» Слов’янська та Краматорська! І трохи нижче району, де крутилася кримська автівка, розмістилися кубла бойовиків.

До кожної особи з Донецької й Луганської областей та Криму слід ставитися з великим упередженням. Я сама, маючи в паспорті позначку Донецької області, підпадаю під таку упередженість, але інакше не можна. Нашу публіку знаю як облуплену. Найгірше, що на звільнених територіях жодної фільтрації населення так і не відбулося.
Отже пильність понад усе.

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2016, 11:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Луся,це ти розумієш,я розумію.
Прикро казати,але тут у Кийові якась інша реальність,якесь задзеркалля.
Люди розслаблені,наче не існує війни.
Легковажні. Мені це дуже не подобається. Тому я і кажу,не завадило б
цим людям дати якусь хорошу встряску,щоб на власному досвіді відчули,що таке війна.

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2016, 11:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Навчання територіальної оборони слід проводити. Обов’язкові і для чоловіків, і для жінок. Тільки від цієї влади того не дочекаєшся.

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2016, 13:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Навіть,не враховуючи пофігістів і інших мажорів,не хвилюйся,окупант спокійно по Києву ходити не буде. Не можу все розказати,дуже багато людей тренуються. Навіть,я стара баба зможу стрельнути окупанту у спину:)

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2016, 13:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Луся,це ти розумієш,я розумію.
Прикро казати,але тут у Кийові якась інша реальність,якесь задзеркалля.
Люди розслаблені,наче не існує війни.
Легковажні. Мені це дуже не подобається. Тому я і кажу,не завадило б
цим людям дати якусь хорошу встряску,щоб на власному досвіді відчули,що таке війна.

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_16062_1980.php

Пані Луся написав:
Навчання територіальної оборони слід проводити. Обов’язкові і для чоловіків, і для жінок. Тільки від цієї влади того не дочекаєшся.

Шановні панянки! Ви торкаєтесь таких питань, якими повинні опікуватись чоловіки. В есесері в умовах так званої загрози НАТО були організовані штаби громадянської оборони. Забирали у "партизани" мужів до 45 років. Були бомбосховища. Навчання медсестер для першої невідкладної допомоги і т. ін. А тепер, коли реальний агресор напав на країну, бомбить українську землю, убиває кращих хлопців народу, вся влада мовчить. І на територіальних рівнях тихо.
"Нехай, кажуть,
може, так і треба?"

До когось все таки треба достукатись!!!

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2016, 14:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало,я заведу свою любиму шарманку:)
А на шо Ви сподівалися?
Це війна в українців,а не в жидів.
Чи Ви думаєте,що жиди вас захищатимуть,а не продаватимуть?
Отож бо.

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2016, 15:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Панянки,ну і що шо панянки.
Це донецька вата має бути щаслива,що іх будинки плюндрують
освободітєлі,яких самі кликали.
А я можу тільки здогадуватись,до якого ступеню озвіріння дійду,
коли чужинець буде паплюжити мій городик,персики і вишні.
Тут,знаєте без патетики,помщусь,хай навіть загину.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,