•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Київ. Дієва декомунізація

Автор Повідомлення
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2016, 17:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Панянки,ну і що шо панянки.

Це чудово, що на цьому форумі є такі паняночки, як пані Шкода, пані Луся, пані Ліна...
Якось на "Інформаторі" прочитав заголовок (не дослівно, бо не було часу прочитати детально) одного блогера, що дописи на "Фейсбці" українському перетворилися ... щось на зразок сварок одного із іншим.
Щось подібне було і на "Форумі" ВО Свобода. Не хочу їх згадувати...

(Переходжу в тему про війну)

ПовідомленняНаписане: 23 серпня 2016, 11:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Шкода написав:
...Завтра,сука по умовній команді,ця донецька навала дістане зброю з багажників і захопить сільраду і сарай:)
Нє.ну а хіба не так?

Все правильно!
У нас саме з цього починалося. Десь за тиждень до появи Гіркіна со товаріщі, мій чоловік бачив у сусідньому мікрорайоні автівку із кримськими номерами. Це видалося підозрілим. А за кілька днів – захоплення «порєбріками» Слов’янська та Краматорська! І трохи нижче району, де крутилася кримська автівка, розмістилися кубла бойовиків.

До кожної особи з Донецької й Луганської областей та Криму слід ставитися з великим упередженням. Я сама, маючи в паспорті позначку Донецької області, підпадаю під таку упередженість, але інакше не можна. Нашу публіку знаю як облуплену. Найгірше, що на звільнених територіях жодної фільтрації населення так і не відбулося.
Отже пильність понад усе.

Луся,у тебе нема потреби доводити,що ти не донецька вата.
Ти наша,дорогенька україночка.
Я наприклад,не збираюсь виправдовуватись,що мій покійний батько був російським окупантом. Серед тих окупантів,половина українців.
Але служать вони не тій Вітчизні. Українські вояки найкращі,тому скрізь і цінуються.
Це таке життя,по різному складається. Хто де опиниться.
Так шо,не мороч мені баки:) Якщо я кажу "донецькі",то тебе це ніяк не стосується.

ПовідомленняНаписане: 24 серпня 2016, 09:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую, подруго )))
ВзагалІ-то я все життя почуваюся Каховською людиною. Туди тяжію всіма фібрами. Краматорськ здебільшого – лише місце проживання. Хоча теж свого роду мала Батьківщина. Тут мешкала матір мого батька та його сестри. Сюди батько повернувся після війни. Але самі родичі по батьковій лінії (і сам батько) з-під Харкова, слобожани. У Краматорську опинилися, змінивши декілька місць проживання після розкуркулення. В цій історії фігурують і Соловки.
Тож справді - хто де опиниться...

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2016, 20:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що це за московський цирк під час російсько-української війни? І Тарас Возняк дуже переймається, хто з якого боку що про нас подумає.

Проспект Бандери може стати Троєщинським або Володимирським
http://socportal.info/2016/10/12/prospekt-banderi-mozhe-stati-troyeshhins-kim-abo-volodimirs-kim.html

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,