•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Київ. Дієва декомунізація

Автор Повідомлення
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 25 травня 2015, 23:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
Шкода написав:
Не думаю, що після Майдану дозволимо зробити тут другий Голодомор.

Опачки.
Так українець ніколи не скаже!
п.с.тим більш,Ліно у нас було два Голодомори.
а ви пропонуєте третій:)

Взагалі-то три було. В 20-ті, 30-ті і 40-ві. Об'єднала їх в один як злочин комуністів.

Майдан - рубіж, після якого все має бути по-іншому. Пролилася кров захисників (і ллється далі).
А що мусить сказати на це українець?

Для початку хоча б оце:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=271327#271327

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2015, 00:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
Ліна написав:
Шкода написав:
Не думаю, що після Майдану дозволимо зробити тут другий Голодомор.

Опачки.
Так українець ніколи не скаже!
п.с.тим більш,Ліно у нас було два Голодомори.
а ви пропонуєте третій:)

Взагалі-то три було. В 20-ті, 30-ті і 40-ві. Об'єднала їх в один як злочин комуністів.

Майдан - рубіж, після якого все має бути по-іншому. Пролилася кров захисників (і ллється далі).
А що мусить сказати на це українець?

Ліно,хоч стриляйте мене,але всі ваші слова не відчуваються щирими,
якесь усе штучне.Якби ви не прикривались патріотичними словами.

Правдослов,а Ви взагалі припиніть себе піярити-якщо мені Вас буде не вистачати,то я з заплющеними очима знайду вас на будь якій гілці:))

Для початку хоча б оце:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=271327#271327

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2015, 00:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкодо, запитали - відповідаю. Додати нема чого. "Так - так, ні - ні". Який сенс щось доводити, виправдовуватися?
Ближче до теми декомунізації... Мої предки гинули і в двадцятих від репресій (розкуркулення, смерть у концтаборі на російській території), і в сорокових (голод 47-го). І це не всі страждання, яких зазнали сім'ї по лінії батька і мами. Я про це ніколи не забуду. Гадаю, більшості громадян України є про що і кого пам'ятати. Крапка.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
Леонід

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2015, 18:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:

Не будьте наївною, нічого не зміниться, бо люди залишились ті-ж, от тільки тоді коли виросте нове покоління, виховане на прикладі дій загиблих то будемо мати надію на якісь зміни. Але найшвидше зміни у суспільстві проходять під впливом змін в економічному житті, якесь відкриття, на яке сучасники майже не звертають уваги через декілька років змінить спосіб життя в суспільстві.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2015, 19:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід написав:

Не будьте наївною, нічого не зміниться, бо люди залишились ті-ж, от тільки тоді коли виросте нове покоління, виховане на прикладі дій загиблих, то будемо мати надію на якісь зміни.

З одного боку, як у Екклезіаста, нічого нового не відбувається, і світ залишається з тими ж проблемами, людськими вадами і слабкостями. А з другого - у нас уже є молоде пострадянське покоління, яке не зазнало принад совка. Тому зміни неминучі.
Оптимізм - це мудра наївність.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2015, 22:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід написав:

нічого не зміниться, бо люди залишились ті-ж, от тільки тоді коли виросте нове покоління, виховане на прикладі дій загиблих то будемо мати надію на якісь зміни.

Про "нове покоління" співають вже десятки років, Ви не помітили? І що? Так "чомусь" виходить, що кожне нове покоління гірше, ніж старе.Достатньо подивитись на інтереси і зрівняти їх. Тоді все стане на свої місця. Покоління формує панівне середовище і та культура, в якому воно формується, як горщик у горні.

То на якому "горні" формується те "нове покоління", на яке Ви покладаєте надії?....Зміни? Так. "Зміни" будуть, але Вам вони не сподобаються. Так само як і не подобається нинішній стан речей.

Ще на початку 90-х ті хто займав адміністративні посади, ще якось соромились сильно красти, особливо ті, хто постарше був віком.
А тепер що? Прийшло "нове покоління"...і ніц не соромиться. Значить
все-таки люди змінились? Але в гірший бік...

Ви скажете, а як же "Майдан"? Його творило нове покоління....
Це наша надія... На цьому потрібно виховувати майбутні покоління....

По-перше, хто буде виховувати? І що саме виховувати?... "Як палити шини" і вмирати від куль такого само покоління, тільки по іншу сторону барикади? Чи може все таки виховувати потрібно геть щось інше?

Можливо і не потрібно Майданів...Ви не замислювались? Якби всі разом в одну мить стали мислити як одне ціле і кардинально по іншому? Ось Вам і зміни....Без куль і без зайвого пратовбивства...

Але що впливає на оте от "мислення"? Пануюча культура, яка формує середовище в якому підростає оте от покоління і яке само стає розсадником пануючої культури...точніше псевдокультури.

Значить виховувати потрібно,як не крути, на справжній Культурі?
І значить ті, хто нав'язує альтернативну псевдокультуру, вони і є головними ворогами? Вони вбивають наше майбутнє? Як духовно, так і фізично... І "Майдани" в цьому контексті ідеально вписуються в процес...Вам не здається?

Цитата:
Але найшвидше зміни у суспільстві проходять під впливом змін в економічному житті, якесь відкриття, на яке сучасники майже не звертають уваги через декілька років змінить спосіб життя в суспільстві.

Це повна шизофренія. Кожен рік приносить десятки тисяч нових відкриттів, але чомусь реалізовуються лише десятки. Причому все найновіше зразу пилососом всмоктується провідними корпораціями.
І те, що вигідне, і те, що їм невигідне. Причому реалізовується завжди те, що вигідно їм, а не Вам.

І ці бар'єри в нинішній системі відносин та цінностей ніяк не здолати, бо просто це протирічило б тоді самій логіці цієї рабської конструкції.

Значить ламати потрібно саму конструкцію і водночас будувати нову. Знову все замішано на Культурі, як не крути.....
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2015, 22:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

... комунізм, як і розруха, починається у головах.

http://zaxid.net/news/showNews.do?yak_provalyuyetsya_dekomunizatsiya&objectId=1375721

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2015, 20:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Amnesty International засудила заборону Компартії в Україні
http://espreso.tv/news/2015/12/17/amnesty_international_zasudyla_zaboronu_kompartiyi_v_ukrayini

Уже давно хочеться це "Амнесті Інтернешенел" відправити туди ж, куди і компартію. "Тут ми бачимо, там не бачимо".
А все через те, що не було гучного процесу над злочинною організаціїю компартія. Труп досі лежить в мавзолеї, Мордор скаженіє, а у нас патякає промордорська агентура.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 17 грудня 2015, 21:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Cтаття про одного з тих, чиїх імен не повинно бути на мапі Києва.

Сергій Грабовський. Чи стане декомунізація дієвою,
якщо на мапі Києва залишиться ім’я сталінського садиста?

http://www.day.kiev.ua/uk/blog/suspilstvo/chy-stane-dekomunizaciya-diyevoyu
Ліна

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2016, 22:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В Запоріжжі вже немає червоного ідола!

https://www.youtube.com/watch?v=usIFXpNRXnE

У Запоріжжі повалено найбільшого Леніна України
Подробнее: http://azov.press/ukr/u-zaporizhzhi-povaleno-naybil-shogo-lenina-ukraini
Случ

ПовідомленняНаписане: 17 березня 2016, 23:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що заважає зробити суд над компарнією в Україні? Злочинів достатньо. І папірець був би тикнути різним там амнести...

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2016, 13:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Совки-вітренківці напали в центрі Столиці на бандерівців і жорстоко, по звірячому їх побили, зайняли площу і провели мітинг.
Ганьба.
Куди дивиться Аваков?
Що собі дозволяють пенсіонери?
Знайти і покарати

https://www.youtube.com/watch?v=qDYBcV2KxZE

епічна битва з 9:45

як не соромно пенсіонерам бити неозброєних мирних дітей!?
Шкода

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2016, 20:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я минулого року з друзями зупинились проїздом у Коростишиві,
всі друзі звернули увагу-які ж у цьому місті дружелюбні люди!
Більш того,у всіх і скрізь,і на машинах українська символіка.

Ще я ,звісно звернула увагу,що скрізь дуже чисто у місті.
Коростишеву щось пороблено,все окуратно і інтелегентно.

От чесно,дуже гарне стало містечко!

Воно,у принципі,завжди було чистим(це від людей залежитимо).

Але оце пару тижнів тому,я випадково дізналась,що там мер міста
свободівець.
Я так зраділа.! Бо я сама звідти.

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2016, 20:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліно,вибач,якщо образила колись тебе.
Я дуже не довірлива. У мене нема ,навіть подруг,крім партійок.
Інакше я не можу,нажаль.

А взагалі то ,я відкрита до спілкування,до дружніх бесід.
Сама не знаю,чого я до тебе причепилася.

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2016, 23:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ImageImage

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"