•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Україна виходить з договору нерозповсюдження ядерної зброї

Автор Повідомлення
Чорний Сотник


Повідомлень: 159
Звідки: Крим

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2015, 13:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Враховуючи зобов'язання України про видалення всіх ядерних озброєнь з її території у встановлені терміни, США, Китай, Франція, РФ і Великобританія в меморандумі та заявах 1994 року підтвердили наступні зобов'язання:
1. Поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони України.
2. Домагатися негайних дій Ради Безпеки ООН з метою надання допомоги Україні як державі-учасниці Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, що не володіє ядерною зброєю, в разі, якщо вона стане жертвою акту агресії.
Однак США, Китай, Франція, РФ і Великобританія не виконали свої зобов'язання по гарантії безпеки України, в результаті чого український народ втратив тисячі своїх кращих представників, які загинули у війні з окупантами, втратив близько двадцяти відсотків своєї території, порти на Чорному морі, непоправні ресурси і корисні копалини, втратив багатства своїх надр, водні та земельні ресурси.
Тому США, Китай, Франція, РФ і Великобританія повинні в рівній мірі відповідати за порушення своїх зобов'язань і збитки, завдані їх безвідповідальністю народу України. У зв'язку з цим Україні слід негайно:
1. Оголосити про вихід України з договору про нерозповсюдження ядерної зброї (тобто, Україні приймати, виробляти і постачати ядерну зброю) до відновлення суверенітету і цілісності України в межах 1994 (на момент підписання меморандуму).
2. Вимагати в ООН і міжнародних судах від усіх країн підписантів меморандуму та заяв (США, Китай, Франція, РФ і Великобританія) в рівних частках компенсації витрат на відновлення ядерного потенціалу України в розмірі 900 млрд. дол. з кожної із зазначених країн.
3. Вимагати від США, Франції і Великобританія до відновлення Україною ядерного потенціалу передати Україні протягом місяця високоточну зброю, необхідну Україні для захисту від ядерного нападу.
4. В якості компенсації за період з 18 березня 2014 до відновлення кордонів України за невиконання меморандуму зажадати від усіх країн підписантів меморандуму та заяв всіх економічних втрат України від анексії Криму і Донбасу (на будівництво портів, що замінюють порти Севастополя та інших міст Криму - 800 млрд. дол з кожної з країн що підписали меморандум чи заявви, за недоотримання обсягів вугілля, нафти і газу на захоплених територіях - по 700 млрд. дол. на рік.
5. В якості компенсацій населенню України, Криму і Донбасу, постраждалому від невиконання меморандуму, зажадати від всіх підписантів (США, Китай, Франція, РФ і Великобританія) - суми по окремим категоріям постраждалих - наприклад, сім'ям загиблих в АТО - за нормами країн для своїх громадян, загиблим при захисті своєї Батьківщини.


Ці дії України слід обгрунтувати враховуючи, що:
Володіти ядерною зброєю - це відповідальність по відношенню до інших націй, але це ще відповідальність по відношенню до своєї нації.
Оскільки Україна відмовилася від ядерної зброї, український народ вважав, що ця зброя не може бути гарантією безпеки, ми вважали, що гарантією нашої безпеки стануть США, Великобританія і РФ, які підписали меморандум 1994 року.
В даний час є високоточна зброя, яка більш надійна з точки зору оборони, ніж ядерна.
Україна успадкувала після розпаду Радянського Союзу на своїй території величезну кількість ядерних боєголовок, ядерних компонентів. Це був третій у світі ядерний потенціал, частина з якого була націлена і на Сполучені Штати, - стратегічні континентально - балістичні ракети, була також тактична зброя, яка була націлена і на Західну Європу.
На початку 1992 року Україна вивозить до РФ до літа 92-року всю тактичну зброю. Це близько 200 тактичних ракет.
Україна в травні 1992 року робить заяву президенту США про те, що Україна готова вести переговори про відмову і знищення всього ядерного потенціалу. У 1992 році був знищений саме складної компонент ядерного арсеналу - міжконтинентальні балістичні ракети. Вони знаходилися в шахтах, навколо них військові містечка, де жили тисячі військовослужбовців та їх сімей.
Україна повинна була вступити до «ядерного клубу», тому що країни визнавали, що ядерний потенціал - це власність України, а якщо це власність України, це означає, що Україна є власником ядерних арсеналів.
У 1994 році США, Великобританія і РФ підписали Будапештський меморандум про гарантії з боку ядерних держав, гарантії безпеки України.
Позиція Путіна про «виникненні нової держави» порушує базовий принцип міжнародного права, відповідно до якого договори укладаються між державами, а не тими чи іншими урядами.
Слід також розглянути можливість притягнути до відповідальності за анексію Криму і Донбасу ще двох учасників змови країн що володіють ядерною зброєю проти України - Китаю та Франції, які не підписали меморандум, але підписали відповідні заяви, які також гарантували безпеку України, але тільки без проведення консультацій, що означає юридично, що ними взята на себе ще більша відповідальність за невиконання гарантій безпеки України. За бандитські розводки всім слід відповідати по повній, щоб не повадно було.

 
Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET