•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Політичні репресії по-вальцманівськи

Автор Повідомлення
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 10:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В столиці знову засуджено активіста - Інформатор http://www.informator.su/v-stolytsi-znovu-zasudzheno-aktyvista/

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Шкода

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 14:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі ,Ви впевнені що це не фейк?
Такого брехливого президента у нас ще звісно не було.
Ще пишуть,що людину зараз засуджують до великого терміну ув"язнення
за розірваний портрет порошенка. А це наче є правда.
Знаєте,у мене нема слів.
Після всього,що сталося у нас-на язиці тільки одне слово.Хуцпа.

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 14:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хуцпа також визначається як «особливо цинічна, підла, зухвала брехня»[2], "верх цинізму й нахабства, що паралізує опонента"[1]

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 15:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі ,які у вас новини,де ви зараз?

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 17:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
ХіВі ,які у вас новини,де ви зараз?
Шановна пані Шкодо, я ще у навчальному центрі, вчора прийняв присягу на вірність Україні, але вже незабаром мене і моїх товаришів по службі переведуть в інші частини, а вже звідти - в АТО. Навчання моє (45 днів) практично закінчилось, ще залишилось відстріляти один раз на полігоні, а далі - війна. Настрій - бойовий, готовий бити клятих сєпарів і російських окупантів, доки останній з них не захлинеться власною кров'ю. Слава Україні! Слава Нації! Смерть ворогам!

П. С. Якщо маєте сторінку у фейсбуці - знайдіть мене (задайте в пошуку: Віктор Німець; аккаунт - двомовний; на аватарці - я у військовій формі з автоматом в руках на фоні дерев). Там і поспілкуємось про все, що Вас цікавить.

Євген Маланюк
Шкода

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 18:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі ,дорогенький мене нема у фейсбуці.
Декілька років мене туди побратими затягували-затягували.
Але як виявилось,я була права в своєму несприйняті цього фесбуку.
Жидва вона і скрізь жидва.
Мене на "Кореспонденті" чьотко банили раз на місяць.
Потім я написала жалобу на українофобський "Кор" в адміністрацію
президента.
Після цього мене забанили на корі по АЙПИ на віки вічні.:)

Я не є залежна від інтернету,інколи дописую на цензорі,і звісно
тут на форумі.
І більш мене ніде нема.
Може спробуйте мені на пошту написати?
Тримайтесь,мій любий.
Бийте першим,не вагайтесь! (це важливо).

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 18:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
ХіВі ,дорогенький мене нема у фейсбуці.
Декілька років мене туди побратими затягували-затягували.
Але як виявилось,я була права в своєму несприйняті цього фесбуку.
Жидва вона і скрізь жидва.
Мене на "Кореспонденті" чьотко банили раз на місяць.
Потім я написала жалобу на українофобський "Кор" в адміністрацію
президента.
Після цього мене забанили на корі по АЙПИ на віки вічні.:)

Я не є залежна від інтернету,інколи дописую на цензорі,і звісно
тут на форумі.
І більш мене ніде нема.
Може спробуйте мені на пошту написати?
Тримайтесь,мій любий.
Бийте першим,не вагайтесь! (це важливо).
Дякую, пані Шкодо, за добрі побажання, так і робитиму! Прикро, що Вас нема у фейсбуці та інших соц.мережах... Електронною поштою користуюсь вкрай рідко - лише, якщо потрібно десь її вказати під час реєстрації. Можете спробувати написати мені на Viktornazi88@gmail.com

Євген Маланюк
Шкода

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 19:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Отак,ХІВІ і живемо. користуємось жидівськими мережами...
Особисто я,ніколи не приховувала,що у мене подвійні стандарти.
Я про це ще раніше писала.
Те що робить українець-все можна пояснити і виправдати.
А кацап апріорі винен.

Є чудовий астролог,моя житомирянка,завжди все передбачає.
Просто дивно. Шось воно таки є.
Дуже гарно вона стримано відповіла одному мо якуту...

"Врагов побеждают, а не "выключают" и не договариваются с ними.
Асцендент Украины находится в Козероге. Сатурн дает твердость, упорство, крепость, силу, упрямство. Любое сопротивление, любые кризисные ситуации только закаляют таких людей.
Вот такая у нас страна и такие у нас люди.
Сразу видно, что вы не в Украине живете."

Слава Нації !

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 19:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановна пані Шкодо! А хіба є альтернатива, коли всі засоби комунікації жидва до своїх липких мацаків прибрала? Може взагалі повернутись до паперових листів у конвертиках і передавати їх лише через зв'язкових з рук в руки? Чи може краще використовувати те, що належить жидам, для боротьби проти ЗОГу (англ.абревіатура: Сіоністського окупаційного уряду)?

Євген Маланюк
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 19:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Протягом останніх кількох днів дещо змінилася риторика президента і усього почту. Чи то посіпак. Стали відверто нахабними, почали, так, знічев*я, погрожувати в прямому ефірі.
Пресуха Порошенка, з повчанням журналістів, грамотною розпальцовкою, фонтаном експресіі, нагадувала чомусь вереск зловленого за вуха зайця, з відповідним маханням лапами.
Депутат від БПП в ефірі "Чорного дзеркала" дозволив собі Іллєнку радити "тримати язик за зубами". Без вказівок згори ця шістка з фейсом нетверезого маніяка тримала би свого язика навіть не за зубами, а на півметра нижче шлунка. Тобто, шістки одержали чергові вказівки.
Причину будемо знати трохи пізніше. Може, свіжа соціологія, або новий порядок надання кредитних грошей з-за бугра. Або нові куратори. І вибори все ближче і ближче...
Шкода

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 19:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХІВІ, та нема питань:)
Ще первобитні кацапи казали-от побачите,хахли всіх обдурять:)

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 19:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
Протягом останніх кількох днів дещо змінилася риторика президента і усього почту. Чи то посіпак. Стали відверто нахабними, почали, так, знічев*я, погрожувати в прямому ефірі.
Пресуха Порошенка, з повчанням журналістів, грамотною розпальцовкою, фонтаном експресіі, нагадувала чомусь вереск зловленого за вуха зайця, з відповідним маханням лапами.
Депутат від БПП в ефірі "Чорного дзеркала" дозволив собі Іллєнку радити "тримати язик за зубами". Без вказівок згори ця шістка з фейсом нетверезого маніяка тримала би свого язика навіть не за зубами, а на півметра нижче шлунка. Тобто, шістки одержали чергові вказівки.
Причину будемо знати трохи пізніше. Може, свіжа соціологія, або новий порядок надання кредитних грошей з-за бугра. Або нові куратори. І вибори все ближче і ближче...

Прокинулись,шановний?
Це хуцпа називається.
(не шукайте ніякого сенсу. тим більш для себе особисто.)

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 20:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Один из 6 пострадавших, доставленных в больницу, умер. Установлено, что погибший - не военнослужащий, Источник: http://censor.net.ua/n339152
Я з полегшенням видохнула-що це не воєннослужащий.
Я кажись хфашистка.

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2015, 23:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі, побажаю Вам найсприятливіших обставин, найкращих побратимів і наймудріших командирів. І взагалі всім нам неможливого: щоб уся ця рашистська пошесть згинула, як роса на сонці, без наших жертв і нашої крові. (Думки можуть матеріалузовуватися, тому варто хотіти).
Шкода

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2015, 00:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як роса на сонці:)) Ги ги, я б до такого не додумалася б:)

ХІВІ,як буде можливість кроши,шматуй,ріж горлянки,ноги перебивай,
щоб сюди більш не лізли!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику