•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Політичні репресії по-вальцманівськи

Автор Повідомлення
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 02 жовтня 2017, 17:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Сосна
29 сентября в 13:00 ·

31 серпня виповнилось два роки, як молоді націоналісти Ігор Гуменюк (Дубенко) та Сергій Крайняк (Агроном) були схоплені режимом та кинуті за грати. Їх, героїв Майдану та російсько-української війни, безпідставно звинуватили в теракті під Верховною Радою. Хлопці вже більше двох років за гратами. Режим все робить для того, щоб про них забули. Щоб "по-тихому" розправитись з молодими героями. Але влада пропахувалась. Хлопців ніхто не забув. Та вони потребують нашої підтримки. Постійно. Хто має хоч якусь можливість - долучайтесь, підтримайте ГІДНИХ!!! Хоч пару гривень, хоч репост!!!
Картка Приват
4149 4978 1577 1573
Сосна Ігор
https://ru-ru.facebook.com/permalink.php?story_fbid=484265365271817&id=100010650738966

Завтра суд:

Свободу політв'язням - захисникам Конституції
53 мин. ·
Друзі! Завтра (3 жовтня) важливий суд!
Хто зможе - підтягуйтесь!
11:00. Шевченківський райсуд Києва, вул. Дегтярівська, 31а. Перші ж двері навпроти охорони.
https://www.facebook.com/constitutions.defenders/photos/a.1654620018093013.1073741828.1654468298108185/1920479164840429/?type=3&theater

Завтра судове засідання. Чесно кажучи, слабкі сподівання...
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2017, 20:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Новий етап життя по-новому.

Серед біла дня в столиці хапають людей, заштовхують до машини і везуть за сотні кілометрів, щоб "чинити правосуддя". А ще немісцеві поліціянти приходять до столичного помешкання з обшуками і вилучають шеврони добробату, футболки.
Почалося з невгодних грузинів, які воювали за Україну, але впали в немилість як наближені до колишнього однокурсника особи. І маємо ще одну ганьбу через мстивого баригу.

Усе це відбувається за двох умов: розбрату у середовищі "опозиціонерів", де кожен тягне ковдру на себе і намагається лавірувати, час від часу домовляючись з певними особами, а також мовчання виснаженого і отупілого народу, у якого єдиним бажанням залишилося втекти з цієї божевільні подалі.

1.
У столиці затримали екс-командира батальйону "Донбас"
http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/u-stolytsi-zatrymaly-eks-komandyra-batalionu-donbas-203805.html

2.
Семен Семенченко
2 ч ·

За що арештували Гала.

За те що він в свої майже шістдесят років в 2014 пішов захищати Батьківщину.
За те що під Іловайськом вивів людей зі зброєю з оточення.
За те що в 2014 прийняв батальйон "Донбас" і тягнув його поки міг.
За те що командував на Бахмутськой трасі і в Широкино.
За те що посилав на#ер коли Аваков пропонував йому зрадити нашу справу і просто бути ланцюговим псом режиму.
За те що після операції на серце не пішов на вiдпочинок, а став боротися зі свавіллям на внутрішньому фронті.
За те що очолив Блокаду.
За те що врятував багатьох селян від рейдерів і поліцейських тітушек.
За те що вийшов 17 жовтня пiд Верховну Раду з протестом.

За те що залишився ЛЮДИНОЮ.

Корумповані мерзоти кричать що Гал когось пограбував ??? Гал не здійснював ніяких злочинів! І не приховував своїх дій. І він готовий був завжди дати звіт суспільству. Ось відео цих подій - дивіться! Хіба йому є за що соромиться? Ті хто вважає що є-нехай це залишиться на вашій совісті. Якщо вона є. Ті хто готовий допомогти його бойовим побратимам звільнити Гала - збирайтеся сьогодні ввечері в нашому таборі біля Верховної Ради. Приходьте не до мене, ні до Соболєва, прийдіть до підполковника Віногродского. Досить знущань на людьми! Сьогодні забрали Гала, автра - прийдуть і до вас!

А ми з хлопцями їдемо до вас на Київ.

Кожен сам вибирає свою долю. Проковтнете і Гала - ви самі зробите свій вибір!

Ми свiй вже зробили
https://www.facebook.com/dostali.hvatit/posts/1722553127779454

За Анатолія Виногродського особливо образливо. Сєпарсько-барижна бандота повинна отримати належне. За законом.

3.
https://www.facebook.com/Vyzvolennia.Ukr/videos/vb.1927681680839787/1967425180198770/?type=3&theater

4. Семенченко: нас не хочуть пропускати до Києва 26.11.17
https://www.youtube.com/watch?v=nb7fiPjo3Ls

Напередодні другого Майдану теж було затишшя і жодних натяків на протидію...
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2017, 01:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Масштаби купівлі людей режимом - безпрецедентні. Купують партії, одиночних депутатів, медія скуплені (або скурвлені), журналістів, військових, діючих і колишніх, волонтерів, соціологів - політологів, блогерів, зграї ботів, і невідомо, кого ще. Куплені суди, прокуратура, менти, старі й нові, експертиза алкоголю і наркотиків, ГФС, міграційна служба, СБУ.

Всі ці люди продовжують робити вигляд, ніби виконують обов'язки, служать народу, мають власну думку, тощо. Тоді, як насправді - вони колаборанти режиму у війні проти народу, і просто посіпаки. Їх смикають за ниточки, вони роблять якісь рухи, відкривають роти, щось брешуть, строго за методичкою. Отримують за це якісь срібняки. У Верховній Раді - жменя партій, половина мажоритарників, і крадькома, шістьма руками, тупо продавлюють те, що їм наказали з Банкової. Все штампують за скороченою процедурою. Чому вони зарплату, пільги і доплати забирають у касі повністю? Вони - такі самі вороги, як лугандосівські сєпариші, тільки бамбасяни стріляють і гавкають на нас - на замовлення і за гроші Путіна, а ці, внутрішні - за методичками Мінстеця і за гроші з нашого бюджету.

І Путін, і Пєцик, обоє воюють проти українців руками зрадників. Оце і вся "гібридність", до копійки.
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2017, 11:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Гаккен, все правильно написали. Нинішній режим - це не просто дно, це твань, яка поволі затягує всіх, кому не пощастило вчасно вистрибнути. Попередники були відвертими антиукраїнцями і бандитами, але вони цього і не приховували. І все-таки діяли поволі, озираючись, дотримуючись свого донецько-бандитського кодексу. А це шоколадне поріддя, будучи абсолютно проросійським всередині, натягнуло вишиванки, вигукує час від часу "Слава Україні" і безжалісно винищує український народ.
Люди здебільшого, відчуваючи 144 реформ на власній шкірі, дають правильну оцінку нинішній ситуації. Найпідліший момент - це дискредитація справді потрібних змін у внутрішній національній політиці. Декомунізація вулиць для багатьох обивателів, яких більшість у будь-якому суспільстві, асоціюється зі злиднями і грабунком "життя по-новому". Важко опонувати в дискусії: "Треба не декомунізовувати вулиці, а не створювати в Україні соціального пекла". І це аргументи не ватників, нібито притомних громадян, доведених до краю. Цей край, межа полягає у безповоротному рішенні віїжджати з України.
В картині тотального занепаду особливо яскравою є інформаційна складова. Слухаєш цих зганьблених експертів, журналістів, і думаєш про те, що давно слід було викинути телевізор. Але ж і втеча до інтернету проблеми не вирішить.

Ось останні здобутки:

Це називається українська журналістика 2017-го. Вродливі обличчя, поки не розтулять рота, щоб продемонструвати нахабство, безцеремонність і тупість.

https://www.youtube.com/watch?v=HaQ2O2A8YJQ
https://www.youtube.com/watch?v=gu4utPaL_l8&t=1497s

Можна по-різному ставитися до Саакашвілі, але навіть регіоналам дають висловити найодіознішу їхню думку. Тут не розмова, навіть не дискусія, бо не є завданням журналіста дискутувати і щось доводити, це просто сварка біля прилавку. Причому гість є спокійним інтелігентом, а журналіст, як базарна торговка, скаженіє від неспроможності всунути свій нетоварний продукт.

А ось шедевральна цитата такого собі блогера Пилипа Духлія.

"Вопреки всему мы остались на карте мира. Благодаря добровольцам, нашей армии, благодаря нашему народу, отдавшему столько для фронта, благодаря Порошенко, заменившему на внешней арене "обеспокоенность" на жесткие санкции и поддержку Украины развитыми странами
Поэтому когда какая-нибудь мразь начинает прикрывать свои карманы, зарабатывать рейтинги, играя на бедности и эмоциях людей, мне хочется только послать на три буквы. Другого отношения эти люди не заслужили.".
http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/popry-vse-my-zalyshylysia-na-karti-svitu-zavdiaky-dobrovoltsiam-nashii-armii-zavdiaky-nashomu-narodovi--bloher-203921.html

Цей пан навряд чи піде до правоохоронних органів з вимогою пояснити, хто, чому викрадає героїв України, яких він так хвалить у своєму дописі. Бо ж "не можна грати на емоціях людей і підважувати авторитет великого президента".

Одне слово: тьху.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2017, 11:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Журналісти олігархічних каналів проходять спеціальну дресуру, на агресивність і узгодженість дій. Про це був ролик Всесвітнього Броварського Телебачення - інтерв'ю з журналісткою, що звільнилася, ми на власні очі бачимо цей ефект. Зовні це оформлено під "тімбілдінг", корпоративні заходи, фактично - це натаскування, як спецкурс для собак, для розвитку злобності. Пси режиму, класика!
Мені сподобалося, як Карасьов на 112 згадав про "тімбілдінг", похвалив підготовку, і обидва ведучі - синхронно загигикали, самовдоволено посміхаючись. Згодом дізнаємося про цих цуциків більше. А починалося це - регіоналами, при Януковичу, коли вони почали своїх спікерів для ток-шоу тренувати в розмовному жанрі, і постачати централізовано тезами і аргументами для дискусій. Тут, на форумі, доречі, це, свого часу, обговорювалося. Зайвий доказ, що Пєцик - клон Януковича, продовжує справу кримінальника і патентованого московського агента.
Щось із цим треба робити.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2017, 12:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Окремо - про сестер.
Чиста правда, що зовнішня краса жінки сильно залежить від внутрішньої гармонії. Першою на пластикову ляльку стала схожою Тетяна, зараз її стрімко наздоганяє Христина. Тетяну не дуже і жалко, видно, що крім власного тіла, вона не має інших переконань. Христина, поки що, смикаєтся, як дитина, котру навчили поганому. Неприродна, випадкова міміка, мало не нервовий тик, провалені очі, явно думає про щось наболіле. Ця, можливо, перехворіє.

А в Тетяни, ІМХО, шансів нема. Там тандем з депутатом, який з Міхаїлом хотів, схоже, зіграти у протиінфекційне щеплення. Що, своєю чергою, демонструє його ранг в ієрархії агентури.
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2017, 12:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні, 27.11.17, о 19.00 у наметовому містечку на Грушевського збираються люди, не згідні з діями влади стосовно добровольців Новікова, Литвиненка, Виногродського.

Соболєв: Оголошено мобілізацію всіх активістів у Києві
https://www.youtube.com/watch?v=OmwMtt_hC60

Семенченко. Про Анатолія Віногродского (Гал) і Леоніда Литвиненка (Бек)
https://www.youtube.com/watch?v=5ADzwMI6nYw
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2017, 02:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Суд заарештував на два місяці колишнього командира роти батальйону ОУН Литвиненка, - "Рух визволення"
https://ua.censor.net.ua/news/464230/sud_zaareshtuvav_na_dva_misyatsi_kolyshnogo_komandyra_roty_batalyionu_oun_lytvynenka_ruh_vyzvolennya/sortby/tree/order/desc/page/3#comments

Як влада злодіїв знищує добровольців
http://argumentua.com/stati/kak-vlast-vorov-unichtozhaet-dobrovoltsev

Соболев і Семенченко, виступи. Вечір 27.11.17
https://www.youtube.com/watch?v=mYH0Z2sdlF0

І так усе зрозуміло... Першим був Сашко Білий, який сказав про гроші і кулю. Згодом додалися ґрати. Для серйозного спротиву і боротьби потрібна єдність всіх, кого по-одному приборкують і купують. Це нам поки і не сниться. Але спокою не буде ні нам, ні верховним бандюкам. Не дарма Доній останнім часом говорить про те, до чого можемо дійти за відсутності нормального еволюційного шляху, яким повинна йти опозиція.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2017, 02:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У них таймер цокає. До 2 лютого бажано порішати питання. 2 лютого різко міняються правила гри, карета перетворюється на гарбуза, причому ми зараз навіть не можемо точно знати повний список - для кого. І які виникнуть вторинні наслідки. Вже зараз Пєцик виглядає погано. В лютому він виглядатиме просто мерзотно і втратить купу прибічників, бо їм буде не до нього.
Але зв'язки і співпраця з Путіним - тільки підсиляться. Тут без варіантів. НМСД, ці зв'язки і співпраця вже матимуть характер відвертий і безсоромний. Цілком можливо, що і штаб Пєцика - Мертвечука не зовсім дурний, і намагатиметься довести до повного безстидства відвертої зради - поступово, плавно. І оце, що ми спостерігаємо - вже початок.
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 01 грудня 2017, 00:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

«Zіткнення» з Роксаною Руно: Неконтрольовані владою. Колишні герої, а тепер злочинці?
https://www.youtube.com/watch?v=ps3V8rU_GRs

Ще раз проголосити сентенцію, що барижно-сепаратистська влада, перетворившись на відвертих бандюків з великої дороги, напрошується на великого пенделя? Це і так очевидно. Ці дебіли не відають, що коять, гадаючи, що все зійде з рук. Не зійде. Тільки як позбутися цієї потолочі без чергових жертв?
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2017, 16:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Маріупольський суд. 4 грудня. Анатолій Виногородський
https://www.youtube.com/watch?v=yj-AZUGhc-c

https://www.youtube.com/watch?v=tC5syaXhzrE

Ганьба цій владі. І не тільки ганьба. Бог над усіма.

Справа Гала. Вирок суду
https://www.youtube.com/watch?v=vCku5A_qPAQ

Домашній арешт з перебуванням у Маріуполі на два місяці.

Ляльководи з АП керують чурками в мантіях на місцях.
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2017, 00:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нескінченна судова епопея...

Свободу політв'язням - захисникам Конституції
21 декабря в 5:31 ·
Друзі, дуже важлива підтримка на суді!
26 грудня, 11:00
Шевченківський райсуд, вул. Дегтярівська, 31А.
Треба добиватися, аби суди відбувалися згідно закону!
https://www.facebook.com/constitutions.defenders/photos/a.1654620018093013.1073741828.1654468298108185/1950036638551348/?type=3&theater
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2018, 14:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Парасюк: По всій країні ідуть суди над добровольцями
https://www.youtube.com/watch?v=oCdlNvneOUY

Давно обурює, що нацгвардійців, вісімнадцятирічних хлопців, по суті, дітей виставляють наче гарматне м'ясо навпроти активістів. Це виглядає дуже кумедно. Можна було б фільмувати гумористічні сюжети, як командири їх женуть виконувати задачі, і як люди їх розгортають на сто вісімдесят градусів і проганяють. Не завжди. Іноді хлопцям дістається. І хай їм грець, покидькам, що доводять людей до ситуації такого протистояння. І взагалі, давно б цих всіх покидьків уже не бачити.

Денис Поліщук. Судова провокація
https://censor.net.ua/blogs/3049576/sudova_provokatsya

Було сподівання, що буде суд присяжних. Ні, шоу продовжується...

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET