•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Лже та пророки не самих останніх подій.

Автор Повідомлення
Іггор

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2015, 23:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Градижчанин написав:
ГАККЕН написав:
Іггор написав:
......... бо Бог, Котрий усім керує, зневажений бути не може. Що посіє людина, те й пожне! Хто сіє кривду, той жатиме лихо. .......

Гройсман, Вальцман і Яйцман - в курсі?

В курсі. Що жидівський бог віддав світ в безстрокову аренду
жидам. Для всіх інших - біблейську жуйку.
Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі і всього видимого і невидимого.. Не в жидівського чи кацапського, в єдиного Бога для усіх людей. Невидимий дух, Котрий наповнює увесь простір, Він мов батько, хоч і любить але й карає.., іноді і так як Тарас Бульба сина Андрія.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2015, 03:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Базікало?
рік тому...

не мова...

http://nvdaily.ru/info/27459.html

Редаговано: дід Володя (24 листопада 2015, 20:39)
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2015, 08:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іггор написав:
Градижчанин написав:
ГАККЕН написав:
Іггор написав:
......... бо Бог, Котрий усім керує, зневажений бути не може. Що посіє людина, те й пожне! Хто сіє кривду, той жатиме лихо. .......

Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі і всього видимого і невидимого.. Не в жидівського чи кацапського, в єдиного Бога для усіх людей. Невидимий дух, Котрий наповнює увесь простір, Він мов батько, хоч і любить але й карає.., іноді і так як Тарас Бульба сина Андрія.
Та віруй ти хоч в ЛММ (Летючого Макаронного Монстра) і носи друшляк на голові - це твоя особиста справа. Жидівський Яхве (він же - християнський Саваоф і мусульманський Аллах) - не "єдиний Бог для всіх людей", а лише пан для своїх рабів, і не більше того. Для мене він - не Бог і, тим паче, не Батько, і його фальшива "любов" мені теж не потрібна (мій батько - Українець, мої Боги - Арійські, а не семітський божок). Тому Яхве-Саваоф-Аллах не має наді мною жодної влади і жодного права карати мене, чи милувати.

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2015, 09:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що за тема?
Той, хто її задумав, зайнявся "словоблудієм", ще й виставив напоказ свою малограмотність. Та це його справа.
А от пан ХіВі (не розумію, що його так зачепило) проявив якусь зверхність над іншими...

ПМ:
не мощна, а міцна (допустимо моцна);
не профпригодність, а профпридатність;
не ігрок, а гравець;
не по новим правилам, а за новими правилами.
До речі, такі москвизми допускають часто-густо українські "депутики" (не придумував це слово, саме вискочило)

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2015, 12:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:

А от пан ХіВі (не розумію, що його так зачепило) проявив якусь зверхність над іншими...

Пане Леоніде, мене зачепило те, що дехто використовує форум ВО "Свобода" для релігійного словоблудія, яке тут зовсім недоречне. Причому, це не одна людина, а декілька "Інтернет-проповідників", що зареєстровані тут і пропихають свою маячню ледве не в усіх темах. Довгий час я не звертав на це уваги, але: Дістало! І от тепер я вирішив, що перешкоджатиму їхній "євангелізації" там, де її тільки побачу. Тим паче, що не всі форумчани - християни, а навіть якщо й християни, то не обов'язково того спрямування, що й згадані мною "благовісники" (ймовірніше за все, якісь сектанти чи просто релігійні фанатики з промитими мізками). Якщо Адміністрація форуму не видаляє їхній флуд, то принаймі хтось повинен заткнути їм пельку.
Що ж до зверхності, то Вільна Людина завжди має зверхність над рабами-фанатиками, які не здатні самостійно мислити, а тільки ретранслюють закладену в них чужу програму, як біороботи.

Євген Маланюк
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2015, 02:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:

...мій батько - Українець, мої Боги - Арійські...

Згідний з Вами. По батьківській лінії Ви стовідсотковий АРІЙ (ніяк не арієць, про що мріяв адольф). Арій - благордний, світлоносний.
У аріїв був сонм богів. Над ними - БОГ-АБСОЛЮТ, творець ВСЕСВІТУ.
У дохристиянських українців-русів теж було багато богів: наприклад, Перун - Бог Грому, Сварог - Бог Сонця. До речі, на санскриті (мові і писемності аріїв) Свар - Сонце. А ще. Німці ще в 19 столітті знали, що українці - це арійська нація, арії.
Гітлера підвели, щр німці - арійська раса. (Характер нордичний, світле волосся, голубі очі і т.ін.)
До біса. Чорнії брови, карії очі, біле личко, чорний вус.

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2015, 10:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чергова вже річниця майдану.
Ну таке буває, не зовсім вдалий перший млинець... але ж це ми, МИ - волелюбна нація, це ми творці власної історії. Ми не африканці, Ні! Не ляльки, це в них там кольорові, а в нас - ггіііідності...

О диво! Що буде революція і в наслідок війна, то це комусь було зарані вже відомо.. Це так глушили! Так глушили!!
https://www.youtube.com/watch?v=zqNhSlncYjI

п.с.То може ми зомбованих баранів стадо???
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2015, 20:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іггор написав:
Чергова вже річниця майдану.
Ну таке буває, не зовсім вдалий перший млинець... але ж це ми, МИ - волелюбна нація, це ми творці власної історії. Ми не африканці, Ні! Не ляльки, це в них там кольорові, а в нас - ггіііідності...

О диво! Що буде революція і в наслідок війна, то це комусь було зарані вже відомо.. Це так глушили! Так глушили!!
https://www.youtube.com/watch?v=zqNhSlncYjI

п.с.То може ми зомбованих баранів стадо???
Пане Іггор, Ви що, обкурились чимось??? Яка, до біса, "революція"? Які, до дідька, "творці власної історії"??? Жиди вчергове використали Українців для захоплення влади! - от і все. Тіштесь тепер отим правлячим кагалом Вальцмана-Бакая-Гройсмана і компанії, і заспокоюйте себе, що "Ми не африканці, Ні!", хоча насправді - таки ляльки в брудних руках жидівських ляльководів. А різниця між українськими шабес-гоями і африканцями тільки в кольорі шкіри: інтелект, що в тих, що в інших - мавп'ячий.

Євген Маланюк
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2015, 20:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

05.12.2008 - Дмитро Корчинський на Інтері... як Ванга прям!

https://www.youtube.com/watch?v=rbNxukDwcEY

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2015, 00:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
05.12.2008 - Дмитро Корчинський на Інтері... як Ванга прям!

https://www.youtube.com/watch?v=rbNxukDwcEY

Ні не Ванга, як попугай прям.. Бо чи багато глузду тре, щоб повторювати чужі пророцтва (росіян) про розвал країни, та здогадатися кому відійде Крим?
По перегляді мені вистрибнув свіжіший та оптимістичніший прогноз(майже рік). Експерт Дмитро не гірше Арестовича: Наша армія міцна, і навіть літаки є, ось тому то.... https://www.youtube.com/watch?v=15keHWoh9Bw
Іггор

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2015, 01:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Ви що, обкурились чимось??? Яка, до біса, "революція"? Які, до дідька, "творці власної історії"???....
Так так, усе вірно! До дідька таку "революцію"! А от якби американці призначили очільниками не жидів, а справжніх націоналістів та патріотів.. От тоді то була б справжня революція!! І чи пікнув би хто сумніватися?
Отже, про "революцію" мені Ви трішки прояснили, дякую. Але ж скільки в нас іще обдурених жидівськими ЗМІ людей! Матка Бозка! Думають як ніби Україна війну веде з Росією, строчать тамки шось в інших темах. Скоро вже два роки! а вони ніяк допетрати не можуть, і головне: ще трапляються такі бовдури, прости Господи, що і нині самі йдуть з власної волі на ту мобілізацію. Ви уявляєте собі Хіві?
Іггор

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2015, 01:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Іггор написав:
Градижчанин написав:
ГАККЕН написав:
Іггор написав:

Та віруй ти хоч в ЛММ (Летючого Макаронного Монстра) і носи друшляк на голові - це твоя особиста справа. Жидівський Яхве (він же - християнський Саваоф і мусульманський Аллах) - не "єдиний Бог для всіх людей", а лише пан для своїх рабів, і не більше того. Для мене він - не Бог і, тим паче, не Батько, і його фальшива "любов" мені теж не потрібна (мій батько - Українець, мої Боги - Арійські, а не семітський божок). Тому Яхве-Саваоф-Аллах не має наді мною жодної влади і жодного права карати мене, чи милувати.
Ви читати вмієте? Я писав: В єдиного.. Не писав в жидівського, і не писав хто чий.
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2015, 10:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іггор написав:
Ви читати вмієте? Я писав: В єдиного.. Не писав в жидівського, і не писав хто чий.
Вмію - і не лише читати, але й думати. Не може бути ніякого "єдиного" Бога в жидів і українців! У жидів - Яхве, в українців - свої, Рідні Боги, у яких вірили наші Пращури за багато тисячоліть до насильницького "хрещення" Русі.

Євген Маланюк
Іггор

ПовідомленняНаписане: 13 грудня 2015, 22:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Іггор написав:
Вмію - і не лише читати, але й думати. Не може бути ніякого "єдиного" Бога в жидів і українців! У жидів - Яхве, в українців - свої, Рідні Боги, у яких вірили наші Пращури за багато тисячоліть до насильницького "хрещення" Русі.
І читати і думати?? Я писав про свою віру, а не про віру жидів чи пращурів за багато тисячоліть до хрещення. А не єдиних богів таки дійсно в різні часи та в різних народів було дуже багато.
Іггор

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2017, 13:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ні! Не дарма. Не дарма на майдані люди мерзли, не дарма боролися, не дарма вмирали..

На нашій землі американським базам таки бути! І це лиш перший з трьох запланованих, об"єкт:
http://ua.korrespondent.net/ukraine/3876651-v-ochakovi-amerykanski-vms-buduuit-viiskovu-bazu

Хто ж наш герой? Це добре обізнаний з американською політичною кухнею, відомий економіст та публіцист Пол Крейг Робертс, котрий ще в березні 2014-го відверто пояснив мету того дійства, котре у нас іменують - революція гідності.

Тепер очевидно, що "майданні протести" у Києві - насправді організуваний Вашінгтоном переворот проти обраного демократичного уряду. Мета перевороту полягає в тому, щоб поставити військові бази НАТО на кордон України з Росією та запровадити програму жорсткої економії МВФ, яка покриває фінансові інтереси Заходу для розкрадання країни. Справжні ідеалістичні демонстранти, які вийшли на вулиці без плати, були довірливими простаками, спрямованими на знищення своєї країни.
............

До вирішення політичних та географічних питань пограбування Заходом України вже почалася. Західні ЗМІ не розповідають усієї правди про "рятувальні пакети" МВФ, і багато українців вважають, що МВФ збирається врятувати Україну фінансово шляхом надання країні мільярдів доларів.

На ділі ж Україна ніколи не побачить жодного долара грошей МВФ. Що МВФ має намір зробити, це перекрити заборгованістю України перед МВФ заборгованість України перед західними банками. МВФ передасть ці гроші західним банкам, а західні банки зменшать заборгованість України на суму грошей МВФ. Замість заборгованості перед банками, Україна тепер буде заборгована перед МВФ.

Тепер може початися розграбування. Позика МВФ створює нові умови та накладає жорсткий режим економії на український народ, щоб уряд України міг накопичувати гроші щоб повертати МВФ. Умови МВФ, які будуть накладатися на боротьбу з населенням в Україні, складаються з серйозного скорочення пенсій по старості, державних послуг, державної зайнятості та субсидій на основні споживчі покупки, такі як природний газ. Вже зараз низький рівень життя падає. Крім того, українські державні активи та українські приватні підприємства повинні бути продані західним покупцям.

Крім того, Україні доведеться перейти на плаваючий курс валют. В безглуздих зусиллях, спрямовані на захист вартості своєї валюти від знецінення, Україна запозичить більше грошей, щоб підтримувати свою валюту, що в кінцевому підсумку залишить Україну значно глибше у боргах, ніж в даний час.

Корупція не зникне, і тому прямим результатом довірливих майданних протестувальників буде нижчий рівень життя України, більша корупція, втрата суверенітету над економічною політикою країни та передача української державної та приватної власності інтересам Заходу.

Якщо Україна також потрапить у ланцюги НАТО, Україна також опиниться у військовому союзі проти Росії і опиниться в полі зору російських ракет. Це стане трагедією для України та Росії, оскільки у українців є родичі в Росії, а росіяни мають родичів в Україні. Дві країни по суті були 200 років разом. ...

Останнє слово: Незважаючи на недвозначні докази того, що країна завойована Заходом, уряди заборгованих країн продовжують підписуватися на програми МВФ. Чому уряди країн і далі погоджуються на іноземні розграбування свого населення? Єдина відповідь полягає в тому, що вони продалися. Корупція, яка спускається на Україну, змусить колишній режим виглядати чесним.

http://ukr-news-spot.at.ua/index/western_looting_of_ukraine_has_begun_paul_craig_roberts/0-81

Редаговано: Іггор (24 жовтня 2017, 21:50)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,