•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Моя війна на загальнонаціональній ниві

Автор Повідомлення
Олесь Вахній


Повідомлень: 223
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2015, 21:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Земний відголосок сакральної за змістом, відвічної боротьби між світлом та силами темряви не обмежується бойовими діями на частці східних теренів України. Тверезий аналіз подій, явищ та процесів, проводить чітку межу між правдою, здоровим глуздом й справедливістю з одного боку, й підлістю, брехнею та ходою облуди й душогубства з іншого.

Період кількасотлітньої бездержавності українського народу донині ятрить й унеможливлює загоєння тяжких ран. В часи свавілля москвинських ординців в Україні (період посталого на візантійських хитрощах й азіятській жорстокості царату, а згодом його правонаступника в особі нівелюючого людські гідність і життя марксово-ленінського комунізму), здійснювалась цілеспрямована політика фізичного і духовного винародовлення українців. Наших предків цілеспрямовано виселяли поза межі України, фізично нищили, й здійснювали душогубську політику асиміляції. Прагнучи закріпитись, москвинські очільники зумисне заселяли терени України етнічно та расово чужим елементом. Населені песиголовці не вирізнялись наявністю інтелекту, а тим паче притаманних людині чеснот гідності, порядності, пошани прав інших. Факт існування їхніх нащадків в Україні, рівно як і штучно створена з помосковщених українців орда зденаціоналізованих моральних деградантів, є великим гальмом в справі поступу українського народу.

Час ставить власні вимоги й умови. Прагнучи зберегти контроль над формально (прикро, але нині поки-що дійсно формально) незалежною Україною, кремлівські узурпатори вдались до використання вартостей так ненависної їм західної цивілізації. Репетуючи про “права людини” й посилаючись на цілий ряд міжнародних угод, зграї паразитуючих на тілі українців чужинців було закинуто тезу про утиски москвинів й окацаплених українців. Практика брехливого трактування дійсності є звичною зброєю в арсеналі земного воїнства лукавого. Що їм до злочинів котрі стосовно українців чинили їхні предки? Мораль для атрофованих до правди душ москвинів та інших чужинців в Україні, є атавістичним пережитком.

Прагнення зберегти контроль над душами, фанатична віра в можливість відродження базованого на людожерських традиціях “рускава міра”, змушує нинішніх кремлівських очільників витрачати неабиякі кошти задля створення отруєної блекотою пропаганди. Одним з найважливіших чинників в справі подальшої денаціоналізації українців та збереження зайвої, шкідливої і вкрай огидної москвинської зграї, є реєстрація й продукування москвомовних джерел ширення брехні. Зайве дивуватись, що в Україні так вільно і так безперешкодно ширяться блювотні москвомовні газетки “Бульвар”, “Вести”, “Сегодня”, “Комсомольская Правда”, журнали “Репортер”, “Фокус” та десятки інших. Кремль не шкодує на справу духовної деградації українців та утримання власної п`ятої колони ні грошей, ні часу. Інспірована хижою Москвою агентура (рівно як й ідейні прихильники “Велікай Рассіі”) зі шкіри пнуться, але прагнуть довести наявність чисельної кацапської орди котра нібито повинна бути почутою. Будь-яку згадку про причини її з`яви трактують ксенофобією й проявом “національних утисків”. Недолюдки! Я знаю що ви генетичні покидьки і кретини, тому й не дивуюсь вашій підлості. Дарма стараєтесь, вдаючись до лайки справи повернення українців до рідного. Здолали вашу кляту царську імперію, здолали ваш комуністичний Саюз, здолаємо і вас. Ніхто без кари не залишиться. І той факт, що нинішня недолуга, нібито українська влада не в силах знайти на вас належної управи, жодним чином не свідчить про бажання толерувати вас в середовищі українських патріотів. Незаздрісна доля виродків Бузини й Калашнікова є лише початком.

Моя принципова діяльність на громадській ниві не лишилась непоміченою ворогами українського народу. В липні 2014-го, продуковане в Києві на кошти кремлівської погані друковане видання “Вести”, виригнуло в світ статтю в котрій набралось нахабства вдатись до образи моєї честі та гідності. Дозволю собі не обтяжуватись переказом кинутих в мій бік брехні і дурниць котрі були опубліковані в статті за авторством Анастасії Браткової, Ірини Чальян та Богдани Євсєєвої. Який з того толк? Відповіддю на хамську й українофобську поведінку виродків з “Вестей”, була атака на редакцію в липні 2014-го, вилучення й передача до пунктів вторсировини кількох партій накладу, биті пики кретинів котрі за матеріальну винагороду роздають її киянам.

Покидьки, зрозумійте! Нашим керунком до дій є гасло “В Україні по українському”. На нашій землі ви зайві. Рівно як і ваші огидні імітації газет, журналів і книжок. На все приходить час розплати. Дасте звіт і за глум, і за кров, і за зневагу, і за поневолення, і за привласнення нашої історії, і за брехливе трактування минулого та сучасного. За образу моєї гідності вам також доведеться відповісти. Це не погроза. Це відкрите визнання стану розпочатої вами війни.

09.10.15., Шевченківський районний суд міста Києва, розпочне розгляд поданої мною заяви про захист честі, гідності та ділової репутації стосовно власників москвомовної газетки “Вести”. Наволочі, благайте в лукавого якому служите аби суд задовільнив мій позов цілковито і якнайшвидше. Не змушуйте мене молитовно перейматись про прискорення вашого переходу до тієї місцини де “панує плач і скрегіт зубів”. Правда на моєму боці. Здолаю.

Олесь Вахній

_________________
Хай Живе!
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2015, 12:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чомусь свободівці частенько заходили в свій час на радіо "Вєсті".
Написано багато, але хто зайвий в цій країні - це велике питання.
Останні посадки і репресії досить красномовні.
А писати - пишіть, папір все стерпить.
Пані Луся


Повідомлень: 1556
Звідки: Каховка-Краматорськ

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2015, 21:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У тих «вєстєй» є якийсь редактор?
Ну хто так пише! Стилістика ні к бісу. (Авторки статті від 7 липня (перше, що трапилося): Ірина Чальян, Богдана Євсєєва, Анастасія Браткова).

– «Охранник успел закрыть дверь на центральном входе, но сам остался снаружи. За это ему сломали челюсть ». Тобто щелепу зломали за те, що залишився зовні?

– «На видео видны в руках у нападавших пистолеты ». Уточнення «в руках» зайве, у ногах пістолети не тримають. Фразу слід було скласти інакше (наразі не про те, чи була зброя взагалі). «На видео видны» – масло масляне.

– «Ответственность за разгром "Вестей" взяли на себя националисты во главе с расистом Вахнием ». ))) !!! Також верхи на мітлі прибула Маргарита з цидулою від Воланда…

– «Политики и эксперты очень негативно оценили погром в «Вестях »». Тобто погром був так собі, на «трієчку». Словосполучення «очень негативно» взагалі не свистить. Напрошується альтернатива. Могли ще й «нє очєнь нєгатівно» оцінити? Просто «негативно» і все. Хоча такі тонкощі дівчатка з «вєстєй» не просічуть. В цілому фраза не годиться. Погром може обурити, налякати, але не оцінюватися негативно чи позитивно… хіба що ти замовник і маєш сплатити за виконану роботу.
****
Даруйте, не втрималася, в глибині душі я «grammar nazi» :)) Одна справа на форумах теревенити, інша – створювати текст, за який отримуєш гроші.
Дехто, правда, й на форумах отримує ;)

_________________
...І нехай вони повиздихають, наші вороги!
Олесь Вахній


Повідомлень: 223
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2015, 09:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Панове! Ставлю за мету знищити цю паскудну псевдогазету. В дійсності, це загальна справа. Але більшість чомусь лише обурюється, проте не діє.
Доречі, розгляд так і не почався. Суддя захворіла

_________________
Хай Живе!
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 12 жовтня 2015, 08:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

газета дебільна, ніхто не сперечається
але поки що всі напади тільки додають рейтингу
після чергового погрому черга за "Вєстями" подвоюється
людям цікаво - що ж там такого пишуть що їх громлять
закон шоу-бізнесу :)
другий фактор - газета безкоштовна
в умовах безгрошів"я - можливо вирішальний
нарешті "Вєсті", їх медіа-ресурси, газета, радіо, телеканал, - це філія московського ліберального антипутінського (доречі) "Еха"
і ведучі, і риторика, і подача інформації - все те ж саме
один Матвєй Ганапольський, який покриває ледь не матом Путіна щоранку і щодня п"ять разів на тиждень чого вартий
по ТБ те ж саме
кілька гівно-новин, рівно те ж саме що і в інших газетках, "корисні поради" від нежитю і геморою, новини кіно і гаджетів, прогноз погоди і новини з чемпіонатів
і - реклама, реклама і ще раз реклама - величезна стаття як утеплитися, які вікна повинні бути, скільки камер і якої якості - на весь розворот, і внизу - ненав"язливо - реклама виробника вікон
як на мене "Вєсті" - ліберальний, переважно антипутінський бізнес гівно-ресурс
без особливого інтелекту і якоїсь ідеології
боротьба з ними для піднятті їх же рейтингу?
доречі, чи можна кілька прикладів антиукраїнської пропаганди чи чогось незаконного?
Микола_К


Повідомлень: 148
Звідки: м. Львів

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2015, 13:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До тих пір допоки люди не навчаться бачити за словами ІНТЕРЕСИ тих чи інших груп, вони залишатимуться маріонетками цих груп.
Буття визначає свідомість, Росія - феодалізм, Україна - капіталізм і звідси різне мислення у феодального централізму та суспільства основаного на вільній конкуренції, майбутнє за капіталізмом як вищої стадії від феодалізму, але Кремль може ще багато лиха накоїти. Отже нам своє робить.

_________________
Шануймось, бо ми того варті!
Олесь Вахній


Повідомлень: 223
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2015, 10:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЇЇ москвомовність вже є злочином. Сприяє зміцненню москвинської граї і Україні.
тези й ідеє котрі на шпальтах того паскудства публікують є антиукраїнськими. Тав відверто вживали стосовно кацапів-терористів термін "ополченци", публікували матеріали пропро вбтитих ЗСУ "мирних громадянах", закликають і далі святкувати 8-ме березня, 9-те травня, 23-тє лютого

_________________
Хай Живе!

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET