•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Витоки і причини тероризму. Як боротися з тероризмом.

Автор Повідомлення
Чорний Сотник


Повідомлень: 159
Звідки: Крим

ПовідомленняНаписане: 08 жовтня 2015, 21:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Витоки і причини тероризму.
Як боротися з тероризмом.
Щоб успішно боротися з тероризмом необхідно об'єктивно розібратися в причинах його виникнення.
Тезово викладаю основні результати такого дослідження.
По-перше, сучасна теорія націоналізму доводить, що об'єктивно в результаті дії об'єктивних і невідворотних законів держава виникає як результат боротьби за існування на Землі відповідної нації, так що кордони держави збігаються з межами ареалу нації, але в результаті штучного відриву державної машини від інтересів нації, наприклад, в результаті неправильної міграційної політики держави, імміграції інших націй чи придушення і дискримінацію з боку іншої нації, кордони держави можуть поступово все більше відрізнятися від кордонів розселення даної нації. Це призводить до того, що виникають об'єктивні причини, що вимагають у представників справжньої еліти нації за всяку ціну відновити збіг кордонів держави з межами ареалу (розселення) нації або навіть вимагають розширення (експансія нації) кордонів держави до кордонів розселення нації (фактичних чи історичних).
Таким чином, витоки і об'єктивна причина тероризму є в розбіжності кордонів держави з кордонами розселення нації як генетично відокремленої групи людей однієї раси.
Як же можна боротися з тероризмом - виходить об'єктивно тільки відновлювати повний збіг кордонів держави з кордонами розселення нації, як групи людей з близькими генетичними кодами. Наприклад, шляхом виселення з України несправжніх українців, які не мають в генному коді гаплогрупп R1a та I1b.
Генетичні відмінності між докорінним населенням Кавказу (мажорні гаплогрупи G і J) і східними слов’янами, зокрема українцями, (мажорні гаплогрупи R1a і I1b) дуже чіткі. Тому не треба дозволяти на однієї території проживати цим націям. Суттєва різниця є у генетичному коді росіян (айни, фіно-угорські племена, мордва, тувінци, індейци та інші північні народи) та українців. Тому треба не допускати поселення на однієї території цих народів - українців та росіян. Інакше буде тероризм або АТО.
Що треба робити у Сирії тоді – треба зробити три держави як мінімум, держава сунітських племен, держава курдів, держава алавитів (забув як нація Асада у 3 млн людей зветься, алавіти, чи щось таке).
Не треба бомбити – це середньовікова тупість, треба розділяти нації - кожна нація має свою землю, свій аріал. Кожна нація максимально пристосована природою та еволюцією до життя на своєї богом данної землі. Кожної нації - Батьківщину.

 
Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET