•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Останні вибори.Чи серьозно це?

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2015, 13:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У мене було питання до Пані Лусі, але дядя Ваня все засмітив.
Як Пані Луся тепер знайде моє питання серед його сміття?

Але я продовжу,бо для мене це важливо. Про менталитет. Мене Вега вчора добила,буквально зробила контрольний у скроню.
Вегіни прогнози я знайшла на кацапських сайтах.
Ось,що я сказала:
Шановна Vega,Ви ясності для простих людей не додали.

Мені дуже не сподобався Ваш прогноз,де Ви росії відводите час аж до 2020-2023 року,десь так.

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2015, 13:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ось,що відповіла пані Вега:

мне тоже мой прогноз не понравился, но что ж делать ))

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2015, 13:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вважатимемо, що цього разу Вега помиляється :)))

Є такий непоганий кацапський астролог Зараєв http://www.zaraev.ru/
Мені його прогнози не раз допомагали у різних життєвих ситуаціях. Але нещодавно він дав слабину - написав, що у цьому вересні Євросоюз або зникне, абе зміниться до невпізнаваності. І де воно?
Астрологи теж люди, і кожне трактує по-своєму. Тобто це якщо не брати до уваги заангажованість. В цьому сенсі Глоба наразі - просто шарлатан.

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2015, 13:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Далі.

мне тоже мой прогноз не понравился, но что ж делать ))

"В принципе,делать ничего не надо.
Просто,надо всегда помнить,что честь и достоинство превыше всего.
Это те вещи,которыэ можно продать,но без которых ти перестаэш быть самим собой."

У лапках,це мій допис .
Після цього допису ,Вега назвала мене хамкою і забанила.

Пані Луся, я звертаюсь до Вас за допомогою!
Я дійсно хамка?
Я хочу розібратися.
Що не так?
Мене хамкою назвали. За ці слова?
Як Ви вважаєте,може це дійсно хамство?

п.с.Вега-харківчанка. предсказала,що кернеса оберуть,але не на довго.

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2015, 14:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дискусія перейшла на вищий щабель (про астрологів) тому слухняно самоліквідовуюсь

(і зауважу що висловлювати думки - це моє конституційне право і ніхто не може на нього посягати)
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2015, 14:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ні, хамство - це якби Ви перейшли на особистості. Типу, обклали її негарними словами))
Є велика вірогідність, що тим своїм дописом Ви влучили у саме яблучко. Тому така реакція )))

Редаговано: Пані Луся (26 жовтня 2015, 14:07)
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2015, 14:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
...зауважу що висловлювати думки - це моє конституційне право і ніхто не може на нього посягати

Конституція України гарантує геть усе чисто, в тому числі й Ваші священні права )))

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2015, 14:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся,я теж здивувалась,що не пройшло і пари хилин,як вона мене забанила.Дійсно,вдарила у саме болюче.
А як не вдарити,якщо я в інтернеті я знайшла її некрасиві статті.
Але,це ще пів біди.
Біда тут,з родними людьми.
Я не даремно на початку згадала,що є люди,які не мають інтернету.
Звоню мамі,перед виборами.
Мама у мене хороша,наша.
Але,у неї нема інтернету!
Звоню-каже,буду голосувати за якогось хмиря з Самопомочі.
Я в шоці,виливаю все на неї своє хамство.
Мама обіцяє голосувати за Мирного.
Вчора я дізнаюсь,що вона проголусувала...за кличка.
Позвонила-назвала її зраднецею і дурою набитою.
От так,Була мама,нема мами.

Звісно,можна було б поступити хітріше-наприклад,спитати,що тобі зробив хорошего кличко?
Але я вже стара і хвора, і не хочу гратись у "почемучькі".
І у філософію.

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2015, 14:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Роблю прогноз, що пройде певний час, і Ви з мамою помиритеся :)
І не наговорюйте на себе, я бачила Ваше фото у фейсбуку, Ви молода красива жінка!
У мене теж днями була перепалка із братом. Голосував за котрогось представника порошенківського блоку. Тут треба сказати, що мій брат – технар, і, хоча має Інет, товчеться винятково на технічних сайтах. За порошенка голосує – не повірите! – бо він кум ющенка )))
А ющенка обожнює досі. Матір моя теж його любила, казала, він мені як син. І тої явної ющенківської зради, та прихильності до системи обидва наче не помітили.

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2015, 15:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
У нас кожен достойний українець -це лідер.

В тому-то й біда українців: де двоє козаків - там п'ять гетьманів, і кожен вважає сабе "самим-самим", і жоден не поступиться іншому, і кожен довкола себе збирає "партію", щоб боротися не проти спільного ворога, а проти такої ж "партії", очолюваної іншим "лідером". А жиди з того користаються, розпалюючи міжусобиці в середовищі козаків та їхніх "гетьманів" (а іноді навіть штучно створюючи цих "гетьманів"), щоб на цьому тлі виставити себе еЛОХторатові ("свинопасам") як "єдиних гарантів стабільності".

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2015, 15:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Виявляється, дебілів серед харківського еЛОХторату більше - вже не 59, а 65%!
Харків’яни таки обирають Геннадія Кернеса. За чинного міського голову проголосували понад 65 відсотків жителів міста. Про це свідчать дані екзитполу Інституту Горшеніна. http://24tv.ua/ukrayina/za_kernesa_progolosuvali_65_harkivyan__novi_dani_ekzitpolu/n624404

Євген Маланюк
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2015, 20:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні панночки!!! Можна вклинитись? (навздогін)

Вибачте, що "язіком" агресора, але цікаво...

Террорист Гиркин предрек крах России: За сдачей Крыма последует сдача РФ

http://censor.net.ua/news/357165/terrorist_girkin_predrek_krah_rossii_za_sdacheyi_kryma_posleduet_sdacha_rf

Може і не дотягнути до 2020...

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2015, 00:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Виявляється, дебілів серед харківського еЛОХторату більше - вже не 59, а 65%!
Харків’яни таки обирають Геннадія Кернеса. За чинного міського голову проголосували понад 65 відсотків жителів міста. Про це свідчать дані екзитполу Інституту Горшеніна. http://24tv.ua/ukrayina/za_kernesa_progolosuvali_65_harkivyan__novi_dani_ekzitpolu/n624404

Навіть якщо 65% - то це від явки, яка становить щось 40 - 42%%. Офіційно, бо на дільницях було пусто.
Гепа - професійний наперсточник, шизофренік і психопат, офіційний, з довідкою із "п"ятнашки".
Минулого разу його мерство було грубо, нахабно зфальсифіковане. Чому хтось вважає, що вчора сталося щось істинне, чесне і справедливе? Минулого разу бюлетені були надруковані в типографії Гепиного бізнес-партнера, у невідомій кількості, підконтрольні шкільні вчителі накидали їх у скриньки, коли суперники почали вимагати перерахунку - бюлетені були звезені у Палац Спорту, під охорону, і нікого туди не пустили. Все. Гепа став мером.
Вчора головна відмінність була така, що за ці роки опозиційні щодо Гепи ЗМІ Харкова - були знищені. Газета "П"ятниця", радіо "Новая Волна", телеканал "АТН" - все, нічого нема. Ніхто нічого не скаже проти. Більше того, створений пул штатних пропагандистів, які в інтернеті інтенсивно люблять Гепу.
До того ж Гепа тепер - провладний, з усіма плюшками такого становища. Це - бінго!!!
І такий самий маланець, як Вальцман.
Минулого разу конкурентом Гепи був не хто інший, як Аваков, він краще за будь-кого знає, як саме Гепа стає мером Харкова. Але - мовчить, не розповідає. Шкільні вчительки, рядові Гепиної виборчої армії, минулого разу, за роботу на виборах мали $200, голови комісій - на порядок більше. На Гепу працювали навіть жіночки з соціальної служби, обходили квартири, розпитували, хто як голосуватиме, де живуть багатодітні і всякі убогі. Як було вчора - не знаю.

Так що це був договорняк Вальцмана з Гепою, ніщо інше. Харків"яни теж завинили, мали би прийти всі 100%, проголосувати проти Гепи, перерахувати бюлетені під час друку, в 600 очей дивитися за процесом і т. д. Конкуренти мали би скрізь розповідати про Гепині гріхи. Але це все - поки що інша, не наша реальність.
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2015, 06:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Друже ГАККЕН, якщо все справді так, то чому харків'яни не протестують, не організовують Майдан проти Гепи і його банди? Чому терплять цього щура стільки часу? Їм байдуже? Навіть 65% дебілів від явки 40-42% для такого великого міста, як Харків - теж багато. А що ж решта?

Євген Маланюк
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2015, 11:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще про звільнені території і вибори на них. Не знаю, що це за сайт, але матеріал реалістичний.
Даруйте, мовою окупанта:
«Війна зламала Донбас. Тепер це потопаючий корабель, – Казанський (ФОТОРЕПОРТАЖ)»
http://news.eizvestia.com/news_politics/full/255-vojna-slomala-donbass-teper-eto-tonushhij-korabl-kazanskij-fotoreportazh

Краматорськ на цьому фоні виглядає як везунчик. Але за більш-менш приємним фасадом ховаються ті ж самі проблеми. Головна – ніхто не покараний за сепаратизм. Точніше, покарані нечисленні дрібні шістки, ті, що попалися. Вся зрадлива верхівка знову в обоймі. Та й чому б їй там не бути – в Києві ж-бо свої.

Можливо все відбувається саме так, бо, – як я недавно десь прочитала, – кабмін і яценюк вважають звільнені території ТИМЧАСОВО ЗВІЛЬНЕНИМИ. Тобто ці території, з усім населенням, нинішня влада може здати у будь-який момент.
У наведеній статті є інший вислів – «частково звільнені». І це теж правда.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,