•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Останні вибори.Чи серьозно це?

Автор Повідомлення
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2015, 13:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2015, 14:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Друже ГАККЕН, якщо все справді так, то чому харків'яни не протестують, не організовують Майдан проти Гепи і його банди? Чому терплять цього щура стільки часу? Їм байдуже? Навіть 65% дебілів від явки 40-42% для такого великого міста, як Харків - теж багато. А що ж решта?

Друже ХіВі! Не було, реально, ні 65, ні 42! На тих же минулих виборах я, випадково, став свідком розмови голови комісії з куратором, голова комісії одержав тверду рекомендацію "попрацювати з явкою" <C>. На моєму годиннику було 19-40. Треба було бачити, як голова комісії стояв. Класичне виконання команди "Струнко!". Я впевнений, що і з явкою він попрацював як слід. Це потім уже політологи розводилися про те, як "виборці обрали стабільність", і подібну фігню, Аваков втік до Італії, Тимошенко оселилася в Качанівці.

Регіонали збудували машину, яка дозволяє пролазити у владу коли завгодно, хоч Кернесу, хоч Кернесовому собаці. Голови комісій, і особовий склад - стабільні, підгодовані. Вчительки, при жебрацькій зарплатні, за $200 накидають яких завгодно папірців. От, зараз комісії здають протоколи, б"ються, купують місця у черзі. Ці люди спроможні провести чесні вибори? Це - заробітчани, найманці. Регіонали методично працювали, не менше, як 12 - 15 років, на створення ефективного апарату самовідтворення влади, і роздрібнення, паралізацію суспільних сил і зв"язків. І це ще не враховуючи війну. Ригівську машину треба розбивати, створювати нормальну структуру комунікацій у суспільстві, це час, гроші, зусилля.

Якби загроза окупації була відчутна, це могло би мобілізувати сонних, хворих і лінивих. Але заколисали, заспокоїли. Маріуполь був під обстрілом, там зрозуміли, що жарти закінчилися, а Харків то все здалеку дивиться, як кіно.

До речі, Пєцик зараз робить в Україні те саме, що Кернес зробив у Харкові. Тотальна брехня, цензура, кишенькові суди, прокуратура, міліція, знищення непідконтрольних ЗМІ, розправи з опонентами. Отже, досвід визнаний позитивним і корисним для широкого запровадження.

Харків - це таке собі недозріле ДНР, на ньому можна лабораторно вивчати структуру заколоту, взаємодії, методи. І дивлячись на Франкенштайна харківського чиновно-олігархічного сімбіозу, оцінювати "рехформи", "інвестиції", "євроінтеграцію", і всю іншу фігню.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2015, 15:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Петро Порошенко

@poroshenko

Реваншу старої влади не відбулось. Місцевими виборами Українська Держава перейшла рубікон. Дороги назад не буде.

От читаю цю його заяву,і думаю собі, невже дійсно брехні і цинізму нема меж? Він вважає все населення за придурків?
Якщо він сказав,що це "рожеве", то всі зразу так і мають це бачити?
Здається,у порошенка дах поїхав від власної значимості.

У мене в селі,на посаду Голови,намалювали перемогу регіоналу,який
навіть не вийшов з "ПР",мабуть чекає пришествія своїх соратничків.

А так,все нормально-"реваншу старої влади не відбулося". Не вірте своїм очам:)

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2015, 20:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Петро Порошенко

@poroshenko

Реваншу старої влади не відбулось. Місцевими виборами Українська Держава перейшла рубікон. Дороги назад не буде.

От читаю цю його заяву,і думаю собі, невже дійсно брехні і цинізму нема меж? Він вважає все населення за придурків?
Якщо він сказав,що це "рожеве", то всі зразу так і мають це бачити?
Здається,у порошенка дах поїхав від власної значимості.

У мене в селі,на посаду Голови,намалювали перемогу регіоналу,який
навіть не вийшов з "ПР",мабуть чекає пришествія своїх соратничків.

А так,все нормально-"реваншу старої влади не відбулося". Не вірте своїм очам:)
Саме так, шановна пані Шкодо, бо НАСЕЛЕННЯ - арифметична величина (кількість "поголів'я", що населяє певну територію) - це не Народ, тим паче - не Нація, а саме "населення", з якого виділяється певна група "разового (на день виборів) використання" (еЛОХторат). Саме ця група (знеособлені % від тих, хто прийшов на вибори), за вигаданими кимось "законами демократичного волевиявлення", і легітимізують будь-який режим.
Мене шокували слова Товстодупого про те, що "Держава перейшла рубікон. Дороги назад не буде". Це означає лише одне - увіковічнення існуючої олігархічної системи. А в те, що "Реваншу старої влади не відбулось", може повірити хіба що ідіот, бо нинішня влада - це пряме продовження старої, тільки ще в огиднішій формі. Вальцман і Ко вмостили свої с**ки в м'які крісла владних кабінетів завдяки пролитій крові майданівців, добровольців та воїнів АТО. Навть режим Яника не був у цьому відношенні настільки цинічним.

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Шкода

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2015, 21:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХІВІ,все так.
Що робити?
Армія чекає,коли нарід вийде на Майдан і прийти на допомогу.
Чи нарід чекає,коли армія перша почне?
Чи це мої фантазії і очікування?
Ну так далі вже не можна.
Славну,геройську Україну зрівнюють з брудом.
Продають москві і європі в роздріб і оптом.
Голосуючий лохторат,тільки згоден з цим.
Для мене,це якійсь сюр.
Країна,яка воює з агресором-голосує за агресора.
Де патріоти сидять у тюрмі.
А вороги країни при владних посадах.
Я навіть,не хочу про це більше балакати,бо толку від балачок ніякого.

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2015, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
ХІВІ,все так.
Що робити?
Армія чекає,коли нарід вийде на Майдан і прийти на допомогу.
Чи нарід чекає,коли армія перша почне?

Чи це мої фантазії і очікування?
Ну так далі вже не можна.
Славну,геройську Україну зрівнюють з брудом.
Продають москві і європі в роздріб і оптом.
Голосуючий лохторат,тільки згоден з цим.
Для мене,це якійсь сюр.
Країна,яка воює з агресором-голосує за агресора.
Де патріоти сидять у тюрмі.
А вороги країни при владних посадах.
На превеликий жаль, пані Шкодо, серед офіцерів Української Армії поки що не знайшовся свій генерал Франко чи Аугусто Піночет, а у народу нема Провідника, за яким варто було б іти. І нема політичної сили, яка б відмовилась від нав'язаних ворогами правил гри. Ось Вам і причини того, чому Товстодупий і його банда, "регіонали" і сєпари, корумповані чиновники, мєнти, судді і прокурори почуваються в нинішній НЕукраїнській ПСЕВДОдержаві так впевнено. Банально, але факт.

Євген Маланюк
Шкода

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2015, 21:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХІВІ, я знаю що ти гордий носити звання Українського солдата-захисника. Я пишаюсь тобою і твоїми побратимами.
Але,нинішня влада може тебе завтра посадити у тюрму,бо ти захищав Україну.
Так є і так відбувається.
Сюр?
Але невже так довго буде продовжуватись ця жидівська вакханалія,
яка хоче стерти Україну з лиця землі.?
Як потенційоного собі конкурента і не дати нам розвинутись,
а ще краще перетворити Україну у слухняний придаток Європи?

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2015, 22:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХІВІ,можливо ти і правий,що нема людини зараз,котру почують і прийдуть на Майдан.
Але ж ,подивись,судячі з результатів виборів-нам по великому рахунку
хана. Нема мислячого суспільства.
І лідера...нема.
І шо тепер,нам кранти?
Ай,не згущай фарби:)
На останній Майдан теж виходили без лідера.
Просто,ще по своїй наївності, не довели справу до кінця.
Зараз я вірю у патріотів зі зброєю.

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2015, 23:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[/quote]

Редаговано: Леонід Шокало (28 жовтня 2015, 08:43)
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2015, 23:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Шкода написав:
ХІВІ,все так.
На превеликий жаль, пані Шкодо, серед офіцерів Української Армії поки що не знайшовся свій генерал Франко чи Аугусто Піночет, а у народу нема Провідника, за яким варто було б іти. І нема політичної сили, яка б відмовилась від нав'язаних ворогами правил гри. .

Де тепер добровольчі батальйони?
Невже не знайдеться Олекса Довбуш, чим Україна гірша від Куби, у якої знайшовся Фідель і підняв народ у маленькій країні проти такого сильного агресора?
Де в Україні козацький дух?
Пане ХіВі, шукайте однодумців, а козаки чи гайдамаки підтягнуться.[/quote]

Редаговано: Леонід Шокало (27 жовтня 2015, 23:06)
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2015, 06:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
ХІВІ, я знаю що ти гордий носити звання Українського солдата-захисника. Я пишаюсь тобою і твоїми побратимами.

Дякую, пані Шкодо, мені і моїм побратимам - воїнам АТО - дуже важлива підтримка людей, які зараз перебувають в тилу і ведуть нелегку боротьбу проти не менш жахливого ворога нашої державності, ніж сєпари і російські окупанти - проти нинішнього жидівсько-олігархічного режиму.
Шкода написав:
Але,нинішня влада може тебе завтра посадити у тюрму,бо ти захищав Україну.
Так є і так відбувається.
Сюр?
Саме так воно є і так відбувається... І причина в цьому, як і в 2004-05 рр., в тому, що народна маса в черговий раз повірила фальшивим "вождям Майдану". Двічі - на ті ж граблі, тільки останнього разу вдарило так, що лишились без очей. От і йдуть, немов сліпі вівці, за жидами-поводирями.
Шкода написав:
Але невже так довго буде продовжуватись ця жидівська вакханалія,
яка хоче стерти Україну з лиця землі.?
Як потенційоного собі конкурента і не дати нам розвинутись,
а ще краще перетворити Україну у слухняний придаток Європи?
Так довго, як дозволять самі українці. "Кожен народ заслуговує тієї влади, яку має", - сказав колись Наполеон. Без Національного Провідника і очолюваного ним Проводу Народ деградує, перетворюється на бидло-масу, а не виростає до рівня Нації. Це - аксіома. А оскільки "святе місце" порожнім не лишається, замість Національного Провідника і очолюваного ним Проводу маємо "шоколадного" олігарха і жидівський кагал. Доки не набереться критична маса українців, яким остогидли жидівські танці на могилах Героїв, так воно й триватиме.

Євген Маланюк
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2015, 11:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Краматорську в неділю другий тур виборів міського голови. За місце бьються два колишні регіонали. Ось що пишуть на міцевому форумі:

"- На КФЗ (бывший КМЗ им. Куйбышева) мелкие начальнички собирают работников и в приказном порядке с угрозами, матами "агитируют" идти на выборы и голосовать за Ефимова. Всех кто не пришел будут увольнять. Бред, но многие боятся и как стадо пойдет на выборы и проголосует за Ефимку!!!

- И шо, такое у вас еще в порядке вещей??

- И пенсов на автобусах подвозят и начальники строем ведут на участок и т.д."

ПовідомленняНаписане: 13 листопада 2015, 01:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прямим текстом: Питання до кандидата за 12.11.15

https://www.youtube.com/watch?v=haV8TxeMId0

Дебати кандидатів на посаду міського голови Львова Андрія Садового і Руслана Кошулинського

https://www.youtube.com/watch?v=9svp5I2OXUU
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2015, 13:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ostap Drozdov
1 хв. ·
Мене запитують, чи піду я на другий тур? Піду. Візьму з собою зелений фломастер. Навпроти прізвища К напишу "прірва", навпроти прізвища С напишу "безодня". І кину в урну.
Я не з тих, хто голосує з міркувань "проти когось", чи "головне, щоб такий-то не пройшов". На мене не діють технології протестного голосування чи голосування назло. Це тупо і навіть принизливо - голосувати за когось тільки тому, що другий хтось тебе ще більше не влаштовує.
Тому я з величезним нетерпінням буду чекати завтрашнього дня, коли стане відомою кількість зіпсутих бюлетенів. Оця цифра - найважливіша подія в усій цій епопеї. Мене цікавить навіть не безпрецедетно низька явка (вона вже очевидна). Мене дуже цікавить оця цифра - кількість зіпсутих бюлетенів. Мені буде приємно знати, що у моєму місті будуть тисячі людей із принциповою позицією непогоджування на вибір без вибору, на вибір між учорашнім днем і позавчорашнім. Так, я хотів би, щоб кількість зіпсутих бюлетенів була на першому або на другому місці.
Звісно, вибори все одно закінчаться чиєюсь перемогою - навіть якщо прийде й проголосує 15% від усього населення. Уже все зрозуміло: хто би не став мером Львова - він буде нелегітимний з точки зору більшості львівян. Сьогодні у Львові обирають мера меншості. Не найкращої меншості. Прірва чи безодня, вчора чи позавчора - усе це не має ніякого значення, оскільки наступний мер Львова буде представляти лише своїх виборців, яких від загальної кількості - ледве більше 5%. Плюс вимушеного виборця, який обере свого мера тільки тому, що він менше смердить.
Політична система себе вичерпала повністю. Містами будуть правити нелегітимні керівники. Хто би не став мером Львова - ми маємо іншого переможця. Перемагає всеохопне fuck you в адресу всіх тих, хто болотисте дно розцінює як найприродніше середовище свого буття.
Ми, не усвідомлюючи цього, стоїмо на порозі величезного перелому. Політика як така делегітимізована. Все, фініш.
Як на мене, наше майбутнє - за тими, хто свідомо псує бюлетені. Бо вони принаймні чесні з самим собою. Вони не лукавлять. Вони не ведуться на менше зло чи на голосування нехотячи. Якщо таких людей буде багато - країна має шанс на перезаснування.
Звертаючись до псувачів бюлетенів, хочу сказать ось що. Вас будуть обзивати противсіхами. Вам аргументовано будуть доводити, що ваш вчинок - непродуктивний і беззмістовний. Вас будуть звинувачувати в "хитрожопості" - мовляв, негоже вважати себе найрозумнішими. І це частково так. Ви слухайте, кивайтие головою - і починайте створювати свою альтернативну реальність, своє альтернативне середовище, засноване на категоричному несприйнятті існуючих правил гри. З заперечення старого постає нова якість. Не соромтеся бути проти всіх, хто погоджується на конюнктуру. Не робіть красивий вираз обличчя, дивлячись ним у тупик. Не ловіться на заклики вибирати краще з гіршого - розуміючи, що це самодурство.
Я сьогодні голосую за зелений фломастер.

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2015, 15:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся,дорогенька моя пані Луся, я на форум повертаюся час від часу,
саме заради Вас.
Розкажу вам свою позицію по родичам,і по іх вибору.
Впевнена,що ви мене зрозумієте.
З цими родичами два шляхи-або ставати ліцеміром,або бути непохитним у своїх принципах.
Я десять років поспіль кричу на мітингах-Україна понад усе.
Вибір вузький,або відповідай за свої слова, або кричи- мама понад усе.
Я пані Луся, сама трохи страждаю від своєї принциповісті,
але вмовляю себе,пишатись собою.
Я дуже не толерантна людина,часом справедливість змушена
відстоювати грубістю.
Більше всього бісить байдужість оточуючих співгромадян.
п.с.зате рада за нашого Барабаса,збирає собі гербарій...шоб всі так жили:)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,