•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Останні вибори.Чи серьозно це?

Автор Повідомлення
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2015, 16:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
...Розкажу вам свою позицію по родичам,і по іх вибору...

Я теж рада спілкуванню :))
Позицію я добре розумію, бо в самої з толерантністю негаразди )))
Своїх поки що перевиховую, бо вони, часом просто не мають потрібної інформації. Теж бува, підвищую голос. На племінника якось чи не годину волала (бо дамбас дамбасом), але результат був. Після окупації він ще більше впевнився, що я була права. Як у місто зайшли наші, дзвонить мені, каже – ти знаєш, я розчарувався в путіні, правду ти казала. Я мало не вмерла з реготу, досі цю фразу згадую)) Хоча там ще мізки чистити й чистити – племінникові, тобто.

П.С. Я там на електронну пошту листа відправила.

ПовідомленняНаписане: 18 грудня 2016, 18:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зниклі бюлетені та агітація на дільницях: у шести областях України зафіксовані порушення під час виборів Низку порушень зафіксували у Дніпропетровській, Черкаській, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській та Львівській областях.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/1684956-vibori-v-obednanih-teritorialnih-gromadah-porushennya-viyavili-u-shesti-oblastyah.html

Не здивуюсь, якщо це "сизокрилі орлята" із однотурового блоку бавляться у кішки - мишки

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,