•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Хава-нагіла на граблях

Автор Повідомлення
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2015, 23:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
...Ми - не в рівних умовах з жидами...

Та розумію... Просто весь час думаю, що ж його робить. Бо насправді якраз всесвітня жидва нам і протистоїть. Кацапня то таке, гарматне м'ясо.
В той же час жидва не завжди була такою сильною. Так що в нас все попереду ))

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2015, 02:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
ХіВі написав:
...Ми - не в рівних умовах з жидами...

Та розумію... Просто весь час думаю, що ж його робить. Бо насправді якраз всесвітня жидва нам і протистоїть. Кацапня то таке, гарматне м'ясо.
В той же час жидва не завжди була такою сильною. Так що в нас все попереду ))

СІОНІ́ЗМ, у, чол. Реакційна націоналістична ідеологія і політична практика, що виникли в кінці XIX ст. у середовищі єврейської буржуазії ряду країн. Сіонізм в реакційною, расистською, націоналістичною ідеологією, яка повністю служить імперіалізму (Матеріали XXIV з'їзду Компартії України, 1971, 55); Основне завдання сіонізму полягає в тому, щоб відвернути трудівників-євреїв від класової боротьби міжнародного пролетаріату, розпалити суперечності між євреями та іншими національностями (Наука і життя, 2, 1960, 53).

За епохи Брежнєва, проживаючи в совєцком союзє, потрапив на одну лекцію для механізаторів в одному колгоспі в Україні. Лекція була про сіонізм. Наскільки пам’ятаю, не всім жидам можна було попасти на землю обітовану. Жидів ділять на касти. Найнижча каста – це ізгої. А хто залишився в Україні??? В інтернеті можна знайти відповіді на всілякі пмтання. Був би час для пошуків. Але ось надибав, що є брошура Богдана Богослова про те, що „Сіонізм – ворог українського народу”

http://www.ex.ua/86486875

Та не однаково мені,
Як Україну злії люде
Присплять, лукаві, і в огні
Її, окраденую, збудять...
Т. Шевченко

Сказано колись: "Щоб бути сильною, мусить держава бути національно-однорідною, щоб не правили нею чужинці, яким наша нація чужа і культурою, і ідеалами, і вдачею, а нараз і вірою...
Нація негомогенна, з великим напливом чужинців зовсім іншої крові, традицій, понять, мови - тратить поволі зв’язки, які лучать мільйони її членів в одну, спаяну сильними ідеалами націю; робить з неї вимріяну здобич інтриг різномастних інтернаціоналістів... Україна мусить застерегтися проти тих меншостевих груп на її території, які мають претензії правити і володіти більшістю української людности, цілою нацією..."
Такі претензії щодо України мають і жиди.
Про їх історичну роль на наших теренах і розповідає ця брошура.

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2015, 02:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане ХіВі! Що там зараз твориться у Вашому епіцентрі? Ось що пише преса:
Бойовики нарощують війська біля Донецька:
http://www.unian.ua/war/1180881-boyoviki-naroschuyut-viyska-v-rayoni-donetska-shtab-ato.html
Бойовики біля Макіївки розгорнули Гради та САУ:
http://www.unian.ua/war/1180916-boyoviki-bilya-makijivki-rozgornuli-gradi-ta-sau.html

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2015, 21:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
Пане ХіВі! Що там зараз твориться у Вашому епіцентрі? Ось що пише преса:
Бойовики нарощують війська біля Донецька:
http://www.unian.ua/war/1180881-boyoviki-naroschuyut-viyska-v-rayoni-donetska-shtab-ato.html
Бойовики біля Макіївки розгорнули Гради та САУ:
http://www.unian.ua/war/1180916-boyoviki-bilya-makijivki-rozgornuli-gradi-ta-sau.html
Пане Леоніде! Моя служба, хоч і в зоні АТО, проте далеко від самого епіцентру протистояння. Основну інформацію про події з фронтів, як і Ви, отримую з Інтернету. А ще є речі, про які я не можу відкрито писати. Сподіваюсь, Ви це розумієте.

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2015, 12:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Пане Леоніде! Моя служба, хоч і в зоні АТО, проте далеко від самого епіцентру протистояння. Основну інформацію про події з фронтів, як і Ви, отримую з Інтернету. А ще є речі, про які я не можу відкрито писати. Сподіваюсь, Ви це розумієте.

Пане ХіВі! (звертаюсь до воїна, а не до ніка)
Звичайно, військова таємниця – святе.
За епохи Хрущова служив в совєцькій армії. Спеціальність – радист. Доба через три. Була клятва, що не базікатиму наліво-направо. Пройшло 55 років, але нікому ні гу-гу. А мав доступ до ефіру. Різні зведення з ефіру по 3 години чотири рази на добу приймав і передавав генералам, крім того екстренні. Була можливість по-тихому слухати різні „голоси”. (До речі, це був період на грані світової ядерної війни. Але політикам вистачило тоді розуму).
Вирішували все компартія і правітєльство. Простий люд спілкувався иіж собою лише на кухні.
Тепер ми спілкуємось у всесвітній павутині.
До речі, чи є у Вас однодумці? Якщо до чого...

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2015, 15:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
ХіВі написав:

Пане ХіВі! (звертаюсь до воїна, а не до ніка)
Звичайно, військова таємниця – святе.
За епохи Хрущова служив в совєцькій армії. Спеціальність – радист. Доба через три. Була клятва, що не базікатиму наліво-направо. Пройшло 55 років, але нікому ні гу-гу. А мав доступ до ефіру. Різні зведення з ефіру по 3 години чотири рази на добу приймав і передавав генералам, крім того екстренні. Була можливість по-тихому слухати різні „голоси”. (До речі, це був період на грані світової ядерної війни. Але політикам вистачило тоді розуму).
Вирішували все компартія і правітєльство. Простий люд спілкувався иіж собою лише на кухні.
Тепер ми спілкуємось у всесвітній павутині.
До речі, чи є у Вас однодумці? Якщо до чого...

Звичайно, пане Леоніде, однодумці (щодо подій в Україні) в мене є, а от у плані Ідеології (НС) я - одинак... Але таємниці зі своїх переконань не роблю, за що й отримав від товаришів по службі позивний: "Адольф" (він у мене вигравійований на солдатському жетоні). Стосовно ж усього, що стосується ситуації в місці несення служби, нас попереджали, щоб не дуже базікали в соц.мережах та на форумах. На початках я навіть не ризикував своє фото у військовій формі на аватарках виставляти (потім, побачивши сторінки інших воїнів, став трохи сміливішим). Тим паче, що іще в навчальному центрі мені дали зрозуміти, як в оруелівському "1984": "Великий Брат стежить за тобою!". Я не з боягузливих, але на "виховні бесіди" у відповідний відділ заходити нема бажання.

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику