•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чому Україну бояться і мовчать про головне?

Автор Повідомлення
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2016, 10:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чому Україну бояться і мовчать про головне?
09.01.2016 від surma7
Є тема, якої панічно не хочуть піднімати в розмовах політики як на Захлді, так і в раші. Це можливе зближення політичних позицій України та Польщі. Тема настільки заборонена, що самі польські політики не дуже її коментують. А між іншим історія повторюється, і повторюється не як фарс чи драма.

https://uaplpress.wordpress.com/2016/01/09/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B5%D0%BC%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%83-%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B0%D1%8E%D1%82%D1%81%D1%8F-%D0%B8-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D1%87%D0%B0%D1%82-%D0%BE-%D0%B3%D0%BB/
Далі не мова, але цікаво...

Редаговано: Леонід Шокало (17 січня 2016, 16:37)
Случ

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2016, 14:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зближення Польщі і України пам'ятаємо з історії під назвою "Ризька зрада". Не дуже хочеться повторення історії.
http://vk.com/page-46239656_51922268

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2016, 17:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщоб українці билися за Батьківщину, замість один проти одного за владу, не було б жодної "Ризької зради". Скільки українців билис проти Петлюре за Українську Радянську Соціалістичну Республіку? Ляхи мали боритися до кінця за самостийну Україну проти українців? краще чіплятися ляхив, чим замислитися про себе.

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2016, 18:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Зближення Польщі і України пам'ятаємо з історії під назвою "Ризька зрада". Не дуже хочеться повторення історії.
http://vk.com/page-46239656_51922268

автор написав:
8 листопада 1920 року Петлюра звернувся з листом до Пілсудського, в якому, зокрема, писав: «…Я почав ефензиву, бо се єдиний вихід із становища, утвореного Ризьким трактатом, деякі пакти котрого є незрозумілі та, певно і не для мене одного, бо мені здається, що й знавці міжнародного права не все в тому трактаті збагнути та пояснити зможуть. Єдине, що для мене ясним є після ознайомлення з цим витвором дипломатичної мудрости, це те, що я залишаюсь один і, що Україні прийдеться проводити дуже ризиковану боротьбу на очах у Європи, яка в позі Пілата буде дивитись «на схід».

автор написав:
Тероризована большевицькою загрозою Європа готова була допомогти таким безнадійним авантюрам, як спроби Денікіна – Врангеля, і свідомо закривала очі свої на криваву боротьбу України, Білоруси, Дону, Кубані, Грузії та інших народів Кавказу. Зачарована споминами про колишню могутню Росію, великодержавна Європа не хотіла допомогти надмірним змаганням народів, що творили власні демократичні держави і спільними силами бажали спинити криваву хвилю комуністичного імперіалізму московського».

Не відомо, чи могли в той час поляки опиратись тиску
самозакоханої европи. Це ж не перший випадок у історії, коли европа ніяк на допомала Україні в її становленні як самостійної суверенної держави. Боялась европа і боїться досі свободолюбивого, непокірного народу, не дивлячись на те, що український народ не раз на протязі століть рятував жирну европу від всіляких азійських орд. Це і сьогодні відбувається. Що, там, за одрами, за сенами, не розуміють, що в їхню хату може вступити азійський „сапог”?

Містери, мосье, схаменіться, не загравайте з ведмедем у телячій шкурі, бо пізно буде!
Український народ ніколи не почи
нає першим, але не допустить, щоб його землю топтав якийсь лапоть.

Гарне закінчення статті

автор написав:
Однак взаємини Петлюри і Пілсудського та спільний похід 1920 року був тим історичним досвідом, який у добу новітнього відродження сприяв тому, що першою в світі Польща визнала Україну як незалежну державу і наші країни розвивають добросусідські стосунки, ведуть мирну політику, спираючись на визнання суверенітету й кордонів обох держав, на співпрацю задля зміцнення безпеки та миру в Європі.

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2016, 18:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

План “Междуморье” – Британия поддержит, Франция не против, Украина и Польша сделают
surma7 / 14.12.2015

Виктор Шевчук, Виталий Рождаев. Русский Еврей.

https://surmasite.wordpress.com/2015/12/27/%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%96%D1%89%D0%BE-%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%BE-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D0%B0%D1%94-%D1%81%D1%83%D0%B1%D1%81%D0%B8%D0%B4%D1%96%D1%97/

ПовідомленняНаписане: 17 січня 2016, 23:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Леоніде,подали не те посилання...я виправлю....
бо справді цікава інфа...
https://surmasite.wordpress.com/2015/12/14/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D1%83%D0%BC%D0%BE%D1%80%D1%8C%D0%B5-%D0%B1%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B4%D0%B5%D1%80/

Редаговано: дід Володя (18 січня 2016, 01:38)
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2016, 00:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Пане Леоніде,подали не те посилання...я виправлю....
бо справді цікава інфа...
https://surmasite.wordpress.com/2015/12/14/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D1%83%D0%BC%D0%BE%D1%80%D1%8C%D0%B5-%D0%B1%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B4%D0%B5%D1%80/

Дякую, пане Володю! Міг заплутатись, бо назбирав всякої-всячини, ледве розгріб ...

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2016, 00:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Польща також визнала УНР. Це не завадило їй зрадити Україну і розділити разом з москалями. Після цього на своїй частині почали закривати українські школи(біля 2500) і проводити державну полонізацію.
Дай полякам можливість і сьогодні будуть робити те саме.

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2016, 00:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
План “Междуморье” – Британия поддержит, Франция не против, Украина и Польша сделают

Чудовий москальський план для ідіотів.

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2016, 01:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Леонід Шокало написав:

Чудовий москальський план для ідіотів.

Суіцидальні спроби москалів треба всіляко підтримувати, і в міру сил допомагати!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2016, 01:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Куди йде Україна: геостратегічний прогноз футуролога
https://surmasite.wordpress.com/2015/12/05/%D0%BA%D1%83%D0%B4%D0%B8-%D0%B9%D0%B4%D0%B5-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%B5%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D1%80%D0%BE/

Пане Леоніде,дякую,бо часто перепощую Ваші підбірки на ПискоКнижці(ФейсБуці)....

Редаговано: дід Володя (18 січня 2016, 01:42)
Случ

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2016, 01:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Без ядерної зброї "мєждуморєє" може поцілувати путіна у "мєждуягодіє"

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2016, 01:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дивіться на це,як на наміри,чи мрії...Майбутнє пишуть фантасти,а не археологи...

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2016, 09:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:

Це можно казати про кожниі державе.
Я думаю, що цей план нереальни від інши причини. Це не може примиритися з демокрацею. У такий спилний державе влада вуде украинских олигархив. Тому також модель економіки вуде поганий. Порошенко президент Польщи? Дякую ;)

ПовідомленняНаписане: 18 січня 2016, 10:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего написав:
Случ написав:

Це можно казати про кожниі державе.
Я думаю, що цей план нереальни від інши причини. Це не може примиритися з демокрацею. У такий спилний державе влада вуде украинских олигархив. Тому також модель економіки вуде поганий. Порошенко президент Польщи? Дякую ;)

Спеціально для пана Грего перевів на українську мову, більш зрозумілу для пана:

„Новий поштовх планові „Міжмор’я” , який виник у 2015 році, пов’язаний із зміною керівництва у Польщі. Новий президент Польщі Анджей Дуда висловився за вілродження проекта конфедерації. Причому він відмітив, що ключова роль в цьому проекті відводиться не тільки Україні, в той же час він буде спиратися і на нові можливості, що відкрились.Мова йде про водорозділ між Азією і Європою, а також про створення нової регіональної противаги, як регулятора сил і джерела стабільності. Цьому сприяє і настрій політичних кіл Британії”.

Ліричний відступ:: Де тут Порошенко? І чи добуде він до того часу? Без нього надійніше.

Продовження цитати: „Включення України в план „Міжмор’я” скоріш за все приведе до посилення партнерської ролі США і Канади для України і Польщі”.

Післямова: Порада пану:

Коли Пан злиться, Він плутає букви на клавіатурі. Спокійніше, спокійніше і ще раз сппокійніше Ми тут пишемо казочки.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,