•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Надія Савченко

Автор Повідомлення
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2016, 10:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щоб отримати чи ні підстави для розчарування у Савченко, слід визначитися з наступним:
власне, чого ми від неї хочемо?

Що такого вона має зробити?
Одноосібно зламати існуючу систему?
Так це, як той казав, фантастика))

Особисто мені, як я вже писала, більш за все не хочеться, щоб відбувся варіант із раптовою вантажівкою на трасі.

А взагалі, практика показує, що всі, хто потрапляє до ВР, зрештою загрузають у тому болоті.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2016, 11:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
власне, чого ми від неї хочемо?

в тому і справа що нічого
а її підносять як месію і останню надію України
і вона, уже покрита бронзою, строїть з себе незалежного месника, тримайтесь, можновладці!
Щас я почну наводити порядок!
хоча сама ніхто і звати ніяк, плід піару роздмуханий ЗМІ і політиками, бажаючими попіаритися
дуже невдало пережила страшні путінські тортури, а сам Путін підсунув велику собаку відпустивши пані Надію
працювати в команді вона не буде, а одноосібно - не дадуть
Путін не зламав - але тут точно зламають
два роки точно не втримає
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2016, 11:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
...строїть з себе незалежного месника...

Вона не «строїть». Цей її стан – натхнення. Що базується на певній наївності. Але вона дуже скоро побачить реальний стан речей.

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2016, 12:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я теж думаю що її дуже скоро шваркнуть мармизою об українські реалії :)

(маю надію що писати про Надію після того як вона стала простим Народним Депутатом від "Бітьківщини" уже можна в такому тоні?)
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2016, 17:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Я теж думаю що її дуже скоро шваркнуть мармизою об українські реалії :)

(маю надію що писати про Надію після того як вона стала простим Народним Депутатом від "Бітьківщини" уже можна в такому тоні?)

А що, повага до самого себе настільки низька, ніяка, що можна дешевитися за кожним разом, аби лише була нагода?
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2016, 00:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ось що пише Олесь Вахній

„Здійнятий в підконтрольних урядовим та президентським чинникам друкованих та електронних ЗМІ галас довкола Надії Савченко, насправді не є випадковим. Надія ніколи не належала до патріотичних середовищ й на відміну від спільнообвинуваченого з Клихом Миколи Карпюка ніколи не декларувала власної громадянської позиції. Перешкодою в тім могло бути навчання в військовому закладі й прагнення отримати на плечі погони з п`ятикутною зіркою, котра є часткою сатанинської пентограми і нічогоспільного з українською культурою та геральдичими традиціями не має. Але нинішній владі вигідніше ліпити героя з людини котра ніколи не конфліктувала з нею, не декларувала вголос власної принциповості і незгоди з її діями та практикованною політикою. Тому і згадують про Карпюка, Клиха, Сенцова, Кольченко й Костенко вкрай рідко. Непідконтрольні й здатні на самостійні дії пасіонарії (навіть якщо вони і не належать до числа кришталево чистих) нинішньому режимові не потрібні.”

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_16658.php

На ток-шоу "Право на владу" (канал 1 + 1) пан Тука сказав, що Надія не піде у політику. Їй, мовляв, треба вже думати про особисте життя, створювати сім'ю тощо.

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2016, 10:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:

На ток-шоу "Право на владу" (канал 1 + 1) пан Тука сказав, що Надія не піде у політику. Їй, мовляв, треба вже думати про особисте життя, створювати сім'ю тощо.

А що, українські жінки або працюють, провадять суспільно-активне життя, або цілком присвячуються родині? Що за маячня? Чи наші політики здебільшого складають обітницю целібату? Якось усе встигають: і працювати, і утримувати родину (і не тільки), і отримувати дивіденти за грабіжницькими схемами.
Так само можна зробити висновок: краще б волонтери (журналісти, актори) робили те, що в них добре виходило, і не йшли у владу. Переважно немає гідних прикладів.
Взагалі, до Туки є вже не одне питання.
Підготовка до повернення Савченко почалася заздалегідь. Знічев'я з'являлися дивні статті і дописи авторів, наближених до главковерха.
Між іншим, головний біль підсилився не тільки у порошенківців. Вєня Зобов, який довго удавав з себе незалежного експерта, а по суті, послідовно і віддано працює на Турчинова, зараз повністю зосередив увесь свій цинічно-зухвалий негатив на Тимошенко, а Савченко використовує в якості інформаційної довбні.
Коротко кажучи, політичний дурдом активізувався, а нам треба зберігати тверезим мозок, не забуваючи про головне.

Наразі нема чого домислювати. Одна історія закінчилася, інша починається. Час усе покаже.

Євген Карась. МОЯ ВЕРСІЯ ПО "ПРОЕКТУ САВЧЕНКО"
http://vk.com/c14_news?w=wall-31163893_41449

Юрко Космина. Звільнення Савченко: де ж зарито Зраду?
http://ukr.lb.ua/news/2016/05/26/336163_zvilnennya_savchenko_de_zh_zarito.html
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2016, 15:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Я майже не вірила, що вона колись повернеться, знаючи Гуйла.
Добре, що помилилася )))

Звільнення Савченко це перша ластівка, Гуйло дає зада, прийде час і Гуйло мовчки піде з Донбасу й покине Крим

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2016, 15:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Я теж думаю що її дуже скоро шваркнуть мармизою об українські реалії :))

Дядя Ваня готуй валізи до омріяного тобою сонячного Сибіру, бо незабаром прийде час коли тебе мармизою шваркнуть об бруківку

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2016, 15:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гуманойд написав:
Дядя Ваня написав:
Я теж думаю що її дуже скоро шваркнуть мармизою об українські реалії :))

Дядя Ваня готуй валізи до омріяного тобою сонячного Сибіру, бо незабаром прийде час коли тебе мармизою шваркнуть об бруківку

авжеж
хто ж ще головний ворог української нації! :)
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2016, 18:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Але будьмо щирими: Надію Савченко символом боротьби обрали не ми, не адміністрація Петра Олексійовича й не партія Юлії Володимирівни — це зробила Росія своїм ідіотським судилищем, розпіареним кремлівськими ЗМІ ледь не до рівня нюрнберзького процесу над кривавою фашистською хунтою Києва.

http://ukr.lb.ua/news/2016/05/26/336163_zvilnennya_savchenko_de_zh_zarito.html

Дозвольте передбачення:

Воднотуру аж ніяк не потрібна українська Жанна Д’Арк в політиці. Не дивлячись ні на що, Надія не буде загрвати перед ним. Він присвоїть їй поза-поза чергове звання, наділить високою посадою. Чи направить на передову – не знаю, але подалі з очей його прекрасних – постарається.
Бо так „треба”

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2016, 20:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

«14 маловідомих фактів про Надію Савченко, у які важко повірити»
http://star.korupciya.com/2016/05/26/14-malovidomih-faktiv-pro-nadiyu-savchenko-u-yaki-vazhko-poviriti/

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2016, 23:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я з острахом чекала її сьогоднішнії конференції.
Що вона вчинить щось не адекватне.
Я дивилась її конференцію по компу,
бо жоден канал це не транслював.

5 канал потранслував...хвилин 20,а потім почав показувати порошенка.

Мої враження.
Мама дорогая-та вони її вб"ють.
Я побачила розумну,рішучу,справжню непідкупну патріотку.
Вона дійсно розумна,не косноязична,за словом у кишеню не полізе.

Я очікувала,що станеться фіаско Надії.
Слава Богу,я помилилась.

Якщо почитаєте відгуки,то їй там закидують-вона не може представляти країну,бо не коректна, не толерантна.

А окупант на нашій землі-це блять,толеранто чи суко коректно?

Інший закид-вона пила воду з горла пляшки. Погані манери.
Так саме це і доказує.що вона справжня і не малюється.

Поживем побачимо,як воно буде.
Але я впевнена-Надія справжня.

Я дивилась усю прес-конференцію-там уже всі до неї звертались,як до керманича України. І вимагали від неї змін отут і зараз.

Поживем побачим.

Якщо вона покличе,я піду за нею. Бо має бути лідер.
А вона не зрадить Україну.

ПовідомленняНаписане: 28 травня 2016, 03:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нерв Сергій Рахманін 27 травня, 00:04
Більше читайте тут: http://gazeta.dt.ua/internal/nerv-_.html

ПовідомленняНаписане: 28 травня 2016, 09:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Нерв Сергій Рахманін 27 травня, 00:04
Більше читайте тут: http://gazeta.dt.ua/internal/nerv-_.html

Прочитала уважно це ваше посилання.
Якась слизька стаття. Не дуже приємна.
У нас виборче право,а не наслідуване.
Думаю,порівнювати Надію з Жаною Д"арк взагалі не доречно.

Я не кажу,що Надія зможе стати президентом.
Але оці безапеляційні вигуки-та куди там...
А шо ,янукович у вас був супер-пупер? але ж зміг.
Звісно,жидва буде пручатися,бо Надія це кінець їхньому володорюванню.
Думаю,що і на заході,тобто швидше з іх подачи почнуть топити Савченко.
Щоб не дати Україні стати самостійною.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"