•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Енергетична незалежність України - доступні сонячні електрос

Автор Повідомлення
Гадюка


Повідомлень: 7
Звідки: Вінниця

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2016, 10:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня!

Ви знаєте яка зараз важка енергетична ситуація в Україні і все що робиться для її поліпшення - лише балачки політиканів. Але є дієвий інструмент - сонячні електростанції (надалі СЕС) тому трошки розповім, що це таке в нинішніх реаліях:

1 питання: ОБЛЕНЕРГО. Якщо раніше вони використовували всі можливості по затягуванню процесу установки, то на даний час повністю співпрацюють і з цього боку все вирішується швидко. Зобов'язанні купувати електроенергію (додаток 1) згідно зеленого тарифу (додаток 2) який кожних 3 місяці індексується згідно курсу євро.

2 питання: ОБЛАДНАННЯ ТА УСТАНОВКА. Тут також немає особливих проблем, є достатня кількість компаній які цим займаються і в зв'язку з тим, що це більш-менш нова сфера в Україні попасти на шахраїв малоймовірно. Також неможливо встановити потужність більше ніж у вас встановлено на споживання.

3 питання: КОШТИ. Саме це питання і не дає можливості для розповсюдження СЕС. Банки грошей не дають тому-що я виступаю як фізична особа (не підприємець) яка буде мати з цього дохід, а якщо оформлюватись як юридична особа то вже буде потрібно виплачувати податки і тарифи будуть зовсім інші.
Ціна питання (приблизно) 1 кВт - 1000 доларів. Тобто максимум на одне домогосподарство 30000 доларів.

4 питання: ОКУПНІСТЬ. Ціна продажу 1 кВт, при встановленні СЕС з 01 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року – 481,70 коп/кВт•год (без ПДВ), або 0,175 євро (це стала ціна від якої індексується ціна в гривні). Ціна покупки з електромережі (якщо ви використовуєте більше ніж виробляєте, за різницю) 1 грн.
Приблизний час окупності від 5 до 6 років, але в зв'язку з подорожчанням електроенергії цей час може змінюватись. Також в зв'язку з тим, що ціна напряму прив'язана до ціни в євро - питання знецінення гривні майже не актуально.

Для вирішення питання №3, мною було створено петицію https://petition.president.gov.ua/petition/21675 Але без підтримки вона не набере достатньої кількості голосів.

Додаток 1: Стаття 17? Закону України "Про електроенергетику"
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/575/97-%D0%B2%D1%80/page3

Додаток 2: НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПОСТАНОВА № 3144
http://www.nerc.gov.ua/index.php?id=18917

_________________
Людина без минулого - це людина без майбутнього.
Не забувайте: Ми козацького роду.

 
Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET