•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Вася Волга і його карма

Автор Повідомлення
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2016, 18:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вася Волга в Запоріжжі агітував "замір" і "зарускіймір", і натурально отримав по голові і по писку. Зараз буде верещати, буцімто кровожерливі націоналісти хотять його смерті, з ненависті до його, хіпстера Васі, пацифізму, і т. д. А насправді - Васю наздогнала карма. В образі ветеранів Східного фронту і націоналістів. Мені розповідали знаючі люде, що Вася, по молодості, був політруком - комісаром, і полюбляв розважатися биттям матросів по мордасам.

Чи був Вася тоді хіпстером і пацифістом? От питання!
Ліна

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2016, 19:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Запоріжжю і запорожцям! Ось що означає позбутися ідола.
Тут мене пробило на пафос, бо Запоріжжя - це місто мого дитинства, щоліта приїжджала до дідуся з бабусею. Обожнюю Хортицю.
Часом складалося враження, що російський пролетаріат, який заїхав під час побудови Дніпрогесу, не дасть цьому місту жодного шансу на українство. Однак війна, що розпочалася два роки тому, розставила всі крапки над І. Запоріжжя - це місто українських патріотів.

Що тримає, а що виштовхує із Запоріжжя?
https://www.youtube.com/watch?v=Yh_sZ5jIbUk

А Волгу не просто так випустили з-під варти. Петро Симоненко спалився, систематично медведчуківці по пиці отримують, риги так само відпрацьований матеріал. Мордорським кураторам потрібна заміна на свіжу фігуру з ясним поглядом і світлим ореолом.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,