•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Канада

Автор Повідомлення
Случ

ПовідомленняНаписане: 27 квітня 2016, 10:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

КАНАДА ОГОЛОСИЛА ПРО СКАСУВАННЯ ВІЗ УКРАЇНЦЯМ!
http://djerelonovun.blogspot.com/2016/01/blog-post_86.html

ПовідомленняНаписане: 02 травня 2016, 18:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гоп стоп Канада! Старих баб не нада:)
https://www.youtube.com/watch?v=-YlH5wTaMhs

Мєчта моєї мрії-Канада.

Ну і шо?

ПовідомленняНаписане: 02 травня 2016, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Завжди треба бути стійким і хитрим.
Щоб ніяка СБУ не доколупалась.

От наприклад-пісня про єврєєв.
Це не українці співають.

ми тут ни при чьому.
https://www.youtube.com/watch?v=aLrGBZsfl_c

ПовідомленняНаписане: 02 травня 2016, 21:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я вже мабуть не доживу до Слави України.
І мабуть,буду рада цьому,щоб не бачити як нищать наші ліси,з гнізд женуть пташок і тварин.
Вбивають екологію,називаючи це вимогами Європи.
Європа сука нам давно завинила.
Нам всі завинили!
От тільки жиди все так перекрутили-що українці всі комусь винні.
Я не люблю ЄС і НАТО.
Друзі,вони всі бояться Україну.
Не знаю,мо як кістка у горлі.
Одна з найбільших країн у світі.

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2016, 00:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Я вже мабуть не доживу до Слави України.
І мабуть,буду рада цьому,щоб не бачити як нищать наші ліси,з гнізд женуть пташок і тварин.
Вбивають екологію,називаючи це вимогами Європи.
Європа сука нам давно завинила.
Нам всі завинили!
От тільки жиди все так перекрутили-що українці всі комусь винні.
Я не люблю ЄС і НАТО.
Друзі,вони всі бояться Україну.
Не знаю,мо як кістка у горлі.
Одна з найбільших країн у світі.

Не знаю, чи вийде у мене щось оптимістичне, але спробую. Вибачте, але почну із жидів. Мойсей вирвав це племя із єгипетського рабства і водив його сорок років по пустелі, щоб витравити із нього цей дух рабства...
Минає двадцять п’ять років, як різні мойсеї „водять” український нарід „по пустелі”, щоб УКРАЇНА не стала багатою, міцною, першою у Европі не тільки по величині, але і по заможності. Але не здогадуються, кляті, що у народу із душі поступово „витравляється”, стирається у підсвідомості „дух совєтінізма”, вірус меншовартості, з’являється усвідомлення того, що потрібно вибирати нарешті провідників із свого роду-племені, а не прийшлих. І буде все по-іншому, краще, і не через п’ятнадцять років, а через рік – півтора.

Пані Шкода! Треба жити, ще трохи потерпіть. Я чомусь вірю, що і я доживу до кращих часів, хоч мені сімдесят і сім.

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2016, 10:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леоніде,дякую що Ви мене розумієте.
Знаєте,просто у грудях стискається від несправедливості.
Українців знов вбивають у своїй хаті.
А весь світ кричить-не сіпайтесь,не смійте оборонятись.
І в цей самий час ,кожна країна собі дозволяє будь яку оборону.
Але це ще пів біди. Страшніше те,що всередині керманичі України
капітулянти.
І не питайте мене якої національності ці керманичі.

Наприклад,подивіться на Велику Британію,вони найбільші окупанти
всіх часів і народів. А як же зухвало і гордо поводяться!
І ніхто ім не дорікне.
А тут своє забороняється захищати. Сумно мені,боляче.

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2016, 10:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Я вже мабуть не доживу до Слави України…

Ні, ну я не можу з цим погодитися, подруго моя дорогенька!))
Українці майже голими руками зупинили ординську навалу. Отже Слава України існує ВЖЕ – вчора, сьогодні й продовжиться завтра. І ми ВЖЕ є свідками Слави України. Просто Слава здобувається через шалений біль, який поки що не дає нам усвідомити її повною мірою. Але ззовні Славу України видно добре.
Всі таємні договорняки так чи інакше розбиваються об «простих» українців. Настане час, коли й так звані «Мінськи» підуть лісом. Бо «Мінськ» став можливий лише через те, що в Україні на перший план виліз дехто Вальцман. Обидва ці явища – «Мінськи» й Вальцман – мають опереткове забарвлення. Вальцман навіть зовні схожий на отого Сусіка з «Трембіти», якщо хто пам’ятає. Але оперета – легкий жанр, вона не може довго існувати там, де йдеться про серйозні справи. Так що далі буде ))
«Мінськ» нам саме через те й нав’язали, щоб ми, боронь боже, не зробили чогось із Раїсєю. Але абсолютно зрозуміло, що допоки існуватиме кацапстан, ми матимемо проблеми. І рано чи пізно питання стане руба.

Леонід Шокало написав:
…І буде все по-іншому, краще, і не через п’ятнадцять років, а через рік – півтора…

В мене теж сильне відчуття, що час наче прискорився. Отже встигнемо побачити ще чимало цікавого. Сподіваюсь.

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2016, 11:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Луся,я погоджуюсь з тим,що змінилась свідомість у людей.
Через ці всі події.
Це вже величезний крок.
Має все бути добре.
Але я і після Майдана 2004-теж думала,що вороття назад не можливе.
А тут після 2014 кривавого,знов тягнуть назад,це капець.
Сюр.
розвесьола пєсня прилагається:
https://www.youtube.com/watch?v=pbsQO_KRmt0

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2016, 11:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знаю цю пісеньку)))

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2016, 11:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

https://www.youtube.com/watch?v=HlDL7bq7SuE
а цю?

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2016, 12:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

:)))) Теж колись дивилася, але тепер послухала із задоволенням. Найкращий там приспів)))

Шкода написав:
…А тут після 2014 кривавого,знов тягнуть назад,це капець.
Сюр…

Нарід в своїй більшості дуже ліберальний, толерантний та наївний – аж часом з душі верне. Ми тут, у Краматорську, свого часу не мали змоги голосувати на президентських виборах, але я не уявляю ситуації, за якої проголосувала б за порошенка. Іще тоді писала однокурсникам, що він може виявитися гіршим за яника. Але однокурсники теж толерантні… принаймні були такими на час голосування. Хоча майдан підтримували всіма фібрами…

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2016, 12:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Луся,зазирни у Криївку,я там фотки виклала.
Практично,закінчила оздоблювати ганок відпочинку.
Я така молодець,все своїми золотими рученьками.
І ніхто не похвалить.
Знаєш,чомусь на думку приходять слова-ось так живуть бандерівські куркулі,які не кличуть "рузький мір".
:))))

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2016, 12:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ой...у тебе друзі...
А у мене тоді половина родичів на цю наживку порошенківську купились.
Але я,чоловік,свекровка-міцні горішки.
За Тягнибока. Більше альтернативи не було.
п.с.доречі,з мамою досі не помирились.за те.що вона проголосувала за Кличка.
І я вже не думаю,що тут винні жиди.
Самі українці в родині не можуть дійти згоди.

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2016, 12:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Відписалася у скайпі.

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2016, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Практично,закінчила оздоблювати ганок відпочинку.
Я така молодець,все своїми золотими рученьками.

Пані Шкода! (Я не звик до жінок так звертатись, вибачте. Для мене Ви сьогодні Таня). Так от, пані Таня! Радий за Вас, що вже хандра проходить. Ви там, дівчата, більше спілкуйтеся між собою, підтримуйте одна одну. До речі, пані Таня, помиріться із мамою, не гоже через всяких ...манів родичам сваритись, не варті вони, кляті, таких жертв. Краще підготуйте її до прийдешніх виборів, щоб вона не помилилась, і подругам своїм підказала, кого вибирати. Часу вистачить.

Слава Україні!!!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"