•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Українська родина, материнська любов

Автор Повідомлення
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2016, 11:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Леонід Шокало написав:
Шкода написав:
Практично,закінчила оздоблювати ганок відпочинку.
Я така молодець,все своїми золотими рученьками.

Пані Шкода! (Я не звик до жінок так звертатись, вибачте. Для мене Ви сьогодні Таня). Так от, пані Таня! Радий за Вас, що вже хандра проходить. Ви там, дівчата, більше спілкуйтеся між собою, підтримуйте одна одну. До речі, пані Таня, помиріться із мамою, не гоже через всяких ...манів родичам сваритись, не варті вони, кляті, таких жертв. Краще підготуйте її до прийдешніх виборів, щоб вона не помилилась, і подругам своїм підказала, кого вибирати. Часу вистачить.

Слава Україні!!!

Пане Леоніде.
Я так само ніколи нікому не нав"язувалася.
В мені-нема злості і обіди. До будь кого. Клянуся.
Я намагалась зробити перший крок-мамі подзвонила.
Але вона,страждалиця від нашої розлуки-не захотіла зробити крока назустріч.

Я дуже давно хвилююсь за свою маму.
У неї дуже сильна,дуже сильна-гординя.
Гординя така,що страшно підійти.

Це дуже не зручно-коли хочеш обійняти маму,але боїшся до неї підійти.

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2016, 23:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що для мене МАТИ? Це жінка, якій БОГ заповів продовжувати людський рід на планеті. Найсвятіша із найсвятіших жінок у всьому світі.
До МАТЕРІ слід звертатись лише на „ВИ”. Не підвищувати голос на неї за будь-яких обставин. Вибачати будь-які зауваження, повчання. Навіть нотації. Мовчки вислухати не перебиваючи. Просити дозволу щось заперечити чи висловити свою думку.

Мені було 11 років (на той час я уже прочитав майже всю шкільну і більше половини сільської бібліотек), я порадив своїм молодшим братам і сестрі, а також старшому братові, щоб до своїх БАТЬКІВ звертатись лише на „ВИ”. Так і сталось.
Ніби невеликий плюсик.

Але десь через п’ять років дуже образив свою МАМУ. Наслухавшись та начитавшись адептів ленінізму – сталінізму, разом із одним із молодших братів сказав МАМІ, що БОГА нема, що все вигадки попів. Лише через кілька років збагнув, як я согрішив перед МАМОЮ. І з тих пір подумки звертаюсь до МАМИ і прошу вибачення. Каюсь, але пізно...

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2016, 23:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
[b]
щоб до своїх БАТЬКІВ звертатись лише на „ВИ”. Так і сталось.
Ніби невеликий плюсик.

Там, де матері казали своїм дітям - батько сказали - там без бібліотек і без плюсиків діти і зараз кажуть: мати сказали...

Може тому і живуть такі матері по 90 і більше років - як думаєте?

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2016, 05:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
Леонід Шокало написав:
[b]
щоб до своїх БАТЬКІВ звертатись лише на „ВИ”. Так і сталось.
Ніби невеликий плюсик.

Там, де матері казали своїм дітям - батько сказали - там без бібліотек і без плюсиків діти і зараз кажуть: мати сказали...

Може тому і живуть такі матері по 90 і більше років - як думаєте?

Минуло 65 років. Але думаю, що це вплив московітських попів. Адже Холмщина, Підляшшя та інші українські землі довгий час були під окупацією царської московії. Церковні книги велись для українців лише москальким єзіком. Знаю це добре, бо дуже багато їх переводив для Люблінського генеалогічного товариства.
Моя теща прожила 87 років. Народила семеро дітей. І в їхній сім'ї був культ МАМИ. До батьків звертались лише з Великої букви.

З цього приводу хочу запитати у пані Шкоди: Як у Вас прийнято звертатись до батьків?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,