•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Гройсман

Автор Повідомлення
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 24 червня 2016, 23:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Послухав ізверженіє про газові ціни, ринковість, популіздів, довго, з самоповторами, але я хотів зрозуміти, що це?

Це Хлєстаков. 40.000 самих тільки кур'єрів. Йому нічого сказати, крім того, що він тільки-но почув від господарів. Він про все говорить однаковим впевненим тоном, рівненько. Враження таке, що всі предмети, що попали під обговорення, мають рівну цінність. Десь можна подивитися, здається, це твердий привід для діагнозу.

Жодних логічних побудов, вони підміняються просто послідовним говорінням, по кілька разів поспіль, округлих, примітивних тез, таких, що "всі про це знають".

І голосування закону про компенсації валютним вкладникам - позичальникам, коли Гройсман голосував "за", а потім спокійно сказав, що проголосував так, бо не читав той закон. Спокійно так сказав, йому не було соромно. Я взагалі не пригадую, щоб він виглядав щиро стурбованим, чи присоромленим, завжди - тільки роблення певного вигляду, показування зморшок на лобіку, тіпа - діп консьорн.

Не можу пригадати, щоб мене ще якась тваринка отак дратувала. Він виглядає, як підставний, говорить, як підставний, дуркує, як підставний, показує, що йому пофіг усі неприємності, як підставному. 99,5%, що він і є підставний. Неважко здогадатись, за кого нас мають господарі Гройсмана. Ця думка дратує мене ще більше.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 25 червня 2016, 01:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Image
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 26 вересня 2016, 20:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вже писав про поведінку Гнойсцмандта у зв'язку із законом про компенсації валютним позичальникам.

Для колекції. Як він відмовився надати текст меморандуму з МВФ, бо текст є лише англійською мовою. Очевидні питання - чому не надав, як є, англійською, як він підписував такий незрозумілий документ, не знаючи мови, і т.д.

Ну, і зрозуміло, "єщьо раз скажешь такоє - я тєбя вігоню на й!"

Це все до того, що маємо прем'єра - парвеню, слизького пустопорожнього брехуна, хама, і увесь цей комплект сумнівних задоволень - незаконно, за відсутності обов'язкової коаліції, за підтримки політиків позавчорашнього дня, без ознак легітимності, з рейтингом 1.5% .
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 07 листопада 2016, 21:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гувер, на відміну від своїх попередників, не схильний був розглядати депресію як «природне» явище - на зразок сильної застуди, яка і сама по собі пройде в призначений термін. І, всупереч традиційної теорії, він не вважав, що активне втручання уряду здатне погіршити ситуацію.

Він сперечався зі своїм міністром фінансів Ендрю Меллона, який розглядав численні банкрутства як засіб боротьби з депресією. Трактуючи кризу в дусі соціал-дарвінізму, Меллон доводив, що розорення слабких підприємств «очистить систему від гнилі» і створить у членів суспільства стимул «старанніше працювати і жити більш моральним життям.» За його словами, «підприємливі люди підберуть уламки, що залишилися від менш компетентних ».

Гувер теж бажав зміцнити в своїх співвітчизників почуття морального обов'язку, але не ціною супутніх економічних лих.

http://um.co.ua/4/4-8/4-87131.html

Щось мені здається, що в Україні є копія Ендрю Меллона, але з цією копією гарант не сперечається, а навпаки…
Як швидко українців спіткає доля янкі в епоху депресії 30 років минулого сторіччя?
Мова про так звані «ПРАПОРИ ГУВЕРА» - вивернуті кишені.

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2017, 18:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прем'єр у приймах.
http://www.radiosvoboda.org/a/28178923.html?utm_content=1103050&utm_medium=cpc&utm_campaign=redtram&utm_source=book-neva.narod.ru

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,