•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Національність та кофесія учасників форуму

Автор Повідомлення
Случ

ПовідомленняНаписане: 18 липня 2016, 10:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хай кожен щиро напише якої він національності і якого визнання(атеїст). Людина, яка має хоч краплину гідності, не повинна приховувати цю інформацію.
Почну з себе: українець, православний київського патріархату.

ПовідомленняНаписане: 18 липня 2016, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Допоможу:

Ліна - полька, римо-католичка.

Правдослов - українец(?), якась секта.

ГАККЕН - поляк, римо-католик.

грего - поляк, римо-католик.

Леонід Шокало - українець, православний московського патріархату.

дід Володя - українець, греко-католик.

Пані Луся - українка, вірить в Бога і не належить до жодної конфесії. На свята йде в московську церкву.

Якщо хтось не згодний, пишіть, виправлю.

Редаговано: Случ (19 липня 2016, 10:58)
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 19 липня 2016, 09:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Хай кожен щиро напише якої він національності і якого визнання(атеїст)...

Якийсь дитсадок ))
1.Чемні хлопчики до прохання завжди додають «будь ласка».
2.Ви свято вірите, що кожен мусить належати до котроїсь конфесії?

ПовідомленняНаписане: 19 липня 2016, 09:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Можемо додати варіант: "Вірить в Бога і не належить до жодної конфесії". З поясненням, що паску йде святити, наприклад, до тієї чи іншої церкви...

ПовідомленняНаписане: 19 липня 2016, 13:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви мене сьогодні веселите )))
А якщо у церкву ні ногою? А паска - старовинний фаллічний символ?
О! Мабуть, зараз згадєте про сатаністів!

ПовідомленняНаписане: 19 липня 2016, 13:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та ні. Просто вистачить написати як є.

Image

ПовідомленняНаписане: 19 липня 2016, 16:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Случ! Нарешті ви у своєму човні! Вітаю!
Питання: Чи багатьох у Польщі знаєте віруючих московитського пат-ту?

ПовідомленняНаписане: 19 липня 2016, 18:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені дуже подобається ця гра!
Доповняю: Хай кожен щиро напише (будь ласка) яка його раса та сексуальна орієнтація.
Допоможу:
грего- Європеоїдна раса, гетеросексуалізм (тільки жінки)
Случ - Араб, гомозоонекрофі́л (тільки мертви самци тварин, наикраще чудовисько озера Лох-Несс)

ПовідомленняНаписане: 19 липня 2016, 19:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Класичний хід, строго за стандартною методичкою для ольгінських тролів. Витягти з форумчан якнайбільше особистих даних, щоб потім тролити. В ідеальному варіанті - зпровокувати, здійснити деанонімізацію, і тролити далі. З публікацією фото, адреси, телефонів, нічними дзвінками, т.д. і т.п.

Однояйцеві на роботі, їм платять за результат.
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 19 липня 2016, 20:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Пані Луся - українка, вірить в Бога і не належить до жодної конфесії. На свята йде в московську церкву...
...де молиться Гундяєву ))

Пане Случ, ви не перший, мене все життя намагалися стандартизувати.

ПовідомленняНаписане: 19 липня 2016, 20:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
...Однояйцеві на роботі...

Це помста ольгінки за д. Ваню ))

ПовідомленняНаписане: 19 липня 2016, 20:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
ГАККЕН написав:
...Однояйцеві на роботі...

Це помста ольгінки за д. Ваню ))

Можливо. Дядя Ваня був більш нервовий, сприймав роботу занадто особистісно. Сподіваюся, бідолашний, нарешті, розслабився.
Случ

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2016, 00:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

грего
Усе навпаки. На форумі українських націоналістів це ви - людина нетрадиційного віросповідання та національної меншості. Така собі - нетрадиційна меншість :-) Галаслива, але все-таки меншість і нетрадиційна... :-)

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2016, 00:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
...де молиться Гундяєву ))

А ні?

ПовідомленняНаписане: 21 липня 2016, 09:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
грего На форумі українських націоналістів це ви - людина нетрадиційного віросповідання та національної меншості.
Великою перевагою форум є можливість зіткнення поглядів з іншими. Якби адміністрацію турбувало що я лях, тобто був би я давно викинутий. В приватному порядку я вам скажу, щоб мене тут не було коли не ваша Случ антипольска одержимість.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,