•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Національність та кофесія учасників форуму

Автор Повідомлення
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 03 жовтня 2016, 18:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правда про кофесію ПОП-націоналістів.
(устами "адмірала" цієї кофесії)

Цитата:
Питання: Але, чи бачите ви, що мене турбує, це турбує мене до такої міри, що я втрачаю сон через людей як ви, так це те, що всі війни були створені євреями. Всі вони були розв'язані для вилучення грошової вигоди. Чи не так?

Відповідь: Це, це - найбільша гра в світі - зробити кілька шекелів [ізраїльської валюти].

Питання: Чи згодні Ви, що, коли Декларація Балфура була підписана в Англії, і євреї були відправлені в Палестину, на землі Палестини, ви згодні або не згодні, що там насправді стало більше вбивств, і в Палестині євреями було скоєно стільки ж різанини і вбивств палестинців, як і в Іраку було забито іракського народу за останні дванадцять років?

Відповідь: Ну і що? Хто їх рахує? Час від часу потрібно прорідити стадо. Коли ти є власником стада, тобі необхідно це стадо зменшувати.

Питання: Я бачу, я бачу. Це філософія заробляння грошей і залишатися в живих і залишатися попереду. Чи правильно це? Тепер я хотів [перервано]

Відповідь: А як же? Візьміть наприклад всі ці справи там, в Іраку. У нас там білі гої б'ються з іншими гоями, і вони вбивають один одного, а ми на цьому робимо багато грошей, і ми отримуємо нафту, і ми отримуємо відсотки - найголовніше - це відсотки на шекелі, які ми даємо в позику обом сторонам.

Питання: Ви маєте на увазі лихварство?

Відповідь: Так і є. Ви це називаєте лихварством.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,