•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Ефективна оренда українців

Автор Повідомлення
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 19 липня 2016, 10:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня!
Якщо подивитися численні запрошення на роботу до Польщі, то можна побачити внизу такого текстика, дрібним шрифтом, згадку про відповідну ліцензію Міністерства соцполітики України. Це, власне - тортик.

Тобто, міністерство видає приватним фірмам ліцензію на постачання кваліфікованої української робочої сили за кордон. Міністерство соціальної політики, якщо я нічого не сплутав. Українського уряду.

А тепер вже про вишеньку. Подібні приватні фірми, агенства, зазвичай живуть з того, що по влаштуванні працівника працедавець платить їм, наприклад, суму в обсязі платні працівника за період від одного до шести місяців. Я не знаю, чи бере міністерство гроші з фірми за ліцензію? Одноразово, чи з голови? Якось не було в медійному просторі нічого на цю тему, і міністерство нічого не розповідає. Без сумніву, Мінсоц використає таку позицію також і для контролю доходів працівника.

Замість організації, створення робочих місць в Україні, Кабмін і Мінсоц займаються чимось схожим на работоргівлю. Дуже просто і вигідно, бо наша держава - неефективний власник. Треба здати українців сусідній державі, вона чомусь ефективніша, а на гроші від оренди - можна продовжити безтурботну екзистенцію, пжити по-новому!

Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"