•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Святі ФСБшники, до Києва, у справах...

Автор Повідомлення
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2016, 16:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня пане Олеже і все товариство!

От, іде на Київ кацапсько - ФСБшний прайд, і наші мусорки вже бігають навкруги тої отари, наче вівчарки, охороняють! Рефлекс на орієнтацію?

Вже зрозуміло кожному пересічному, що на вулицях Києва можна вкрасти живого високопосадовця, висадити в повітря авто дуже відомого журналіста, під вікнами іноземних посольств. Багато чого можна. І за кожним разом наші мусорки надувають щоки на ширину плеч у телевізорі, і розповідають, як бурхливо йде процес розслідування. З процесом у них - ідеальний порядок, вони - генії бурхливого процесу, тільки в них ніколи не буває жодних результатів.

І от, іде на Київ ФСБшний прайд, диверсійна колона, зі Святогорського монастиря, ( обшуки зроблено в монастирі? кацапських диверсантів і схрони зі зброєю всі познаходили?) і мусорки знов щось розповідають, що, тіпа, всьо під контролєм !!! Але розповідають то всьо якось так, у безособовій формі, наче говорить, чи, скоріше, натякає - сама по собі електромагнітна хвиля...

Я, як громадянин, хочу знати, хто, поіменно, з СБУ, МВС, АП - є особисто відповідальними за допущення кацапської ходи у Київ?
Я хочу, щоб вони особисто зробили заяви для преси і суспільства, і взяли на себе таку відповідальність. І не сподівалися по всьому з'їхати на милі, або перекидати ту відповідальність один одному, наче гарячу картоплину. в разі, як щось недобре станеться, то просте вибачення на колінах, чи звільнення - мене не задовільнить. Я хочу, щоб ці ідіоти застрелилися посередині Майдану. І це буде ціна спокою для їхніх родин.

Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"