•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Неможливо зареєструватися на форумі

Автор Повідомлення
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 24 вересня 2016, 10:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Новачки не можуть зареєструатися на форумі, а давні форумчани, що загубили пароль, не можуть зв'язатися з адміном.
Зокрема таку проблему має пан Слав.

ПовідомленняНаписане: 28 вересня 2016, 08:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нас здали в архів.
Пан Слав з’ясував, що «цей сайт перебуває як архівний. На новому сайті немає функції форуму…» https://www.facebook.com/svoboda.ua/posts/1275894269127796

Також «Свобода» відзначає там же, на своїй сторінці фейсбука, що модератори ігнорують цей форум. Відповіді на питання щодо адреси нового сайту особисто я не знайшла.
Пан Слав знайшов. Новий сайт: http://svoboda.org.ua/

ПовідомленняНаписане: 28 вересня 2016, 12:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Перша думка - партія змінила модель спілкування з громадськістю, нова модель більше схожа на рупор, без ознак зворотнього зв'язку.

Це мода. Вони вважають, що фейсбук замінить партійний форум. Забезпечить безпосередність контакту з ширнармасою. Гарантує від звинувачень у сектантстві, варіння у власному бульйоні. Взагалі, скоротить дистанцію до виборця. І не відкриватиме внутрішньопартійні справи на публіку. Що з цього набору справдиться - побачимо. І це ще без врахування метаморфоз самої партії. Правда, на фейсбуці Цукерберг їм розповідає, як треба поводитись, і дедалі - все частіше.

Ну, що, все змінюється.
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 28 вересня 2016, 14:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Водночас, цікаві, актуальні пости мають по пару сотень прочитань за добу, і добре знаємо про аж двох приставлених пєцботиків. Не такий вже і музей. Скоріше - стара криївка, древній замок, з власними вояками і парою привидів, все як годиться. І жодного Цукерберга за плечима, з його жидоцензурою.
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 29 вересня 2016, 21:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
Водночас, цікаві, актуальні пости мають по пару сотень прочитань за добу,

І це при тому, що всі "смотрящіє" від партій, спецслужб, кофесій та олігархів стали невидимками.
Не можете до когось достукатись - напишіть на форумі - і їм неодмінно це передадуть!

Правда, бажано спочатку відкликатись на Боже правосуддя:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=281806#281806
бо наше кривосуддя - самі знаєте...

ПовідомленняНаписане: 02 жовтня 2016, 10:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
...Не такий вже і музей....

Коротше, це вже щось на кшталт закритого клубу. І «Свобода» тут практично ні до чого ))
А що, у жодну партію я ніколи не вступила б, а от у клуб – можна поміркувати.
Цікаво, цей ресурс платний? Якщо так, то «Свобода» продавжує за нього сплачувати.

ПовідомленняНаписане: 02 жовтня 2016, 11:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Форум, як виявилося, є цікавим феноменом. Таким собі клубом розбитих сердець козака Сірка, ексклюзивним колом адорації козака Мамая. ))) Через не дуже позитивні обставини сюди потрапила. І залишилася, знайшовши коло однодумців. Мої вітання усім друзям!!!
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 02 жовтня 2016, 11:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

:))))
Навзаєм!

ПовідомленняНаписане: 02 жовтня 2016, 16:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Луся написав:
Нас здали в архів.

Пан Слав знайшов. Новий сайт: http://svoboda.org.ua/

Пані Лусю,гудзик *МЕДІА*..Там форум...:)

Форум-комуналка...
Це як школа,де навчався...nostalgie..

Редаговано: дід Володя (02 жовтня 2016, 21:55)
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 02 жовтня 2016, 21:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
...гудзик *МЕДІА*..Там форум...:)
...nostalgie..

А, точно!
Та ні, яка nostalgie... Просто я фейсбук на дух не переношу. І решту йому подібних сайтів. А школу ніколи не любила. Це трохи інше.
"Свобода" у фейсбуку особисто мені не цікава.

ПовідомленняНаписане: 02 жовтня 2016, 21:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Завдяки форуму,в значній мірі і формувався мій світогляд...
Тому і маю до нього сентименти...

Востаннє редаговано: дід Володя (11 жовтня 2016, 20:45), редаговано 2 раз
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2016, 22:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ми тут з паном Славом трохи продовжуємо спілкування з приводу майбутнього цього форуму. Гадаю, всі тутешні мають бути в курсі, тому, з дозволу пана Слава, наводжу цитати:

Пан Слав:
Я їм надіслав на сайт https://www.facebook.com/svoboda.ua/ повідомлення:

"Назначте когось з тривалих форумчан адміністраторами та модераторами форуму ВО СВОБОДА. Шкода щоб цей форум пропав."

Вони відповіли:

"він на старому сайті, який не оновлюється"

Як я зрозумів, таке може статися, що форум в любий момент може перестати працювати.

Я:
Оце справді було б шкода – якби форум зник. Що ж робити?
У нас тут, у Краматорську, під час окупації Гіркін та кумпанія якось закрили місцевий проукраїнський форум. Чи лише закрили до нього доступ – не знаю, як воно виглядало технічно. Тоді форумчани самотужки створили власний форум на іншому ресурсі, куди й перейшли всі бажаючі. Він і досі успішно функціонує, хоча після заміни «нормальних» модераторів на ліберальних, з нього повтікали більшість справді проукраїнських дописувачів – їх просто почали банити чи не за кожне слово.
Це я до того, що можна створити власний форум, без участі офіційних представників «Свободи». Тільки сама я на цьому зовсім не розуміюся. А старий форум, можливо, просто перестав оплачуватися – якщо ресурс, де він розміщений, вимагає оплати. В такому випадку форум, напевно, просто консервується в стані, так би мовити, напівдіяльності. Тобто половина функцій не працює, поки не надійде оплата. Але він існуватиме, допоки існуватиме сам ресурс (що містить багато різноманітних сайтів). Хоча це тільки мої думки, а там хтозна…

Пан Слав:
Я думаю, що треба все-таки зв'язатись з вищим керівництвом ВО "Свобода", щоб вони посприяли збереженю форуму. Якщо вони не захочуть зберегти форум, то треба тоді найцікавіші сторінки форуму архівувати за допомогою цього ресурсу http://archive.is/.
Наприклад: http://archive.is/XWkLv
Треба буде попросити там всіх попрацювати поархівувати цікаві теми.
Після зникнення форуму заархівовані сторінки збережуться на цьому ресурсі.
А далі треба буде перейти на якусь іншу платформу і назвати її, наприклад, Форум колишніх дописувачів форуму ВО "Свобода":
http://forum-vosvoboda.livejournal.com/

Пан Слав:
...Нехай це буде навіть тимчасова плтаформа, може з часом перейдемо на якесь інше місце , на якусь іншу, значно кращу платформу в інтернеті..

Редаговано: Пані Луся (11 жовтня 2016, 09:59)
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2016, 08:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаю всіх притомних форумчан!
Тепер мені зрозуміло, чому моя землячка із Холмщини, яка (вимушено) мешкає у Каліфорнії, не може зареєструватись на цьому форумі.
Зрозуміло також, чому ніхто не забанить урядових дуполизів, хоча і повинен бути різний спектр думок...
Форум треба зберегти, чи створити новий, чим зможу - допоможу...

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2016, 09:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пан Слав шукатиме "інших кращих провайдерів форумів, щоб майбутній форум був подібний до колишнього форуму".

Якщо хтось у цьому петрає, долучайтеся, будь ласочка. Бачите, у нас виник власний волонтерський рух!

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2016, 20:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пана Слава пам*ятаю і по *Домівці*,яку знищили,а шкода...
Зачищають комунікації тих,хто має власні думки,які не влаштовують кураторів ...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,