•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

А як ми збираємося детінізувати економіку?

Автор Повідомлення
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2016, 20:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня, Олеже Ярославовичу, і все товариство!

З'явилися в мене обгрунтовані сумніви, щодо перспектив української економіки.

1) Зараз в тіні перебуває, за різними оцінками, 40% чи 60% української економіки. Нехай 50%, для круглості розрахунку.

2) За схемою "реструктуризації" імені Цуценюка - Джарески, при рості ВВП більше 4% ми 40% перевищення мусимо заплатити нашим благодійникам.

3) Питаннячко, а як тепера ми збираємося боротися з тіньовим сектором економіки??? Мені от, просто цікаво, ЯК???

Зараз будь - яка спроба легалізації тіньового сектору і зростання ВВП, відповідно, вдвічі, означатиме обов'язок заплатити кредиторам гроші в обсязі 40% від перевищення 4%, тобто, (100-4)*0.4= 38.4% від ВВП "до детінізації". Не трісне морда у наших благодійників, з їх "дешевими кредитами"?

І це не рахуючи приблизно 5 - 10%% ВВП виплат за кредитами. Тобто, сумарно заплатимо близько 50%. ВВП "до детінізації". Точно трісне.

Це ж катастрофа. Вічна яма для України. Гарантія стагнації і недоторканності тіньового сектору. Я не здивований, що Джареска чкурнула десь далеко, і сидить тихо, як миша під віником. А Кролєг десь попадався на очі, жвавенький такий, нічого на ньому не затягнуто, дихає вільно, говорить швидко.

Я хочу подивитися на той уряд, що на таких умовах погодиться на "детінізацію". Можливо, в мене не досить добре з уявою, але мені в голові таке самогубство не поміщається. Кредитно - фінансовий "казан".

Хто - небудь візьметься мене переконати, що Цуценюк і Джареска підписали цю мудру угоду безплатно? Бо, як на мене, то так ризикувати можна не менше, ніж за 20%. І то, під гарантії екстренної допомоги з боку благодійників, в разі чого. НАБУ відслідковує статки колишніх посадовців? Протягом, скажімо, 10 - 15 років?

Створено механізм гарантованої стагнації української економіки і держави, і подальшої державної катастрофи. Я не бачу, як інакше можна потрактувати подібні розклади. І не дуже розумію, що з цим можна зробити?

Нова тема

В цій гілці обговорення зоборонено!

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"