•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

КШМ (Колінчастий вал, шатуни, поршні...)

Автор Повідомлення
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2016, 22:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якось ми досі не обговорювали шатуни. Аж неприлічно. Етер гуде, СБУ підтверджує оригінальність задуму, аутентичність виконання. Тіпа, "...так, це точно в Москві написано. Ми таких інструкцій вже сто штук бачили. І виконували...".

Україна три роки прожила після чергового Майдану, НБУ вже рубає банки, як дерева на заготівлі, януковичи скрізь ходять, засідають, керують, і це не привиди, це іменно ті самі януковичи, риги, синяки, підкацапники, вата, абсолютно живі і діяльні. Президент десь у Мінську підписав сепаратний мир із Путіним, так що ми - воюємо, а в нього - мир і шоколад. Гривня втричі вниз, потім тарифи втричі вгору, помножте, задля розваги. Зайве казати, що персонажі, вимазані кров'ю майданівців - недоторкані, і зроблено то сотнями різних способів, і вже ясно, що так воно, мабуть, і залишиться. По тюрмах сидять патріоти, добровольці. Зачасту взагалі, Богу духа винні. Мені не йде з голови Віта Завірюха, особливо, як чую, як Геращенко переживає за несправедливо ув'язнених у Росії, що просто поїхали до родичів... Віта просто спала у мами вдома. Виявилося, що в Україні то може бути важким злочином. І все це на тлі війни, біженців і регулярних похорон. І Е - декларацій.

І отаке воно все було, дедалі крутіше, гірше, важче, дорожче, сумніше і безрадісно, але стабільно. Аж раптом - бац!!! Шатун!!! Несподівано настала небезпека!!! Для тих, хто нічого не тямить, СБУ, Порошенко і його дрібні ботики пояснили, що оті люди, що їх пограбували банкіри - то шатуни, рука Москви, але їм не дозволять. Насправді ж - швиденько проштовхнули закон, Порошенко підписав, і ще раз виступив, що він їм не дозволить.

Пригадав собі старий анекдот, отой, де гусари у селі все поїли, все випили, все виграли, аж їм усе набридло, але потім приїхав поручник Ржевський, і почалася справжня розпуста і пляцтво...

Затрати на протидію протестантам були скажені. Проплата ботів, кілька акцій СБУ, включно з галімим фейком спасіння Богданова у засніжених степах Харківщини, тітушки, ботики, тисячі поліції і війська у центрі Києва, з технікою, знов координована кампанія у пресі і телебаченні. І навіть свіжопроплачений Ляшко, видно ж, відпрацьовує грубі гроші.

Доречі, опозиція, якщо має каплю олії в голові, то вже мали би узагальнити досвід владних антинародних акцій, починаючи з 31 серпня, і робити якусь тактику протидії. Бо Пєцін грейдер так просто не зупиниться. Йому сподобається успіх.

З досвіду. З шатунами, зазвичай, довго не буває великих проблем, а от зношені і задрані поршня - замінювати треба регулярно і безповоротно.
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2016, 00:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До того ж, залишається відкритим питання – чи мають зв'язок тарифний скандал і план «Шатун»?.. Як би там не було, а крайнім всіх перипетій («Київенерго» vs Кабмін) залишається споживач, який в істеричному стані задається питанням – яку платіжку за тепло пришлють, коли температура за вікном опуститься до мінус 20 градусів?
Дмитро Сидоров

Подробиці читайте на УНІАН: http://economics.unian.net/energetics/1631662-groysman-vs-kievenergo-vyiigraet-li-potrebitel.html

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2016, 09:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
До того ж, залишається відкритим питання – чи мають зв'язок тарифний скандал і план «Шатун»?.. Як би там не було, а крайнім всіх перипетій («Київенерго» vs Кабмін) залишається споживач, який в істеричному стані задається питанням – яку платіжку за тепло пришлють, коли температура за вікном опуститься до мінус 20 градусів?
Дмитро Сидоров

Подробиці читайте на УНІАН: http://economics.unian.net/energetics/1631662-groysman-vs-kievenergo-vyiigraet-li-potrebitel.html

Зараз я Вас шатону трохи сильніше. Ще 15 років тому енергетики - тепловики вже мали запроваджену систему відслідковування температури зовнішнього повітря, і подачі палива на форсунки ТЕЦ відповідно до потреби підтримування заздалегідь визначеної температури в опалюваних приміщеннях. Зрозуміло, так, як вони сами визначили, нікому з абонентів нічого не повідомляючи. Я це кажу, бо тоді ще бачив дисертацію одного дядька, написану по результатах запровадження.

Це для нас - тариф, помножений на квадратні метри. Чи на кубічні метри. Або кількість вікон, помножена на довжину труб опалення в дюймах. Якось так. А в них, вже скоро 20 років - вже сьогодні, дивлячись прогноз погоди, вони знають, скільки газа завтра подадуть на форсунки. Вони тільки не хочуть нам у цьому зізнаватись, невдобно. Бо, відповідно, дуже просто порахувати витрати, справжні витрати газу, вугілля, мазута, і справжню собівартість, і справжню норму прибутку. Це, доречі, не є щось оригінальне і космічно - технологічне. У металургів щось подібне запроваджено дуже давно, бо там питання потрібної температури розплаву - дуже важливе, критично важливе для процесу.

Так що, панове, нас "шатунять" вже дуже давно, ледве не від кончини совка, планово, розраховано мають за лохів.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2016, 09:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кортить давно відкрити рота, тобто, взяти до рук перо, і написати все, що вже місяць обтяжує серце і розум. Незважаючи на пильність органів, які відстежуть усіх, кому сверблять руки і язик, щоб запобігти реалізації плану "Шатун-Хитрун". А може, і навпаки, щоб запустити цей план, аби потому запанувала в країні білорусько-рашистська атмосфера дубового спокою на цвинтарі. Задля безхмарного існування покидьків, які прослизнули на кривавій майданній доріжці до своїх корит, і, вчепившися кігтями зубами, не можуть відпустити омріяні годівниці.
Так от, не хочеться повторювати все, що і так усім відомо. Але поділюся одним спостереженням останніх днів. А власне, розповім про те, що рашистська потолоч у столиці підняла голову, почувається вельми впевнено. Стоять падлюки в чергах і розповідають маячню про те, що у нас триває громадянська війна, розпочата підлими америкосами на Майдані. Але світла частина української громади не дасть здійснитися підлим планам відриву Київської Русі від Святого Руського Міру. Це просто жах! Всі стоять і мовчки слухають. Чи то тому, що в голові платіжки і магазинні ціни, і не до суперечок, чи то тому що думають те саме. Звісно, що дурепа, яка не знала, хто стоїть поруч, отримала ледь не по пиці, і наступного разу зважуватиме, чи розтуляти рота в публічному місці. І я їй пообіцяла, що наступного разу-таки хтось, хто ненароком виявиться базпосердньо жертвою цієї війни, випробує на її істинноправославному обличчі свої кулаки. Ніхто навколо і не писнув. Щоправда, одна дівчина давала дуже змістовні і виважені доповнення до мого пломінного спічу.
Але головне в цій події одне: раніше цей даунбасько-рашистський елемент поводився в Києві надзвичайно обережно, а тепер підняв свою гадючу голову. А все тому що Руський Мір у дії скрізь, його ніхто не спиняє, поки наші найкращі люди віддають свої життя. Тому що у "лідерів нації" в країні Моксель квітне і примножується бізнес.
Це ганьба не тільки цим хитро****м обранцям, що потрапили в лузу одним однотуровим кидком. Це ганьба всім нам! І провина перед нашими загиблими на Майдані і на Донбасі.
Зі святом гідності і свободи всіх, для кого ці поняття мають сенс!
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2016, 12:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:

Зараз я Вас шатону трохи сильніше.

Попрошу присісти, бо шатоне ще сильніше:
http://glavcom.ua/publications/stovidsotkoviy-oblik-gazu-yak-duryat-spozhivachiv-383705.html

І можете не сумніватися, що у вартість теплопостачання не менше шатунів закладено.

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2016, 13:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А що це таке робиться у Києві? Вже АТО розповсюджено на Київ і всю Україну? Гібридно, без формального оголошення, без пояснень, тільки з самими лише погрозами і СБУшними фейками? Обіцяне Пєциком стойло? Не дешевше нам обійдуться оголошення воєнного стану, окупованих територій, і дострокові вибори?
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2016, 13:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
…Задля безхмарного існування покидьків, які прослизнули на кривавій майданній доріжці до своїх корит, і, вчепившися кігтями та зубами, не можуть відпустити омріяні годівниці.

Стовідсотково це ознака сказу, який передається контактним способом, навіть від корита (у пешому варіанті - від зараженої годівниці). Лікарям не відомі ліки від такої хвороби. Радять тварин в такому випадку приспати. Бо інакше
Цитата:
Це ганьба не тільки цим хитро****м обранцям, що потрапили в лузу одним однотуровим кидком. Це ганьба всім нам! І провина перед нашими загиблими на Майдані і на Донбасі. …

Редаговано: Леонід Шокало (21 листопада 2016, 19:45)
ГАККЕН

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2016, 14:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про корито. Я колись давно писав, дозволю собі повторитися.

Отже, були в моєї бабці, даруйте, свині. Шестеро. Бабця і дід дуже переживали через то, що один з них був здоровий, життєрадісний і вгодований, а решта п'ять - худенькі, і з таким виразом очей, наче не вірять у світле майбутнє. А це не годиться, бо в перспективі ковбаси - щастя свиней має бути рівномірним і демократичним.

На час канікул, а це я був у сьомому класі, годування свиней було моїм обов'язком, а я не йшов від загорожі одразу, як тільки насипав у корито, як робив дід, а стояв, спостерігав процес. І побачив, як здоровань нахабно розштовхав братів, повідганяв від корита, тих, що не зрозуміли одразу - штовхав боляче по ребрах і кусав за вуха, загнав усіх у протилежний від корита куток. Потім неспішно наївся, відригнув, трохи постояв над коритом, піднявши рило догори, думав, чи вже таки наївся, чи ще? Спробував сьорбнути ще, але вже не лізло. Тоді, переможно подивившись у протилежний куток, він поставив ратицю на край корита і перекинув його, і потримав, щоб все витікло на підлогу. І тільки після цього повільно, і задоволено рохкаючи, пішов і влігся на соломі. Репресовані брати вийшли з кутка і тихо позбирали з підлоги, що вдалося.

Це видовище було феєричним, я вхопив лопату тільки по завершенню сцени. Добре видав нахабі держака. Він був помітно здивований, і більш нічого. Він не відчував жодної провини. Так, що аж я здивувався, і розгубився, бо кіт, коли нашкодить, то все розуміє, і собака ще краще розуміє. А тут - якийсь фестиваль жрущого егоїзму при повній відсутності розуміння будь - чого ще. Я не знав, що робити. Я бив його держаком шість разів після обіду, але все повторювалося. Модель поведінки була сильніша за мої виховні заходи.

Я розповів бабці й діду, все, як було. На бурхливій нараді вирішено було прибити корито цвяхами до підлоги, а насипати трохи більше каші. І от, все за попереднім сценарієм, брати в кутку, вже не лізе, ставить ратицю на край корита - а воно не перевертається !!! Здивовано рохнув, з силою побив ратицею по краю - нічого. І отут, панове, я побачив справжню істерику !!! Він жалібно верещав, скіглив, пробував щось іще з'їсти, безпорадно стукав по кориту з різних боків, бігаючи навкруги, стогнав, ридав непідробно. Аж трохи жаль його стало. Я подумав було, може і в цього паразита є якась своя правда, якісь права? Ну, дуже жалібно скіглив. Але стояти і охороняти корито, наївшись, було неможливо, і нахаба пішов таки лежати на солому. Це була поразка.

Це мене пан Леонід зпровокував, згадкою про корито. А то би я нізащо не розводив тут вульгарний анімалізм, з подробицями етологічного штибу. Всякі паралелі з актуальними подіями - випадкові. Всяка подібність поведінки нахабного поросяти зі всякими актуальними персонажами - випадкова. Усі свині, згадані в розповіді, були, зрештою, відгодовані, ковбаса була добра, холодець, сало, приємно згадати.
Леонід

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2016, 19:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо є "шатун", то чому нема "візового режиму"? І тІ посадові особи і політики, хто кричать про "шатуни" проти впровадження віз з мордором.

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2016, 19:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
Про корито.
Це мене пан Леонід зпровокував, згадкою про корито. А то би я нізащо не розводив тут вульгарний анімалізм, з подробицями етологічного штибу. Всякі паралелі з актуальними подіями - випадкові. Всяка подібність поведінки нахабного поросяти зі всякими актуальними персонажами - випадкова. Усі свині, згадані в розповіді, були, зрештою, відгодовані, ковбаса була добра, холодець, сало, приємно згадати.

Пане ГАККЕН!
По – перше. Дякую за підказку. Демократичне слово «годівниця» замінюю на радикальне «корито».
По – друге. Між свинями Вашої бабусі і «державними» підсвинками, як кажуть в Одесі, дві великі різниці.
Ваша бабуся своїм поросятам виділяє щоденну пайку, а «державні» свині лізуть у державне корито самовільно і нахабно. Своєю ненаситністю, вірніше – ненажерливістю вони перевершили бабусиного підсвинка. Уже їм у рот не лізе, з носа стирчить, із вух вилазить, а вони все жеруть і жеруть. Що в Україні не з’їли, те в різні офшори на всіляких островах ховають. Якщо там нема змоги заховати, то уже в Україні під подушками, в унітазах ховають…
Невже нема на них ради? Держак їм не допоможе, щось інше треба придумати…
По - третє. З бабусиних поросят є велика користь, а з "цих" - одні проблеми...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,