•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Соціалізація.... А чим вона загрожує Україні?

Автор Повідомлення
Леонід


Повідомлень: 1201
Звідки: kyiv

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2016, 19:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хоч автор і пише москальским діалектом української мови, але я з ним погоджусь з приводу "соціалізації" держави.
Поки перекладу гуглом, потім вичитаю та виправлю.

https://site.ua/sergey.ivanov-malyavin/5524-sotsialnoe-gosudarstvo---protiv-biznesa-i-spravedlivosti/

Сергій Іванов-Малявін
Соціальна держава - проти бізнесу і справедливості
Сьогодні о 12-й: 551703126

Проблема бізнесу в Україні в тому, що підприємці, які заздалегідь готові до творчої, ризикової праці, поряд з людьми, готовими працювати за зарплату, стають до роботи на умовах, істотно гірших, ніж в сусідніх країнах.

Тому перетворюючі зусилля, економічні та політичні, цих працівників мають верхню межу.

Вона - енергетична: коли зусилля по перетворенню країни перевищують зусилля, які потрібні для працевлаштування та створення бізнесу в іншій країні з нормальними умовами.

Цей поріг різний для різних соціальних груп. Він нижче для молоді і для людей, які володіють іноземними мовами і міжнародною кваліфікацією. Ці групи рухаються в бік найменшого енергетичного опору - за кордон.

Тому існує проблема швидкості політичних і економічних реформ. Реформи такої країни не можуть бути як завгодно довгими в часіі. Темпи модернізації країни змагаються з темпами економічної еміграції з країни. З руху за реформи вимивається основний, і до того дефіцитний, людський ресурс. Коли та чи інша реформа - податкова, судова - пересувається на рік, ставки робляться на саме існування країни.

Правляча верхівка країни не зацікавлена ​​в реформах, тому що стабільність влади спирається на зовсім іншу частину населення - залежну від держави електоральну більшість утриманців і бюджетників.

З 1991 року в Україні зберігається природний ідеологічний наступник совка - соціальна держава. В якому зміна формації з соціалістичної на капіталістичну не відмінили симбіоз політичної верхівки (раніше партійно-радянський апарат, тепер його династичні наступники - великий капітал) і більшості електорату (той самий клас "бюджетники + утриманці").

Виявилося можливим стабільно, демократичним шляхом утримувати владу великих економічних рантьє.

По суті єдиним новим - і незадоволеним - класом став клас нових працюючих: т.зв. середній і малий бізнес, - підприємці разом із зайнятими у них на виробництві. Без політичного впливу і виразного політичного майбутнього.

Реформи в країні, що проводяться зверху існуючою владою, обмежені умовою збереження колишньої соціального держави і забезпечують функціонування старих інституцій, цілком заснованих на корупції.

У соціальній державі, тобто державі розподільчому, корупція є як інститутом "дозвільним", що компенсує зайвий тиск держави, і альтернативним способом реалізації суспільного інтересу. Іншими словами, корупція - невід'ємна складова соціальної держави, його другий хребет.

Я залишаю за дужками обговорення розвитку багатьох соціальних держав з продуктивністю праці, достатньої для формування значних соціальних фондів.

Але очікувати від бідної соціальної держави справедливої ​​судової системи, або справедливої ​​податкової системи не можна за визначенням, тому що несправедливість (вибірковість) - єдиний ресурс такої держави.

Інших ресурсів для збереження соціальної держави в Україні зараз немає.

_________________
НАВІЩО? ХТО? КОЛИ? ЧИМ?
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2016, 20:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Все так, абсолютно. Елементарний інстинкт підказує хлопцям 22 - 35 років, з універсальною професією, з освітою, що в Україні вони не мають перспектив.

Це покоління народилося в дев'яності, тобто, бачили всі інфляції і девальвації, бульйонні кубики і "Мівіну", вони бачать, що нема просвіту попереду, і знають ситуацію в ближньому закордонні, з інтернету і від знайомих. Вони просто не зможуть створити сім'ю і забезпечити дітей.

Олігархат пожирає ті ресурси, що мали би піти на будування і забезпечення житла, дитсадків, лікарень, на пенсії, стипендії, розвиток культури. І олігархат збройно охороняє своє корито.

Йому наплювати, що прожирається майбутнє української нації, бо олігархат абсолютно не український, більше того, табуюється сама тема життя і перспектив української нації. Замість того воліють розповідати про "народ України", ще й "багатонаціональний". Ну, і чим це відрізняється від постулату Путіна, про то, що України - нема, тому землі і майно є нічийні, безхозні, забирай - не хочу!

Тобто, олігархат "наш", і Путін - вони є близнюки в справі поневолення, уярмлення української нації, і паразитування на її ресурсах. От, тому вони так швидко і успішно домовляються. Тому вони є однаково небезпечні. Тому стримувати Путіна і дозволяти безперешкодне паразитування власним олігархам - безперспективна, небезпечна дурість. Що б там не розповідав Ярош, із своїм блискучим автоматом.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET