•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Самоперестрілювання нової поліції

Автор Повідомлення
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2016, 20:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

От, маємо

http://kyiv.depo.ua/ukr/kyiv/pid-kievom-stalasya-perestrilka-mizh-spivrobitnikami-dso-04122016105500

Скрізь спроби зрозуміти, що це було?

Варіанти:

1) План "Шатун". Розхитування державності.
2) Рука Москви.
3) Це все через популістів.
4) Клята Юлька.
5) Треба ще підвищити платню новій поліції, бо втрачають свідомість від голодного запаморочення.
6) Усі вбиті були з "Айдару", і полізли у недобудову знімати кіно для дорослих. Але за викликом приїхали не сантехніки, а КОРД. Зараз Матіосик виступить, розкаже сценарій і головні мізансцени.
7) Цинічні Бандери.
8) Зачекайте, зараз по всіх теле- радіо-каналах, в мережі і виступах державних мужів будуть усі подробиці, відео, портрети злочинців і їх біографії. Доречі, чому досі нема? Ну, як було із ПС у Закарпатті, 31 серпня під Верховною Радою, або з Пугачовим? Загубили флешку?
9) Треба видати мусорам важкі кулемети, ЗУшки, БТРи, і набоїв досхочу, процес має йти в позитивному напрямку.
10) Путін напав.
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2016, 00:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ось оцінка експерта:

http://patrioty.org.ua/other/koordynatsiiu-dii-zi-spivrobitnykamy-derzhavnoi-okhorony-nikhto-ne-provodyt--eks-komandyr-tytana-pro-trahediiu-u-kniazhychakh-145189.html

Не знаю, що це було. Але завзятість Юрія Луценка, який зобов'язався знайти і покарати винних, тривожить.
Слухала спіч генпрокурора на каналі Коломойського, і часом хотіла заїхати капцем по екранній пиці Юріка. Маю право. Коли сидів, ходила, захищала.
Мовляв, торнадівці, незаперечно винуваті, бо сексуальні злочини і таке інше. Так за сексуальні злочини притягують двох, а що решта, яких похапали тільки тому, що саме їх вихопили в той час? І щодо злочинів двох теж є великі сумніви. Бо немає жодної віри мільйонеру-завкотрабанди Матіосу. Але ж ні! Матіос - це просто суперфахівець, що не підлягає люстрації. А це чому? Закон не для всіх? Горбатюк - це кака, а Матіос - це цаца велика. А Батю Лихоліта звільнили тільки тому, що трохи не розібралися, а не тому що прийшов натовп серйозних хлопців на Хрещатик, і пацанва просто об*******я.
Отже, прокурор Луценко знайде і покарає...
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2016, 00:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ага, аякже, і знайде, і покарає.

Де матеріали відеорегістраторів? З бойні під Верховною Радою 31 серпня і з "захоплення" Краснова, і з стрільбою Пугачова - були відеоматеріали, коли ще дим з вибухів не розвіявся. Чи на цей раз не знімали кіна, бо не встигли узгодити сценарій? І на будиночках навкруги - жодної камери? І у автах, нема жодної?

Вальцман чомусь хвилюється, враження таке, що він тепер не тільки президент, голова МЗС, КМ, НБУ, ВР, але вже і МВС? Так йому ніколи буде заплющити очі, щоб трохи покерувати трастом.

Що, надіявся на мусорів, а вони почали між собою гризню і криваві розборки? ВНЄЗАПНО.

Ну, нічого, нічого... На цьому тижні Онищенко почне видавати в мережу записи з годинника, Вальцман одразу забуде про мусорів.
д.Тигр


Повідомлень: 197
Звідки: Сумська область

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2016, 16:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:

Де матеріали відеорегістраторів? З бойні під Верховною Радою 31 серпня і з "захоплення" Краснова, і з стрільбою Пугачова - були відеоматеріали, коли ще дим з вибухів не розвіявся. Чи на цей раз не знімали кіна, бо не встигли узгодити сценарій? І на будиночках навкруги - жодної камери? І у автах, нема жодної?


Звісно все є. Кліп просто не встигли змонтувати. І версія вже є - ловили ментів-перевертнів, які грабують "чесних" громадян, тому і "надзвичайна секретність".
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2016, 12:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Версія?

Image
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 06 грудня 2016, 14:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добра версія. Крім відеоматеріалів мають бути ще записи розмов ДСОшників, їх робить диспетчерський пункт, і аналогічні записи "Корду", записи визовів ДСО і "Корду", там буде зрозуміло, хто, коли, ким визваний, з яким формулюванням. Хто, з якою метою, посилав туди "розвідників"? Чи були з ними якісь радіоконтакти? Хто був цим диспетчером "розвідників"? Чи були хоч якісь заходи безпеки їхньої роботи? Чи тільки розстріл "Кордом" і пишний похорон, і гроші родичам, з бюджету? Які задачі вирішувалися, з гибеллю 6 і пораненням трьох людей? Заради чого це було?

Плюс записи мобільних розмов. Якщо вони були. Оце слизько, можуть приховати.

Далі просто. Перші дві компанії були впритул розстріляні "Кордом", це очевидно, розстріляні на знищення. Якби могли - зробили би аннігіляцію. Це важливе окреме питання, скільки набоїв було витрачено, скільки попадань у кожне тіло, куди саме, протягом якого часу вели розстріл, чи міняли магазини?

Які розмови велися перед розстрілом? Не вірю, що ми їх почуємо, але вони критично важливі. Чи були переговори між диспетчерськими пунктами? В обох випадках, і якщо так, і якщо ні - величезний простір для висновків.

Окремо можна зауважити, що ми побачили перестрілку двох, поки що, окремих, незкоординованих підрозділів. Вони мають, очевидно, різних власників, які між собою не домовилися. Що там розповідали про "приватні армії олігархів"? От ми вже бачимо їх у ділі. Вангую, що народу не все розкажуть про результати і причини цього турніру. Бо вони вважають це все - виключно своєю власною справою. Все, що стосується влади, грошей, зброї, майна, перерозподілу того всього, все одно, якими методами.

Вони вже остаточно охрініли, вирішують свої проблеми за наші гроші, демонстративно маючи нас за ніщо. Родичам загиблих вже, начебто, обіцяно по 700.000 грн. зрозуміло, що бюджетних грошей. Ще до початку розслідування. Тобто, всі мають позакривати роти, і не важливо, що буде далі. Мені цікаво, чи платять щось родинам тих двох - п'яти хлопців, які щодня гинуть на Східному фронті? Воякам не приватних мусорських армій, а ЗСУ, УДА, які стримують московську орду? Хто пояснить, чому так?

Мусарня зогнила. Оце, що спостерігаємо - це вже рештки розпадаються і відокремлюються від остову трупа. Спроби намазати трупу губи, перевдягти у модний костюмчик, набити кишені грошима - все матиме відомий результат.

І наостанок, про ту картинку, що стоїть мені перед очима і я не можу її здихатися. Фото подірявлених на друшляк дверцят авта ДСОшників, і схожі фото дверцят і лобовухи того BMW, в якому вбили пасажира, 17-річного Мєдвєдєва. Можна пошукати ще, але принцип і так зрозумілий - маємо справу зі скаженими садистами. Це ніякі не жарти. Під розмови про "реформи" і "нову поліцію" нам, за наші гроші, створили щось незрозуміле, здатне лише за командою "Фас!" перемелювати на фарш кожного, кому не пощастило. Це люди з інтелектуальним і моральним рівнем бультер'єра. Хтось має ілюзію, що вони здатні на осмислений захист громадян?

Можна вже набрати солідну колекцію випадків, коли "нова мусоріція" відзначилася відвертим садизмом, безсенсовними, немотивованими вбивствамми. Я не психолог, але підозрюю, що таку просту річ, як надмірна схильність до садизму - професійні психологи під час тестування мали би виявляти дуже просто і з великим відсотком вірогідності. Але якраз ця, проста, очевидно необхідна процедура, як бачимо, не була проведена. Тоді - це було не психологічне тестування, а щось інше, з іншими цілями. Це був блеф. Аваков грає у карти? Покер? Преферанс? Покер, замість реформи.

Але і це ще не все. Садисти не бувають сміливими хлопцями. Ніколи, перевірено. Що, з необхідністю, означає відповідну команду згори, з обіцянкою прикрити будь-які ексцеси, особисту зацікавленість, і впевненість, що за зроблене - нічого їм не буде.

Кепсько, пані і панове. Особисто я не бачу перспектив суспільного спокою і навіть існування держави, без негайного всезагального озброєння громадян. Коли влада обзаводиться собаками - вбивцями, то вона не планує щодо громадян ніякої доброчинності.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET