•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Арестович і компромісна риторика

Автор Повідомлення
ГАККЕН


Повідомлень: 1624
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2016, 13:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мало сенсу повторювати написане і сказане про камінг-аут Арестовича. Раціональніше буде спробувати зрозуміти, хто ще грає в цій команді, куди вони гнуть, де, на яких ділянках можуть мати успіх, і як всю цю розумну наволоч дезінфікувати.

Я щойно прочитав книжку Маклакова і Шевченка, "Нєпристойное наслаждєніє", так російською. Впевнений, що Арестович прочитав її значно раніше. І констатація Шевченком кафкіанської мутації сприймалася Арестовичем саме в комплекті зі змістом книги. Нокаутуючим ударом, остаточним діагнозом, безповоротним.

Мені здається, щось Олексія всередині таки трохи гризе. Але він інстинктивно служить не ідеї, а перспективі успіху. Сленгом футбольних фанів це зневажливо зветься "глоріхантерством". Смішна мисль, що якби Арестович більше знався з футбольними хуліганами, то його би навчили, що так робити - то є примітивно, дешево, і взагалі негарно. Або ще якось навчили.

А от то, що зараз проповідує Арестович, і що ріднить його з ідеологами АП, Ложкіним, Гринівим, із Медведчуком, Яценюком, Вальцманом, із перевдягненими мусорами, клоуном Луциком, тощо - баналізація зла.

Коли він розповідає про невідворотність співпраці з Росією, спад майданівського ентузіазму і всяке подібне - він свідомо працює для формування відповідних настроїв, насправді. Намагається навіяти нам думки про безсенсовність спротиву, необхідність, так чи інакше, погодитися з тим кацапським злом, прийняти його, бо так було завжди, інакше бути не може.

Таким чином, Олексій Арестович, віднедавна, грає роль доброго хлопчика, з відомого старого анекдоту. Але ж ми надто добре розуміємо, що той метелик нікуди не полетів.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET