•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Підписуємося за створення нової соцмережі

Автор Повідомлення
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 19 травня 2017, 18:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На тлі заборони російської соцмережі "ВКонтакте" команда із 30 програмістів канадської IT-компанії StartupSoft за підтримки засновника однієї з SMM-компаній в Україні Олександри Струмчинської збирається створити спеціальну соцмережу для українців під назвою Ukrainians.

https://tsn.ua/nauka_it/zamist-vkontakte-aytivci-z-kanadi-hochut-stvoriti-socmerezhu-ukrainians-931897.html

Підписуватися тут:

http://www.ukrainians.co/

ПовідомленняНаписане: 20 травня 2017, 18:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я просто з жахом думаю,що чекає мою улюблену 8-річну племінницю і інших українських дітей з цією повальною інтернетзалежністю.
Мені дуже шкода, бо це все спроба жидівства контролювати людство і це все тільки початок. Все котиться до того,що знищать флору і фауну.
Землю катують. І ніякий Бог не допоможе.
Жиди запускають сварки-який ресурс кращий? Щоб сперичалися тілька за павутиння інтернетовське.
За землю українську не думайте. Взагалі,ні про що не думайте.
Скажіть мені,де у нас в країні програми,які запрошують молодь з міст у село?

Де обіцянки,для молоді у селах,що вони спокійно зможуть займатися натуральним господарством і збутом продукції?

Такого нема!

То які питання? Жиди землю продають,а молодь заохочують інтернетами.

ПовідомленняНаписане: 20 травня 2017, 20:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нормально. Замість ворожого ресурсу, котрий Вальцман не контролює, манюпаса загоняють до внутрішнього, на зразок китайського, де Вальцман контролюватиме все. Під час виборів - надзвичайно корисна вєщь. Тому його і не було три роки тому.
Наступний крок - Вальцман зробить реєстрацію у своїй кишеньковій мережі обов'язковою, і логін і пароль треба буде писати у анкетах при вступі до вишу, чи при поданні документів на субсидію, або шукаючи роботу. Новий трудовий кодекс писаний якраз у подібному дусі.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,