•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Рехворми

Автор Повідомлення
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2017, 11:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що затіяно під час війни спробу пограбунку - зрозуміло. Також зрозуміло, що рехворматори діють за стратегемами Сунь-Цзи, грабують під час пожежі.

Але. От, у разі масованого наступу кацапів - на що буде спроможна рехвормована медицина, і куди втече Супрун?

Хто і як перевіряв, прораховував модельні ситуації? Нехай не війна, а випадок з Кушнарьовим. Вже забули? Вже нікому не страшно? Чи вони не збираються тутечки жити, взагалі?

Тобто, питання наступне, як передбачається реагування рехвормованої медицини на ситуації військових дій, епідемій, катастроф? Мені, чомусь, здається, що ніяк взагалі. На цьому зекономлять.

Схоже питання по іншим рехвормам. Як пенсійна рехворма діятиме в реальних українських умовах? Згортання медицини, ранньої смертності, нульової довіри до банків, каннібальського трудового кодексу???

Чому ніхто не взяв на себе відповідальність змоделювати повну картину, результат пакету рехворм, адже очевидно, що за ступенем каннібальства вони ідентичні, отже - походять із єдиного джерела?
Що ми в такому кіні побачимо? Знелюднена територія, бо людей десь поділа невидима рука ринку, з гарною природою, унікальними чорноземами, безліччю копалин, і навіть із мережею міст, які можна використати, як опорні пункти нової колонізації. В тих містах сидітиме адміністрація, і торгуватиме дозволами, на землю, надра, воду. Зрозуміло, за світовими цінами, які встановлює невидима рука ринку.

Бо жодна з рехворм не ставить за мету благо українців. Мета медичної - "щоб гроші ходили за пацієнтом" (???) Як будемо оцінювати результат? Якщо гроші за пацієнтом, але ще не ходять? Або ходять, але дууууже повільно? Або пацієнт ходить -ходить, а грошей не видно, десь за обрієм? Це акцентований ідиотизм, починаючи з концепції.

Це що виходить? Що як з мене брали податки, в тому числі і на медицину - так і далі братимуть, але за медицину я платитиму ще раз, власноручно, зверху??? Бо жодне падло не заїкнулося про відповідне зниження податків, раз уже кожен купуватиме собі окремо небезплатну медицину. Якщо я вірно зрозумів.
Те саме стосується пенсійної рехворми. Спочатку працюємо, сподіваючись на пенсію, потім девальвація гривні в 15 разів, і уряд каже, що ми собі досі не заробили, і вже ніколи не заробимо.
Фактично, маємо справу зі своєрідним прихованим підвищенням податків. Бо справді гарантій медичної допомоги, пенсій - ми не матимемо. Із цими рехворматорами. До речі, справедливо було би, і слід це зробити - знайти і назвати справжніх авторів цього похоронного пакету для України. І портрети виставити скрізь по Україні.

Ця мішпуха забула, що сидить у кріслах і жере коньяк з омарами - виключно з людської ласки. Для кого це вони зачищають Україну від українців? Хотілося би побачити і решту планів.
д.Тигр


Повідомлень: 197
Звідки: Сумська область

ПовідомленняНаписане: 15 червня 2017, 15:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ГАККЕН написав:
Хотілося би побачити і решту планів.

План один -знищення українців, як нації.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2017, 13:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Рева заклопотаний "дефіцитом пенсійного фонду"?

Тобто, як це, все, що збудовано, зроблено - відчужується від людей, далі їх утримання, вже як пенсіонерів, залишається в залежності від податків на злиденні зарплати працюючих, але то вже - виключно проблеми самих пенсіонерів і працюючих??? А "держава", компрадорський олігархат і його посіпаки на кшталт Реви і Гнойсцмандта, пограбувавши людей, залишаються з прибутком, і без будь - яких обов'язків?

Вдумайтеся, панове, в цю схему! Оця "держава" - хоче бути таким собі суперексплуататором, рабовласником! Щоб ми працювали на її умовах, платили тарифи і податки, нею призначені, і ні на що більше не претендували! Якщо людина не може працювати - буде харчуватися, лікуватися, грітися виключно теплими словами вгодованих урядовців із зомбоящика.

Для кращого усвідомлення того, що відбувається - рекомендую порівняти з рівнем заботи про старих чи скалічених у зграї мавп. Гнойсцмандту і Реві, якось, вдалося опуститися нижче, після мільйонів років еволюції, ближче до крокодилів і шакалів.

Це що виходить? По наших вулицях, незабаром, ходитимуть і повзатимуть голодні, обірвані, хворі колишні будівники комунізму, також і "Ленінської кузні", і фабрики "Карла Маркса", наші сусіди, знайомі і однокласники наших батьків??? Проситимуть хліба, питатимуть - як так вийшло? І що ми їм скажемо? Що Гнойсцмандт, Вальцман, Сатановська саме так узгодили з МВФ??? А очі не порепаються?

Мішпуха не хоче нам пояснити, як так вони ведуть справи, що у бюджетах і фондах постійно виникає дефіцит? І чому їхні власні фонди в той самий час пухнуть в рази?
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2017, 13:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще мені подобаються заклики негайно прогнутися перед Газпромом, бо не буде транзиту, і наша ГТС опівночі перетвориться на гарбуза! Залишиться її тільки здавати на металобрухт!

Що цікаво, ця теза - лякалка вкидається регулярно, але безальтернативно, без жодної дискусії.

Бо дискусії вона не витримає. Можна, задля розваги, порахувати розпиляні і здані на брухт заводи, але чи була з їх приводу аналогічна паніка? Чи, хоча би, з приводу циклопічних, втрачених таким чином, виробничих можливостей? Жодної.

То чому маємо панікувати через втрату газового транзиту, на яких альтернативних засадах? Через те, що на цьому втратять гроші персони іншого гатунку, вищого за середній? Ні? Тоді прошу пояснити мені, як зникнення транзиту вплине на ціну на німецькому хабі, і на мої платіжки? Ніяк? То хай стулять пельку. Що, важко буде штовхати, під шумок, на експорт нелегально добутий український газ? Пічалька...

І вишенька. Оті труби ГТС існують не сами по собі, а для постачання Європи. Чи так легко погодиться Європа на відмову від диверсифікації шляхів постачання? Бо я би не погодився. Кілька ниток "Північного потоку" - то річ добра, німакам подобається, але взимку, коли мороз придавить, постачання Європи без задіяння наших підземних газосховищ - неможливе. Це знають і кацапи, і Європа. І ми знаємо. Так що, ніякого металобрухту не буде.

Тоді для чого нас регулярно лякають і дурять цією темою? Бо Вальцман руками Кобєлєва хоче зробити новий, вигідний для себе, коханого, контракт з Газпромом, і зараз проводить підготовчу промивку мізків українцям?
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2017, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зараз Вальцман буде проштовхувати новий закон про "АТО - не АТО". Нічого не відомо, всі медія старанно жують і смокчуть пустишку, і агукають, як старанне немовля.

Тіпа, було АТО, а тепер буде щось таке... незвичайне, необикновенне... Вумне таке, шо аж страшно...

Є в мене від цього одна нехароша підозра. Витікає вона з того, що замість дій згідно Конституції, які влада мала би зробити давно, ще навесні 2014 року - вона починає щось таке говорити влітку 2017, але, знов же, не про виконання Конституції, а про якісь чергові шулерські фокуси.

Якщо буде якийсь кошерний ерзац, замість виконання Конституції, то в мене одразу ще питання -

1) Для чого Вальцман четвертий рік старанно виводить друга Вовочку з-під удару караючої десниці міжнародних Конвенцій про правила і звичаї війни?

2) Чи з'явиться у наших полонених можливість правового захисту Міжнародними Конвенціями?

3) Чи буде Путін звинувачений, зокрема, за порушення Конвенцій, коли він примусово залучає до ведення воєнних дій населення окупованих районів з українським громадянством, переміщує населення , провадить колонізацію, переселяючи організовано туди своїх громадян з материкової Росії? За Конвенціями, це все - заборонено, це є злочин.

4) Де позови України в міжнародні суди за ці порушення? Чим зайняті Мінюст, Пгокугатуга? Готуються ділити землю?
Ліна


Повідомлень: 4404
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2017, 00:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У добрі наміри цієї компанії не вірю. Які мотиви цього переформатування в НеАТО, і що саме вони збираються робити? Все те робиться з таємничими фейсами, натяками, серйозними інтонаціями. Але лунають і суттєві зауваження з боку опонентів. Почула три: нічого не треба змінювати в законодавстві, там уже все є для серйозних дій; є намагання застосувати напівміри, а без повного обсягу і комплексного підходу це ні до чого не призведе; Росія, як і раніше, не буде названа країною агресором, окупантом.
Враження, що це просто імітація. А може, й більше. Дехто твердить, що вся законодавча база прилаштовується до ситуації, коли пацанам треба буде застосовувати силу на внутрішньому фронті. Одному персонажу вже клепки забракло цього не робити. Щодо розумових здібностей цих пацанів так само є великі сумніви.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2017, 19:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:
У добрі наміри цієї компанії не вірю. Які мотиви цього переформатування в НеАТО, і що саме вони збираються робити? Все те робиться з таємничими фейсами, натяками, серйозними інтонаціями. Але лунають і суттєві зауваження з боку опонентів. Почула три: нічого не треба змінювати в законодавстві, там уже все є для серйозних дій; є намагання застосувати напівміри, а без повного обсягу і комплексного підходу це ні до чого не призведе; Росія, як і раніше, не буде названа країною агресором, окупантом.
Враження, що це просто імітація. А може, й більше. Дехто твердить, що вся законодавча база прилаштовується до ситуації, коли пацанам треба буде застосовувати силу на внутрішньому фронті. Одному персонажу вже клепки забракло цього не робити. Щодо розумових здібностей цих пацанів так само є великі сумніви.


Я зрозумів, що це. Це - рука Ліпецька! Або, можливо - середній палець Ліпецька.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 29 червня 2017, 14:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Неймовірні танці навколо осудження корупціонерів. Суди не можуть впоратись, суддів не можуть знайти, руки не піднімаються, ноги не ходять, що завгодно.

Чому досі не запроваджено суд присяжних над корупціонерами? Чому, так само, як і раніше, феодалів судять інші феодали, а не окрадені феодалами громадяни? Нахріна цей цирк? За наші гроші?

У нас нема суду. Нема прокурорів. Є хлопчики на замовлення, останній випадок з Холодницьким тому свідчення. Яке там у нього військове звання? Застрелиться? Подасть у відставку? Поверне нагороди і зарплатню? Виступить з покаянною промовою, у японському стилі, і зробить харакірі, чи плигне з хмарочоса, написавши у пояснювальній записці, що бере всю вину на себе?

Та хрін там ночував. Поважний член суспільства, вгодованість трохи вища від середньої.

Наших феодалів, жреців, крадійсько - брешучу верству треба судити судом присяжної черні. Інакше не буде ніколи і нічого, тільки ще більша згуртованість мішпухи навколо сахарину і пгокугог щічки наїдатиме.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2017, 00:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Всі "рехворми" націлені на те, щоб іще раз вийняти гроші з кишень українців, за те, що вже один раз проплачено його податками. Особливо мені подобається аргументація цього додаткового грабунку тим. що, начебто, все одно людина ці гроші віддає через хабарі, лікарям. вчителям, посадовцям. Як мило таке чути від наших кругловидих рехворматорів!

Що давно треба навести порядок з розходуванням бюджетних коштів - їм, начебто, не спадає на думку. Вони вимагають ще більше грошей, ще і ще.

Чому комісар Рева ігнорує політекономію? Ясно ж, що будь - які блага, хоч медицина, хоч освіта, хоч пенсії - можуть існувати за рахунок створеної людським трудом додаткової вартості. Не може бути інших джерел, не було до Реви і Гнойсцмандта, і не буде після.

І якщо додаткова вартість потоком іде на офшорки, то не буде ні медицини, ні освіти, ні пенсій, буде суцільне кладовище.

Але ж ми маємо за президента - професійного офшорника! Все його оточення - офшорники, і значна частина Ради. Хтось жде реформ, нормального життя пенсіонерам, фінансування науки, шкільництва? Щоб наші офшорники відірвали від себе і оддали? Щас!!!

Додаткова вартість має бути справедливо розділена, а не вкрадена компрадорським класом і переправлена до Панами.

Окремо мене гріє, що жоден з авторів цих "рехворм" - не житиме за власноручно написаними правилами. Вони не лікуватимуться в українських лікарнях, їх діти не вчитимуться в українських державних школах і вишах, от хіба що землю вони збираються хапнути українську. І ніхто з них не буде жити на мінімальну пенсію. Тому, проводячи рехворми - всі вони мають вільні руки, так само, як і Вальцман - офшорник.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2017, 10:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щойно послухав Шурму, з трибуни ВР. Критикує медичну реформу. Кошти ділитимуться не так, монополізм.

Я пригадую, як сам Шурма рулив медициною у Харкові, коли перед Євро - 2012 тупо позакривали заклади, де лікувалися туберкульозники, хворих розкидали по області, будівлі - продали. Оце справжня медицина!

Як Шурма "реформував" швидку допомогу, і бригади швидкої під час чергування змушували сидіти всередині машин цілодобово, в очікуванні виклику, влітку і взимку, що аж уся громадськість охрініла, дивлячись на таку прогресивну "реформу".

Пригадую, що виправдовувалося це - оптимізацією часу реакції на виклик, витрат бензину, витрат на утримання приміщень для чергових бригад. Тобто, критерії оптимізації абсолютно не враховували ту очевидну обставину, що бригади швидкої складаються не з роботів - термінаторів, а також із живих людей. Шурму і його манагерів це аніскільки не цікавило. То чим ця рехворма відрізняється від тієї? Таке саме людожерство. Яку допомогу хворому могли надати лікарі, що просиділи перед тим 20 годин у залізній коробці?

Отже різниця лише в способах пограбунку, і напрямках фінансових потоків.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2017, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На медицину, навчання дітей, житло, пенсію - українець має сам заробляти гроші. І ще на інтернет, відпочинок, книжки, квіти жінкам, на пиво і каву, безвіз до Європи і візи до Японії.

Українець, його праця і забезпечене життя мають бути смисловим центром усіх реформ, які тільки можуть бути.

Але реформа зарплатні навіть не планується. Вальцману це не цікаво. Недаремно про нього розповідають, що скрізь, де приходив, перше, що робив - мінімізував зарплатню, відміняв будь - які доплати, залишав голу мінімальну ставку. Чому би він мав змінювати звички?

А якщо так, то це не реформи взагалі, навіть якщо їх "реформами" називають. Вони позбавлені гуманітарних рефлексій, це - обрізання бюджету за безлюдною технологією, виключно для користі самих рехворматорів.

Цікаво, чи є десь у державній статистиці рядочок "гроші, виведені на офшори"? Можна з розбивкою, хто скільки вивів. Було би дуже повчально, і корисно для розуміння сутності рехворм і рейтингу кращих рехворматорів. Такий собі "український Форбс". Якось треба буде врахувати і потічок через лінію фронту, аякже, соціалізм - це учот!

Офшорки зображують, як щось капіталістичне, сучасне, загально - розповсюджене. Отож, це не є так. Офшорники заробляють гроші тут, і ховають в Панамі, іменно, щоб не сплачувати податки, фактично - грабують, утилізуютьУкраїну, бо амортизують інфраструктуру, робочу силу, і ту частку прибутку, що мала би йти на відновлення, навіть на розширене відновлення виробничих потужностей і робочої сили - фактично крадуть.

Чому заробляють тут? Бо в Європі їм не дозволять так поводитись, і зменшиться норма прибутку. Бо в Африці з крокодилами вони не зроблять такого бізнесу взагалі. Бо в Китаї на них чекав би розстріл.

І вони жодного руху не роблять, щоби реформувати офшорний грабунок. І ми всі добре розуміємо, що їм заважає танцювати. Це для них настільки святе, що тема навіть не допускається до обговорення. Ну, хоча би наполовину так інтенсивно, як проблеми педиків, зі спільними з поліцією демонстраціями, виступами в Раді.

Треба публічний реєстр українських громадян - офшорників, в мережі, як сєпаришів на "Миротворці".
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 16 липня 2017, 19:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Реформи абсолютно несистемні, некомплектні.

Результатом реформи медицини стане катастрофічне збільшення числа хронічних хворих, смертності, зменшення чисельності населення, прискорена еміграція, нестача робочої сили і падіння продуктивності економіки.

Отже, цю реформу необхідно доповнити узаконеною евтаназією.

Законодавчо встановити процедуру поводження з майном померлих, які не мають спадкоємців.

Законодавчо відрегулювати імпорт робочої сили з країн, де рівень життя ще нижчий.

Те саме стосується інших Вальцман - рехворм. За кожною дією треба бачити найближчі очевидні наслідки. Можна робити вигляд, наче їх не буде, а коли вони з'являться - що їх не бачиш. але тільки перебуваючи у владі, ситим, забезпеченим, з доступом до бюджету, Феофанії і чартерів на вихідні.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 16 липня 2017, 19:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я завжди був впевнений, що завдання уряду - відрегулювати економіку, і, зокрема, забезпечити мінімальний рівень споживання і життя громадянам, які неспроможні працювати, забезпечити себе самостійно.

Натомість, чую постійні скарги про "дірку у пенсійному фонді". Але ж, панове! Це у вашому фонді дірка! Це по - перше. А по - друге, це не означає, що ви звільнилися від обов'язку забезпечити співгромадян мінімально їжею, побутовими умовами, організувати цей процес! З якого фонду - то вже ваша забота! Вас же не питають, до якого фонду пішли гроші за прихватизовані заводи - фабрики? До якого фонду йдуть гроші на Панаму?

Якщо уряд неспроможний організувати систему мінімальних пенсій, то нехай звертається до ООН, заявить, що у зв'язку з переможним ходом рехворм в Україні очікується взимку замерзання без опалення певної кількості голодних від безгрошів'я громадян, і просить ООН організувати по Україні мережу безплатних їдалень.

Як варіант - нехай мережу їдалень фінансує МВФ, за чиїми рекомендаціями здійснюються переможні Вальцман - рехворми.

І статистику замерзлих і голодних пенсіонерів треба щоденно висвітлювати в медіях, паралельно із загиблими на фронті. Мовляв, так і так, виконуючи вимоги Мінська загинуло троє бійців, виконуючи вимоги МВФ померло двісті пенсіонерів від недоїдання в холодній хаті. І підпис - однотуровий виконавець чужих забаганок Вальцман.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 17 липня 2017, 22:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Наслідки "рехворми" освіти, судячи з того, хто і як її збирається запровадити, будуть так само катастрофічні. Якщо знищення вищої освіти матиме наслідком еміграцію юнацтва, з наступним поверненням, щонайбільше, 20% після навчання на Україну, то очевидне, зрозуміле всім, знищення шкільної освіти - спровокує еміграцію найбільш освіченої, кваліфікованої частини молодих сімей у віці 25 - 35 років, і вже назавжди. З відповідними наслідками для демографії, виробничого потенціалу, бюджету.

Що далі? Весь керівний, інженерний склад у промисловості буде складатися з іноземних спеціалістів, можуть виникати цілі поселення, анклави, заселені іноземними спеціалістами, імпортованою робочою силою. Як це давно робиться в Африці, Індії, Іраку. Цілком природним чином, ближче до поселень іноземних спеціалістів буде концентруватися медицина, шкільництво за стандартами країн походження іноземців, вузли зв'язку, транспорту. І, скоріш за все - влади. Якось вони то виправдають, мені здається.

Справжня мета знищення освіти, крім економії грошей, є, як на мене, зробити так, щоб неосвічені тубільці вже не могли навіть нікуди виїхати, не мали для виїзду ні інтелектуального потенціалу, ні фінансової можливості, ні внутрішньої потреби.

Не можна виключати, що освіту дітей українському суспільству доведеться брати до своїх рук, щоб запобігти найпохмурішим перспективам.

Одночасно, вже настав час вимагати від влади, уряду публічного звіту за витрати наших податків. З нас збирають гроші на освіту дітей, потім ми ще раз платимо вчителям на руки, а тепер нам кажуть, що податки залишаться, але навчання, фактично, не буде. Хай відзвітуються, що вони роблять з нашими грошима, зараз, як то буде після "рехворми".

Міносвіти чинитиме опір громадським ініціативам. Доведеться довчати дітей, орієнтуючись на навчальні програми Польщі, Словаччини, т.д., використовуючи інтернет, наймаючи вчителів на кошти громади. Такий стан шкільництва, своєю чергою, викличе зростання сепаратистських рухів, неуникненно, бо зникне сильний, високого стандарту, загальноукраїнський об'єднуючий нарратив. І з'явиться, натомість, щоденне порівняння із вищими стандартами сусідів.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 18 липня 2017, 22:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І всі ці "рехворми" є, власне, порушенням конституційних гарантій. Гарантій загальнодоступної середньої освіти, безплатної вищої, безплатної медицини, права власності народу на землю, надра.

Але я - зовсім не здивований. Хто у нас Гідрант виконання Конституції? Вальцман? От ми і бачимо, як воно гарантується. Грабунком, знищенням, облудою, здирництвом.

Це та ціна, яку українці платять за допущення влади КГБшних тайняків, сексотів, московських прихвоснів, ненависників усього, що українське. Це - повторення розкуркулювання, колективізації, Голодомору на новому витку Історії. Вальцман, схоже, трактує це, як колективне "вибачення" українців перед жидами, за уявні провини.

Вся відповідальність за це планове прискорене препарування України лежить на Вальцмані. Також за пограбунок із задіянням Джарески, за парад під час Іловайська, за тупе, безпорадне, непрофесійне гроблення наших військ в 2014 році, і за мінську капітуляцію.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET