•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Народний рух за пєрєстройку

Автор Повідомлення
Козак Мамай

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2007, 14:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Народний Рух України виник напередодні революційних подій 1990-1991 років. Спочатку мені було трохи дивно: чому в усіх тодішніх республіках СССР подібні організації називалися Народними Фронтами, а в нас чомусь Народний Рух? Лише згодом стало зрозуміло у чому річ. Саме слово «Фронт» вже передбачає можливість конфронтації з владою, а такої конфронтації «батьки-засновники» Руху боялися найдужче.
Тому «завдяки» Руху надзвичайно сприятливий час 1990-1991 рр. було бездарно змарновано і влада зрештою опинилася в руках у Кравчука та перефарбованих комуняк, які, розкрадаючи загальнонародну власність і руйнуючи економіку, наввипередки переконували електорат, що при владі Рух, а не вони. І народ у це вірив.
Відсутність стратегічного планування, чітких ідеологічних орієнтирів та й взагалі будь-якої цілеспрямованої кадрової політики спричинилися до того, що уся рухівська структура була з гори до низу просякнута кегебіською агентурою. Пригадую такий випадок: у 1990 році Литва проголосила відновлення своєї незалежності й Центральним проводом Руху обласним рухівським організаціям було рекомендовано провести заходи на підтримку Литви. Голова ж Чернівецького НРУ (не пам’ятаю його прізвища) від цього категорично відмовився. Аргумент: «Наша родіна - СССР». Дивно, що такий полум’яний совпатріот опинився не в Чернівецькому обкомі КПУ-КПСС, а в Русі. Ну а якщо серйозно, то це якраз приклад того, як КГБ успішно просувало своїх агентів на найвищі рухівські посади.
Те, що пропозицію «Свободи» про входження її в правицю було відкинуто (цим самим рухівські мрії про нардепівські мандати можна вважати похованими), свідчить лише про те, що в обидвох Рухах продовжує успішно діяти ворожа агентура, тепер вже російської ФСБ. Зараз «Свобода» йде на вибори самостійно, це навіть добре, бо ідучи у складі рухівського блоку треба було б купу сил і часу витрачати на нейтралізацію численної рухівсько-феесбешної агентури, а так у «Свободи» руки розв’язані, вона відповідає лише за себе, а не «за себе і за того дядька».
Для мене особисто символами сучасного Руху є ніяк не Костенко з Тарасюком, а рухівські висуванці Головатий (у 1989-1994 рр. – один з засновників і член Центрального проводу НРУ, у 1990-1991 рр. і в 1992 р. – голова Київського крайового проводу Руху) та Лавринович (у 1989 р. установчими Зборами НРУ був обраний заступником голови Ради представників. 1990-1997 рр. на 2,3,4,5,6,7 Зборах НРУ обирався заступником, першим заступником голови НРУ) – перекинчики, негідники й запроданці.
Володимир Вітковський: «Найбільшу загрозу для української демократії (Руху в першу чергу – К М) становить не активність антидемократичних сил як така, а її власна безплідність».
Подоляк

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2007, 11:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так, в НРУ до біса покидьків (не лише Лавринович з Головатим).

Пропоную створити "галерею" політичних портретів рухманів, тобто своєрідний люстраційний список. Лавринович і Головатий вже є. Можна згадати Танюка, Кендзьора, Яворівського, Павличка з Драчем (їхні вірші про бандерівців та висловлювання про український націоналізм, зроблені на початку 90-х, - це ще ті перли), а далі місцеві керівники НРУ тощо.
Козак Мамай

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2007, 14:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Це цікава ідея. Таку "галерею" можна оформити як буклет, роздрукувати і роздавати людям разом з передвиборчими матеріалами "Свободи".
На першій сторінці цього буклету необхідно зазначити, що нині Рух - це лише бренд, за яким насправді нічого не стоїть і який безсоромно експлуатують різні шахраюваті політділки.
Шварцріслінг

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2007, 15:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Поширювати негативний пр про будь-кого хто пропагує ідеологічно близькі Свободі думки, навіть якщо вони того заслуговують, я рахую то недобра ідея.

Пропаганда ідеї в будь-якому випадку корисна. А після кидалова помаранчевих значна частина людей самі взмозі розібратися хто є хто.
Ми можемо лише допомогти їм, так би мовити, дидактично-методично.
Stem

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2007, 15:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Ідея добра. народ має знати своїх героїв, що ховаються за брендом НРУ. більшість з них - вихідці з компартійної системи.
Шварцріслінг

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2007, 16:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Stem написав:
Ідея добра. народ має знати своїх героїв, що ховаються за брендом НРУ. більшість з них - вихідці з компартійної системи.

те ж самє стосується 90% інших опонентів Свободи.
Достатньо пропаганди самої ідеї недопущення бувших комуняк. Я наприклад коли шукав до кого приєднатися, на сайті Собору прочитав біографію Матвієнко. І хоча все решта там красиво написано, але того вже достатньо було щоб знати що з ними не хочу мати справ.

можна зрозуміло поширювати звичайні офіційні біографії, але без коментарів. так теж видно буде як хто біля корита був. А перехід на особистості може вже відхід від самої ідеї спричинити.
Лев

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2007, 19:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А ось, дорогі мої, і відповідь на питання звідки ноги ростуть!

Вадім Зіновьєвіч Рабіновіч "чіста сєрдєчна" признається:

"Также у нас очень серьезная тревога по отношению к деятельности партии Тягнибока, который никогда не отрекался от возмутительных слов, сказанных им. И то, что мы знаем о возможности его политического блокирования с различными правыми партиями, вызывает у нас тревогу. Я лично разговаривал в свое время и с Тарасюком, и с Костенко (підкреслення моє) об опасности деятельности подобных организаций. Надеюсь на то (и у меня есть такие данные), что, например «Украинская правица» не приняла все-таки в свои ряды такого маргинального человека. Если это все же произойдет, мы с вами будем делать свои выводы."

"Ответы президента Всеукраинского Еврейского Конгресса на письма читателей" 18.04.2007

http://jewish.kiev.ua/news/242/

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2007, 12:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Слова Вадіма Зінов'євича треба розуміти так: "Єдина партія, яка викликає у нас серйозне занепокоєння є "Свобода" Олега Тягнибока. Особливо нас непокоїть думка, що ця партія може блокуватися з іншими правими партіями і вивести їх зі стану політичного анабіозу, в якому вони перебувають вже не перший рік.
Тому я особисто розмовляв на цю тему з Тарасюком і Костенком, які цілком поділяють моє занепокоєння, і вони твердо пообіцяли мені, що не блокуватимуться зі "Свободою". І поки що свою обіцянку вони виконують.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,