•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Що за "Нове Вчення" ?

Автор Повідомлення
Златояр

ПовідомленняНаписане: 20 квітня 2007, 22:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хто знає, що це за таке Нове Вчення ? Зайшов на їхній сайт, http://www.freewebs.com/propovidi/study.htm прочитав. Ось що я думаю: Є добрі ідеї, але якось це все пафосно. Відкидаючи зовсім релігію неможливо отримати підтримку народу. Та й де брати духовний стрижень, на котрому все тримається. Даруйте, але цей "брєд" ми вже проходили у виконанні камуняк. І саме цікаве. Як вам ось таке :
www.freewebs.com написав:
"Про критерії
За якими критеріями оцінювати успішність дій Українських Націоналістичних Організацій? Оскільки ми матеріалісти, що звикли мислити раціонально, то і критерії наші базуються виключно на об’єктивних чинниках. Тому головним критерієм успішності дій є кількість вбитих окупантів. Таким чином, група із 5 націоналістів, що протягом року знищила 50 окупантів приносить більшу користь Україні ніж група із 100 націоналістів, що протягом року знищила всього лише 10 окупантів.
Організації, що не займаються знищенням окупантів, ми взагалі не можемо називати Націоналістичними, оскільки вони такими не є. Це просто комерційні проекти усіляких івченків, тягнибоків та подібних до них персонажів, що люблять смачно їсти, солодко пити та розважатися з дорогими хвойдами за рахунок „патріотично налаштованих лохів” (використаємо термінологію прийняту в середовищі цих неповажних панів).
Українцям потрібні Справжні Лідери, яких не соромно буде назвати Чоловіками. А таких лідерів може породити лише збройний опір окупантам, але аж ніяк не словоблудне політичне торжище."

І як це, скажіть мені, вони збираються реалізовувати ці гасла ?! З ким потрібно воювати і як саме знищувати тих окупантів ?! Негайно розпочати війну проти Масковії ? Чи може просто мочити на вулицях усіх москалів ? Чи може зайнятись терором власного населення ?
Не знаю, як ви думаєте на рахунок цієї нової ідеології, але мені здається, що це якась чергова провокація. Або знову, вийшов наш менталітет "гетьманчика", бо кожний домашній "патріот" бачить у себе під одіялом з затиснутим у руці .... ні не револьвером чи булавою, а саме тим чим ви подумали, свій "єдино-правильний" шлях до Великої України. І навіть Тягнибока ці новітні, так звані, націонал-матеріалісти до псевдонаціоналістів зарахували. Хто ж тоді справжній націоналіст ? Чи не вони саме ? А що ж вони конкретного зробили для боротьби, звісно крім створення цього сумнівного сайту ? Вважаю що на відміну від них, у Тягнибока є значний список корисних справ. Так що ж це виходить ? Таке розмаїття націонал-патріотичних партій, рухів, блоків, ідеологій, а.....віз України і нині там, тобто у повному багні ! Скажіть, це прояви нашої ментальності, чи кимось добре спланована операція на кшалт "розділяй та владарюй", для розпорошення та ослаблення націоналістів ?

Востаннє редаговано: Златояр (12 травня 2007, 14:31), редаговано 4 раз
Вареник

ПовідомленняНаписане: 23 квітня 2007, 08:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Та то писанина Оболонського. Він писав в нас на форумі, боровся з християнством, одним словом - закінчений атеїст, який пішов створювати свою партію, але вроді ніц не створив, бо крім теліпати язиком нічого більше не вміє. Сандея аделаджі з нього не вийшло:)

ПовідомленняНаписане: 24 квітня 2007, 11:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Оболонський закликає руйнувати храми і вбивати священиків. І багато такого, за що людину звичайну давно б запроторили років так на п'ять. А йому, бач, усе сходить...
Тобто це очевидно - чергова "розробка" ҐБ, гачок для наївних патріотів, які можуть купитися на його "рррррадикальні" гасла.

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2007, 14:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І чого це, скажіть будьласка, треба було видаляти мій пост ? Чи він якось порушував правила форуму, чи я когось образив, чи може не правду сказав ?! Точно зміст відтворити нажаль вже не можу, але він торкався теми діяльності СБ проти націоналістичних сил, та досить виважено коментував попередніх співрозмовників. ......Чи може дійсно вже діють.... ?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,