•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Підтримай Естонію!!!

Автор Повідомлення
Слон

ПовідомленняНаписане: 05 травня 2007, 18:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Та ну, навіщо дурниці писати. В чому там проявляється правовий вакуум?

Усього один приклад: Абхазія й Осетія де-юрі- Грузія, а де-факто -Грузинське Сомалі. Бажаєте таке в Україні? Я нi!

ПовідомленняНаписане: 05 травня 2007, 19:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Прибалти молодці :)

Ви ніде не побачите, що я кажу погано про Прибалтику, хоча б тому, що я все життя там прожив. Мені не подобаються ті пустослови, які у себе в країні розібратися не можуть, а лізуть учити інших.

I ще два питання:

1.
Чорний написав:
Ню-ню. Слон, не бійся, ніхто москалів питати не буде...

Це до кого?

2. А чому у Вас зазначена німецька назва Батьківщини мого батька- шляхетного міста Львова? Може мрієте про повернення німецького пана? Так мені, як простому Українцеві, абсолютно однаково якого пана на кіл саджати, якщо вони сюди хазяювати прийдуть, москаль це, або нiмчура, або лях, або жiд...

ПовідомленняНаписане: 05 травня 2007, 21:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Слон написав:
Чорний написав:
Прибалти молодці :)

Ви ніде не побачите, що я кажу погано про Прибалтику, хоча б тому, що я все життя там прожив. Мені не подобаються ті пустослови, які у себе в країні розібратися не можуть, а лізуть учити інших.

Це ви про кого? Ніхто нікого не вчить, просто підтримують, тому що прибалти молоці, що знімають совкові памятники. Скоро і в нас нова хвиля буде, друга. Боюся, що "Василеві Пилиповичу Маргелову" порівняно не довго залишилося стояти. Раджу поїхати зробити кілька знимок, поки не пізно.

Слон написав:
А чому у Вас зазначена німецька назва Батьківщини мого батька- шляхетного міста Львова? Може мрієте про повернення німецького пана?

Зверху є пошук - я раз на це запитання відповідав, більше не вважаю за потрібне. Кому треба, той знайде.

Слон написав:
Так мені, як простому Українцеві

Це підвиди - прості та складні? Чи складені?

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2007, 11:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слон написав:
ШКРУМ написав:
Слон написав:
А у нашій країні уже нема чим зайнятися?

Звичайно є чим. От, наприклад, познімати пам'ятники російської окупації. Й підтримати, таким чином, загальну східно-європейську тенденцію звільнення від советсько-російського, дратівливого, сміття.

Ви мені чомусь більшовиків нагадуєте: Головне все зруйнувати. Або як там у Вашій пісні- інтернаціоналi?

В нас такої пісні нема і не було. А Ви мені, "чомусь" нагадуєте робота, якого запрограмували на збереження совєтсько-російських "святинь", задля просунення, таким чином, російської пропаганди ( тяглість від совєтів до РФ), і подальшого вшанування подібного на території України.

Я не закликаю руйнувати пам'ятники, а знімати їх. Відчуваєте різницю. ( Хоча, можна було б показово побити в щент пам'ятник Леніну в Києві, що біля бесарабки).
На пам'ятники на центральних вулицях України заслуговують тільки національні герої. А советсько-російським окупантам місце, хіба-що, в музеї.

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2007, 11:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слон написав:

Не варто вподібнюватися варварам ...

На це Українці вже не ведуться.

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2007, 13:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Боюся, що "Василеві Пилиповичу Маргелову" порівняно не довго залишилося стояти. Раджу поїхати зробити кілька знимок, поки не пізно.

Давайте, заодно поруч пам'ятник воїнам- інтернаціоналістам, теж можете знести. Потім можете заїхати у Львiв в 80-й ОАэМП і пояснити чому Ви це зробили, а також ще в де кілька з'єднань.
Я зараз можу подзвонити в Івано-Франківськ і запитати відношення моїх товаришів по службі до Вашої думки, боюся воно Вам не сподобається, а таких, як ми кілька сіт тисяч по всій Україні. Наплюете на думку всіх?
Не ображайтеся на питання, я хочу визначитися стоїть чи за Вас голосувати, тому що однієї фрази: Україна для Українців! -мені мало.

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2007, 15:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Слон написав:
Чорний написав:
Боюся, що "Василеві Пилиповичу Маргелову" порівняно не довго залишилося стояти. Раджу поїхати зробити кілька знимок, поки не пізно.

Давайте, заодно поруч пам'ятник воїнам- інтернаціоналістам, теж можете знести. Потім можете заїхати у Львiв в 80-й ОАэМП і пояснити чому Ви це зробили, а також ще в де кілька з'єднань.

Якщо під словом інтернеціоналісти маються на увазі совки та Куба, то так і буде:)

Що таке 80 РКМНШ я не знаю.

Слон написав:
Я зараз можу подзвонити в Івано-Франківськ і запитати відношення моїх товаришів по службі до Вашої думки, боюся воно Вам не сподобається, а таких, як ми кілька сіт тисяч по всій Україні. Наплюете на думку всіх?

І всі кілька сот тисяц - затяті совки? Тоді наплюємо.

До речі, кілька сот тисяч - не забагато буде? Ви кого рахуєте?

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2007, 16:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Слон написав:
Не ображайтеся на питання, я хочу визначитися стоїть чи за Вас голосувати, тому що однієї фрази: Україна для Українців! -мені мало.

Яущо мало - це не проблема. Наразі з ваших дописів складається враження, що ця фраза вас не влаштовує. А це вже різні речі.

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2007, 16:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слон написав:
Борисфен написав:
для початку вистачило хоча б Київ очистити, а потім і всю Україну

Так, спробуйте знести пам'ятник Василеві Пилиповичу Маргелову в Дніпропетровську, і я особисто очолю полювання на Ваших однодумців. Не варто вподібнюватися варварам ...

З довідника:
"Після війни він продовжував військову службу, довгий час командував повітрянодесантними військами, закінчив військову академію генерального штабу.
З 1979 року Маргелов В.П. працював інспектором-радником групи генеральних інспекторів Міністерства оборони СРСР.
Батьківщина високо оцінила бойові заслуги генерала армії, кандидата військових наук, Героя Радянського Союзу, лауреата Державної премії СРСР Маргелова Василя Пилиповича. Він нагороджений чотирма орденами Леніна, орденом Жовтневої революції, двома орденами Червоного Прапора, орденом Суворова II ступеня, двома орденами Вітчизняної війни І ступеня, орденами Червоної Зірки, багатьма медалями та іноземними орденами. Останні роки життя Василь Пилипович проживав у Москві."

Слон, а що Маргелов зробив для УКРАЇНИ?

Не буду судити про діяльність Маргелова тільки з цієї інфи, але його біографія нагадує тисячі інших гєроєв ссср, типу жукова і т.д. Баролісь на сторонє сталіна, розкидуючи українців поперед танками, щоб швидше наблизити пабєду? Для когось жуков теж гєрой, най стоїть на землі людей, яких він використовував за гарматне м"ясо.

А для когось і славний кузнєцов (якого до речі, я не роздумуючи візьмусь власними руками викопати з землі української і скинути в найближчу смердючу прірву), на совісті якого сотні українських життів-великий гєрой в боротьбі з "фашизмом".

Судячи по достіженіям Маргелова, який в сссрі файно крутився в часи, коли наших людей мордували та катували, та по тому факту, що свої останні роки людина побажала прожити не у "коханому українському Дніпропетровську", а в Масквє, роблю припущення, що Україна та українці йому були далеко в вусі. То чому ми (а головне- наші діти) маємо на його пам"ятник позирати? Бо він героїчно боровся за сталіна і не нашу родіну? А він бува не знав, що з українцями робили в ті часи? А може й сам не одного хохла поперед себе на вибухівки кинув... А може був ще достойнішим від кузнєцова...

Не потрібні нам пам"ятники не НАШИМ героям. Не потрібні і дуже шкідливі для нашої свідомості та для нашого майбутнього.

Слон

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2007, 22:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таля написав:

Він Славний Син України! Він не просто командував Повітряно-десантними військами, він їх створив. А в Москві він жив тому що всі Командуючі родами військ жили в Москві.
Так само він був ініціатором створення військ спеціального призначення, він був затятим супротивником уведення військ у Чехословаччину, він завжди підкреслював, що Армія поза політикою.

До речі, на 75- ти рiччя ПДВ у Дніпрі, представники фактично всіх політичних сил зі шкіри геть лізли, щоб засвідчити свою повагу до Маргелова та Ветеранiв ПДВ :)

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2007, 10:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Слон написав:
Таля написав:

Він Славний Син України!

Він для неї щось зробив?

Слон написав:
А в Москві він жив тому що всі Командуючі родами військ жили в Москві.

Навіть на пенсії? Неправда.

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2007, 15:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слон написав:
Таля написав:

Він Славний Син України! Він не просто командував Повітряно-десантними військами, він їх створив. А в Москві він жив тому що всі Командуючі родами військ жили в Москві.
Так само він був ініціатором створення військ спеціального призначення, він був затятим супротивником уведення військ у Чехословаччину, він завжди підкреслював, що Армія поза політикою.

До речі, на 75- ти рiччя ПДВ у Дніпрі, представники фактично всіх політичних сил зі шкіри геть лізли, щоб засвідчити свою повагу до Маргелова та Ветеранiв ПДВ :)

Все що зробив Маргелов, який доречі в окремі роки своєї служби на Далекому Сході командував охороною концтабору для військовополонених, для ПДВ - це одяг їх в "голубые береты", та примусив вивчати карате в якості рукопашного бою замість того, щоб вчити те, чим володіли наші предки навіть в часи ВОВ. В РККА повітряно-десантні корпуси приймали участь ще в обороні Києва, а те що Маргелов був прешим командувачем "воздушно-десантных войск" ніяк ці війська не характеризує. Навіть остання війна в Росії за участю "ВДВ", показує їх повну нездатність вести бойові дії, як приклад - Дудаєва не "доблэсные десантники" знищили, а скромно вбило "ракетою". Ті командири, яких випустили з рязанського училища тупі й нездарні, що підтвердив штурм Грозного. Посперечаємося? ;)

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2007, 21:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слон написав:

То були не українські політичні сили.
Переконаний, що Вони навіть не знали як Маргелова по-батькові.
Просто "хто-то нашептал", що Маргелова, конче потрібно вшанувати.
А за шо? "НЕ ВАШЕ ДЕЛО ХОХЛЫ"!

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2007, 21:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слон написав:

Давайте, заодно поруч пам'ятник воїнам- інтернаціоналістам, теж можете знести.

Несуть яйці, а Ми знімати будемо :)
Воїни-інтернаціоналісти. А хто вони? Советські воїни. Так це ж воно.

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2007, 22:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну-ну :)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"