•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Підтримай Естонію!!!

Автор Повідомлення
Таля

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2007, 18:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор з Харкова написав:
ШКРУМ написав:

Сумніваюсь, що вірмени з росіянами то наш електорат.
Нашим електоратом виступає лише свідомий українець.

А якщо свідомий українець став таким свідомим рік, два, десять тому, а батьки у нього все життя розмовляли по-російські, як йому бути?
Чи він не може через своє усвідомлення себе українцем бути корисним суспільству і розмовляти російською, грузинською, вірменською.
Як бути, обмежитися лише ознаками походження і постійної мови спілкування.
Багатьом важко уявити, чого мені варто розмовляти в Харкові українською, переважна більшість інших НОРМАЛЬНИХ, СВІДОМИХ українців не вважає за можливе перейти на спілкування українською, і часто таке рішення обумовлене тим, що "не хочу неправильно розмовляти такою красивою мовою". А такі люди усвідомлюють себе українцями, захищають державу, виступають за її подальший глибокий розвиток.
як же бути. Може варто т підійти до перегляду питання мови як основного чинника?

Ігоре, щодо вашого останнього запитання - питання мови за нас вже "переглянули". Результат трагічний. Замість того, щоб знову переглядати сенс вживання української мови, нам радше потрібно інтенсивно вчити, поширювати та популяризувати українську мову, прививати любов до неї, як зрештою до всього рідного українського. Цю політику звичайно повинна втілювати держава, але, беручи до уваги те, хто в Україні сьогодні при владі, розуміємо, що коментарі зайві.

Я усвідомлюю(хоча цілком не розумію) той факт, що у центрі і на сході України є нормальні (але на мій погляд НЕсвідомі) українці, які розмовляють російською мовою. Наше завдання згуртувати цих людей навколо національної ідеї та переконати їх перейти на свою рідну українську мову. Немає мови - немає майбутньої української інтелігенції, немає еліти, немає української молоді - немає НАЦІЇ...

Ігор Швайка

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2007, 08:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Мене то в цьому переконувати не треба. Дякувати Богу, шкільній вчительці української та, може все ж таки трохи ініціативі "Зроби подарунок Україні - переходь з 2007 на українську" для себе я це питання вирішив.
АЛЕ.
Але я кажу про тих людей, для яких мова на сьогодні не є переважною підставою для голосування за національно свідому політичну партію.
Я наголошую на тому, що поруч з постійною робтою щодо повернення українців до усвідомлення свого українства, у тому числі і мови, необхідно вирішувати ті питання, які стосуються інших сфер людського життя. З моєї точки зору, недалекоглядно буде робити лише наголос, щоб усі стали українцями. Може краще українці зроблять для усіх, у тому числі не до кінця свідомих, реальні кроки для нормального людського облаштування життя, тим самим наблизять їх до усвідомлення.
Перепрошую за багато слів, але моя основна думка в тому, що мова як чинник збереження нації, не може стати ідеєю сама по собі. Вона один із неодмінних засобів побудови правильного заможнього національно орієнтованого життя в майбутньому. І боротися за мову необхідно борючись за інші сфери життя.
Ультраправий

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2007, 17:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Непоступливий написав:
Заходимо і голосуємо:
http://www.eesti.portal.ee/main.php?language=ru

Підтримаємо наших арійських братів з Естонії та їхню боротьбу проти нащадків Золотої Орди - кацапів!!!
А хіба естонці є арійцями? Арійці - це литовці, латвійці, а естонці це - угро-фіни. Але все рівно етонців підтримати слід, бач яка маленька країна, а так мужньо протистоїть такому агресивному гіганту, як Кацапщина!

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2007, 11:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ні ляхам та кацапам,скажим Так братам прибалтам

ПовідомленняНаписане: 01 листопада 2007, 16:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слон

По - перше

Грузини не арійці, грузини належать до Кавказської мовної родини, де разом із вайнахами утворюють картвельську мовну групу. Киргизи не арійці також, вони тюрки. А от таджики вважають себе арійцями. :-)

По - друге:

Я не знаю в якому листопаді і де саме ти був у Грузії і від чього саме тебе кинуло у жах. Я у Грузії був цього літа і можу тобі довести абсолютно протилежне.

По - трете

Проблема Абхазії це проблема того, що Московія фактично здійснює режим окупації частини грузинських територій. Тут твої аналогії абсолютно недоречні. Москва так само намагалася напасти і на Україну (згадай Тузлу). Просто Україна більш потужна держава ніж Грузія і у військовому плані і в плані територій і в плані чисельності населення. Це саме і стримало Москву від вторгнення в Україну.
Якщо на кшталт є чому повчитись. Та не треба... НЕ треба України у Грузії чомусь вчитись. Так само як на жаль і Грузії поки що немає що перейняти в України, окрім ВПК. Просто можно сказати що у Грузії зараз більш рішучий Президент ніж в Україні і там не існує розколу держави на Захід та Схід. Тому Грузія більш просунулась у напрямку НАТО ніж зараз Україна. От і все. Україна має свій шлях і вона має його пройти. Але Грузія друг України, справжній друг і Україні треба це використовувати для зміцнення власних позицій в Кавказському регіоні, що є стратегично важливим для України.

І арійці чи кавказці тут ні до чього. Є інтереси держави.
Амиран

ПовідомленняНаписане: 01 листопада 2007, 17:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олег Тягнибок подякував послу Грузії за його роботу в Україні

25 жовтня на запрошення посла Грузії Ґрігола Катамадзе голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок був на дипломатичному прийомі посольства Грузії в Україні. Прийом відбувся у колонному залі Київської міської державної адміністрації.

У зв'язку із завершенням дипломатичної місії в Україні, посол Грузії Ґрігол Катамадзе подякував голові ВО "Свобода" за плідну співпрацю та дружнє і тепле ставлення до Грузії.

На прийомі презентували книгу "Україна - Грузія: мости дружби".

На згадку про Україну Олег Тягнибок подарував Ґріголу Катамадзе колекційний набір поштових марок із зображенням Тараса Шевченка.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,