•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Одеса

Автор Повідомлення
Скіф

ПовідомленняНаписане: 04 травня 2007, 09:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня Златояр!
Хочу проінформувати Вас шо Свобода в Одесі, щовівторка проводить збори за адресою - вул Пушкінська 19. У приміщенні "Просвіти", о 18.00. тел 8-(067)776-03-43 або дзвоніть до Одеської Просвіти 799-58-39 там вам теж все розкажуть. Не буду перелічувати всі наші заходи за останній час, читайте на нашому сайті www.ultras.ws.co.ua Приходьте поспілкуємось.
До зустрічи.

Шановне панство дуже вибачаюсь.
Не прочитав правил розділу, тому написав від себе інформацію.
Мольфар

ПовідомленняНаписане: 04 травня 2007, 21:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

В Одеській "Просвіті" збирається не тільки Свобода, але й представники інших політичних партій патріотичного спрямування, бо "Просіта" повинна єднати всіх українців. Зараз "Просвіта" - це центр українського життя Одещини.

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2007, 01:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

працює патріотично-спортивна секція "Просвіти" за сприяння ВО "Свобода". у "Просвіті" працює контррозвідка :) наших партійних агентів проти провакаторів, які швидко видворяються ща межи приміщення.

Скіф

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2007, 11:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В Одесі згадали Ольжича

5 червня у приміщенні одеського обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» відбувся захід, присвячений вшануванню пам’яті видатного діяча національно-визвольного руху, поета та історика-археолога Олега Ольжича. У цьому році українська громадськість відзначатиме 100-річчя з дня його народження.
Організували захід: ВО Свобода, ОУН, Просвіта.
Зі вступним словом про життєвий та творчий шлях цієї непересічної особистості виступив голова обласної «Просвіти» Олександр Степанченко. Ведуча програми Ольга Ляшенко прочитала декілька поезій Олега Ольжича. Після кожного вірша бандурист Георгій Матвєєв виконував свої власні музичні твори.
Наприкінці заходу один з просвітян висловив думку звернутися до одеської міської влади з пропозицією перейменувати вулицю Жовтневої революції на вулицю Олега Ольжича. Усі присутні одноголосно підтримали це слушне міркування.
Кримчак

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2007, 07:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Кримські "свободівці" вітають Павла Криленка з вступом у шлюб! Хай тобі щастить,друже,у всіх твоїх починаннях! Хай буде в твоїй домівці щастя та благополуччя! Щастя,здоров"я!
Вітер Змін

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2007, 18:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні 28 червня біля пам’ятника Т. Шевченку в м. Одесі міською владою передбачалися заходи з відзначення Дня Конституції. Святковий настрій можновладцям підпсували члени ВО «Свобода», ВО «Тризуб» ім. С. Бандери, КУНу та УНП, які прийшли висловити своє обурення антиукраїнським діями Гурвіца та депутатів міськради. Небайдужі одесити тримали гасла «Гурвіц – провокатор», «Встановлення пам’ятнику Катерині ІІ – державна зрада», «Катерини ІІ в Одесі не буде, Гурвіца також». Українці періодично скандували «Гурвіцу ганьба!». Невдовзі зявився міліцейський чин з погонами полковника, який погрожував затримати і відвести мітингувальників у відділок міліції. Тим не менше люди не розходилися, а перемістилися поближче по пам’ятника Шевченку. Голова одеської обласної організації ВО «Свобода» П. Кириленко закликав у мегафон усіх охочих приходити 4 липня на Думську площу на пікетування засідання Одеської міської ради.
Олексій 101

ПовідомленняНаписане: 19 липня 2007, 20:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Земляки-свободівці! Чи не підкажете де саме є осередки "Свободи" по Одещині? Чув є в Іллічівську, але де і як:)?
А власно вас у самому місті Одеса скільки? Чув у ваших лавах мої бувші однополчани з ОНУ ім. Мечникова є:)
Мольфар

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2007, 21:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій, якщо тебе цікавить діяльність ВО "Свобода" в Одеській області дзвони за тел. 80636684072

ПовідомленняНаписане: 23 липня 2007, 18:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А чому ви не хочете вести http://www.odesa.vosvoboda.info/ ?
Данило Рудницький

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2007, 09:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дiйсно,цiкаво,чому немає одеського регiонального сайту ВО"Свобода"?

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2007, 10:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Данило Рудницький написав:

http://www.odesa.vosvoboda.info/

Мені молодим помирати
Чорний

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2007, 11:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Данило Рудницький написав:

Чому немає? Є - http://www.odesa.vosvoboda.info/

ПовідомленняНаписане: 10 вересня 2007, 11:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Всі, хто бажає підтримати одеську "Свободу", не на словах, звертайтесь за тел. 798-88-07

ПовідомленняНаписане: 30 вересня 2007, 23:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дорогі друзі я з Одесси, але зараз проживаю у Іспаніі хочу стати членом Свободи!я буду в УКраїні найближчого часу!я б хотів знати вашу діяльність після виборів! дякую за увагу!

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2007, 20:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

діяльності більше, ніж сил наших...
треба і вести широку пропаганду і готовими бути проводити масові акції і пресенгувати ЗМІ. Головне , що є де збиратись і чим займатись.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,