•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

9 травня - свято чи жалоба?

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 27 квітня 2012, 10:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ой,Барабасе, теж мені здивували:)
А, що москалі ще не вкрали?

ПовідомленняНаписане: 27 квітня 2012, 10:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://szhaman.livejournal.com/1030993.html#comments

Тут трошки про історію цього плаката.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 27 квітня 2012, 10:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Такє теж є

http://s014.radikal.ru/i327/1102/e3/fedcdf167fd2.jpg

А ось китайці

http://img-fotki.yandex.ru/get/6209/123177916.15a/0_a5223_f3d1dab2_XXL.jpg

http://img-fotki.yandex.ru/get/6109/123177916.15a/0_a5228_ba3b3e34_XL.jpg

солодка парочка
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2012, 13:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://europaeische-aktion.org/Artikel/ru/TschJa-POBJeDA_136.html

Чья победа (Лев Прозоров, російський письменник і історик)
Російською мовою, звісно.
Парабелум

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2012, 20:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Моргенштерн"]Так і є.

Тут ось що смішно. Російські ЗМІ дурять московитів, залякуючи їх страшним НАТО, тоді як російська еліта від цього самого НАТО повністю залежить і з ним чудово співпрацює. Навіть зброю для своєї армії Росія купляє у країн НАТО - вертольотоносці Містраль, броневики ІВЕКО, англійські снайперські гвинтівки, ізраїльскі БПЛА і багато іншого.
Щось мені від того не дуже смішно, якщо раптом доведеться мати справу з ізраїльським танком, що запросто витримує два бронебійних попадання... Насправді, кацапи додумались до того ж , що і японці 40 років тому, а саме- власник заводу телевізорів купував корпуси у конкурентів, якщо його власні вироби були дорожчі. Стимулюючи тим самим мізки своїх працівників, що опинялись на вулиці.
Сучасна російська зброя - відстала. І вони , на жаль, це зрозуміли. Як і те , що на купленому далеко не заїдеш. Жорсткі кроки їхнього МО
таки "змусять піти"з оборонки старих пердунів і перейти на випуск сучасного озброєння. І це не смішно! Тим більш для нас! З одним ПІДВОДНИМ ЧОВНОМ і закрученими на дріт дверми ракетних комплексів.
А щодо 9-го травня - поза сумнівом- для українців це день жалоби. Жалоби за усіма вбитими нашими співвітчизниками, котрі можливо, не всі були свідомими, бо такими не народжуються, а стають, за тими, кого не мали за людей, виловлюючи по селах після " звільнення" , і відправляли під кулемети без зброї. Жалоби й за тими, хто під тиском системи не міг жити інакше, і пройшовши дві війни, склав свою голову під Берліном в останній день у неповні 25, як мій дядько.
Прості люди так і чинять в цей день - дзвони , молитва, вічна память. Мітинги вже не мають сенсу. Так поступаю і я, вже багато років. Вічна память полеглим! Земля їм пухом...

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2012, 20:42 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

+ 100

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2012, 10:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Широпаєв:

http://shiropaev.livejournal.com/99329.html#comments
Марися

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2012, 18:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цього року на 9 травня біс мене попутав і влючила я шустера...Ніби мені комуняків з червоними шматами мало на вулиці було.
Нащо мені жити в одній країні з тими дурнями ( і де скільки назбирали тих любителів "матчу"?). Їм наочно доказують;"ви - бидло", для цього ціле кіно зняли, а вони ; " нам фільм нравітса" І рулять всім рабіновічі та українофоби...і стравлюють нас...і провокують..

Ви ж таки люди, не собаки!
Святослав Ігоревич

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2012, 19:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Цього року на 9 травня біс мене попутав і влючила я шустера...Ніби мені комуняків з червоними шматами мало на вулиці було.
Нащо мені жити в одній країні з тими дурнями ..

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=czQ4zDJODBQ#! - все у словах... Ви кажата не вірно.
Навіщо їм жити у нашій країні - ось як би я сказав, і можете вважати мене занудою ;-)

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2012, 20:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Святослав Ігоревич, дякую , що поправили:)

Але я про те, що це так ніби до тебе у квартиру прийшли якісь...гості і починають свої правила встановлювати. Господар толерантний такий , все їм розказує про порядність, моральність, терпить, що його обкрадають, гвалтують дітей, з чоботами на стіл лізуть, плюють на образи, привезли своїх родичів і вдають, що " нє панімают" та " хатят проверіть на прочность" сім'ю...
Що це таке???Той господар отямиться нарешті, чи воліє переїхати кудись інакше, щоб гостей не ображати?

Це тільки мені здається, що ми попали в якесь задзеркалля, де все догори дригом? І розуміємо наче, що ненормально це, але терпимо і щось чекаємо...у вибори надумали гратись...

Ви ж таки люди, не собаки!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2012, 20:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

" у вибори надумали гратись.."
Так і є, нажаль.
Усі прийняли ці правила гри.
Кожен зі своїм інтересом.
Усі просто чекають, і думаю поки що різких рухів ніхто не буде робити.
Бо, треба визнати найголовніше-що головний гравець, це народ.
А,народ поки що спатоньки...
Ці вибори вже думаю розтавлять крапки, і кожна партія буде
знати що їй робити.
А,зараз як не крути, невизначеність...

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2012, 10:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Згоден, поки народ не "дозріє" різкі рухи працюватимуть лише на перспективу. Народ ощасливити насильно неможна.
А свято ці то поминальний день (9 травня) варто наповнити іншим змістом, розказати новим поколінням про біль і страждання народу, про марні надії, які розбилися об перемогу, про мільйони калік, яких у 53-му як собак зібрали і повивозили з міст у так звані санаторії, а кого і розтріляли. Треба розкрити сумну суть війни і наслідки її для нашого народу і інших. Про переселення сотень тисяч українців, про закатованих порців за незалежність. Ось про це треба знімати фільми, щоб у молодих не було марних ілюзій.

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2012, 07:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

" у вибори надумали гратись.."

Ніяких виборів взагалі не має бути. Є вождь і є народ, який йому підкорюється. Демократія, права людини, лібералізм, свобода - це все жидівські видумки, і мета їх одна - розвалити органічну єдність нації. давши (нібито) права ніщебродам, а потім, підкупаючи їх гречкою, примусити їх ак впливати на владну еліту, щоб вона служила всесвітньому кагалу та міжнародній фінансовій олігархії.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2012, 08:20 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкодочко, Вам час звернути увагу на те, як радикалізується Шановний Моргенштерн.

Я раніше бачив у ньому перспективи десь на рівні міністра пропаганди. Тепер бачу - треба брати вище !!!

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2012, 09:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Є вождь...

І ймення йому Моргенштерн. ;)

Так ми ж не проти, вождюйте на здоров'я, , можете празники нові придумати, от весь світ перемогу 8 cв'яткує, а справжні вожді встановлюють свої дати. Ото головне, щоб зріст був невеличкий, та вусики наклейте, чому пупік РФ-івський у "вожді"не тягне, бо нема в ньому харизми, хоч і невеличкого зросту, та вусики на мордочці не ростуть. а нема вусиків нема вождя вєлікАй срані, пардон страни.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,