•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Брехня КУН

Автор Повідомлення
Муха

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2007, 18:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

1-5 травня проходила всеукраїнська теренова гра Гурби-Антонівці, вже в п”яте організована Молодіжний Націоналістичним Конгресом:
http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=2827
http://www.ukrnationalism.org.ua/publications/?n=1153
http://www.ukrnationalism.org.ua/publications/?n=1151

Що ми читаємо про це в газеті КУН „Нація і Держава” за 8 травня 2006 року, № 18-19.
Цитата:
„Цього року виповнюється 63-я річниця з часу тих подій, і молоді українські націоналісти шанують пам'ять героїв і пам'ятають про їхню героїчну боротьбу.....
Цього року гра відбулася вже вп'яте, її цьогорічним організатором став Конгрес Українських Націоналістів.”

Посилання: http://nacija.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=1197&Itemid=4

Згадка про МНК там є двічі, але якось так, між іншим, зато згадки КУН більше десяти

Хм.... цікаво. Організатори гри були дуже здивовані, коли дізналися, що вони виявляється є членами КУНу. Особливо враховуючи те, що жоден член КУН не мав якихось обов”язків при організації гри, Василя Поповича було включено до оргкомітету лише як партнера. Гроші,які ним були виділились пішли для тих же КУНаків на купівлю літератури і феєрверку (для них же). Із загальної кількості зголошений (бл. 300 чол.) , КУНаків було бл 40......

І ще:
http://www.zik.com.ua/index.php?news_id=82795

КУН згадується ввесь час, МНК ніразу.

Цікава та дуже „достовірна” інформація надається КУНаками ЗІКу, яка точно не додає позитивного іміджу солідному виданню.

Інформаційна політика КУН викликає „захоплення”. Маладци! Так дєржать!
Висновки зроблені

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2007, 23:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

КУНу час перейминовуватись у "Клюб любителей України".

Вони зачистки провели у лавах і поставили там дрібних підприємців на чолі.

У нас в Одесі в КУН ходять з десяток людей крайньо вбогих та старих , з ознаками дезорієнтації в реальному житті.

КУН вийшов на широкий політичний ринок , в якому його акції прогоріли.

Івченко колись був у лавах ПРП і тоді боровся проти Стецько (тодішньої голови КУНа) у одному мажарітарному округу.

КУН - це невеличке минуле.

Перун

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2007, 14:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Муха [Редаговано, образа учасника форуму. Адміністрація] та інші прихильники [Редаговано, образа учасника форуму], не подобається КУН прийдіть до нас і скажіть то нам. Я особисто готовий зустрітись з різноманітними [Редаговано, образа учасника форуму] та пояснити їм політситуацію... Чекаю на зустріч...

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2007, 20:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Перун.... що правда очі ріже?:) Я прочитав твого листа (він аналогічний допису на форумі) і дико ржав, наскільки жалюгідним ти виглядаєш. Я завжди казав КУНакам як я ставлюся до КУНу, Васю Поповича я чудово особисто знаю і мою позицію він чудово знає.
Я навів конкретні факти БРЕХНІ кун. Але ти не зміг їх заперечити, ти зміг лише написати супер-розгромний пост на форум і мило. Зашибісь, я в захваті. Оплески в залі. Льоші Мерсу - привіт

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2007, 09:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Форумчанин Перуне , що Ви можете пояснити про КУН , коли не лише КУН ,а й його лідермана Івченка викинули з НУ. а згадати як не здатний на елементарну промову Івченко щось підпискував ненависній мафії , коли та гнала на нашого Лідера за прямий заклик до боротьби з тією самою мафією.
КУНа нема.

Вареник

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2007, 10:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Перун написав:
Муха [Редаговано, образа учасника форуму. Адміністрація] та інші прихильники [Редаговано, образа учасника форуму], не подобається КУН прийдіть до нас і скажіть то нам. Я особисто готовий зустрітись з різноманітними [Редаговано, образа учасника форуму] та пояснити їм політситуацію... Чекаю на зустріч...
Той ваш КУН - якась зашифрована супер організація, яка виринає тільки на якихось масових зустріча НСНУ (якто приїзд юща і решти братії в Нагуєвичі).Там ходили бойовики в камуфлях з табличками "Варта КУНу" і булькали - там не стій, бо нас тут 50 і вам трьом зараз наваляємо. Але свій намет ми таки поставили де хотіли. Потім привалили до Свободи перед маршем УПА, бо нсну бабла на автобус не дала, щоб супер патріоти в камуфлях вшанували воїнів УПА. Свобода надала автобус, поїхали, постояли, помахали прапорами, а потім з щирою патріотично-куно-націоналістичною вдячністю на свому сайті гарно обісрали Тягнибока. Зроби людям добро. Але відкрию вам секрет - вся ваша варта КУНу і ті мілітарні понти гівна варті, бо ви вже років на десять випали з суспільно-політичного життя України. Ви можете бігати по лісах, але ви не можете дати відсіч ворогу на вулицях міста, бо ви ніхто.

ПС. В очі казав один раз, коли той ваш кун зустрів, в Нагуєвичах, здоровенному жлобу років 30-ти. Так він мене і не втоптав, хіба зробив грізну пику.

ПС. А івченка, як пса викинули з нашої кошерної україни. Служив погано.

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2007, 12:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Теж мені, знайшлись штурмовики з КУНу. Прямо не КУН, а НСДАП. Тільки от з фюрером обісрались.
Ультраправий

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2007, 12:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Перун написав:
Той ваш КУН - якась зашифрована супер організація, яка виринає тільки на якихось масових зустріча НСНУ (якто приїзд юща і решти братії в Нагуєвичі).Там ходили бойовики в камуфлях з табличками "Варта КУНу" і булькали - там не стій, бо нас тут 50 і вам трьом зараз наваляємо. Але свій намет ми таки поставили де хотіли. Потім привалили до Свободи перед маршем УПА, бо нсну бабла на автобус не дала, щоб супер патріоти в камуфлях вшанували воїнів УПА. Свобода надала автобус, поїхали, постояли, помахали прапорами, а потім з щирою патріотично-куно-націоналістичною вдячністю на свому сайті гарно обісрали Тягнибока. Зроби людям добро. Але відкрию вам секрет - вся ваша варта КУНу і ті мілітарні понти гівна варті, бо ви вже років на десять випали з суспільно-політичного життя України. Ви можете бігати по лісах, але ви не можете дати відсіч ворогу на вулицях міста, бо ви ніхто.

ПС. В очі казав один раз, коли той ваш кун зустрів, в Нагуєвичах, здоровенному жлобу років 30-ти. Так він мене і не втоптав, хіба зробив грізну пику.

ПС. А івченка, як пса викинули з нашої кошерної україни. Служив погано.
Варенику, можеш дати адресу сайту де як ти кажеш "обісрали Тягнибока"?

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2007, 14:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

2 Перун

Цитата:

Чудово, [Редаговано, образа учасника форуму. Адміністрація] , давай з тобою зустрінемось. Напиши свій телефон або мило. Чи це пропозиція була тільки до МНК?
Перун

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2007, 19:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя якого ти сюди лізеш? Муха я чекаю на зустріч....

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2007, 19:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одесит написав:
Форумчанин Перуне , що Ви можете пояснити про КУН , коли не лише КУН ,а й його лідермана Івченка викинули з НУ. а згадати як не здатний на елементарну промову Івченко щось підпискував ненависній мафії , коли та гнала на нашого Лідера за прямий заклик до боротьби з тією самою мафією.
КУНа нема.

Можу пояснити що ти [Редаговано, образа учасника форуму. Адміністрація] а КУН йде на вибори в коаліції з НУ:))

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2007, 19:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Користувач Перун, фільтруй емоції. Перше попередження перед баном.

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2007, 19:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні по 12 каналу якесь кіно документальне було про КУН. Льоша сказав, що то єдина націоналістична сила в Україні. Виникли глибокі сумніви в тому, що вона націоналістична:))))

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2007, 20:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
Сьогодні по 12 каналу якесь кіно документальне було про КУН. Льоша сказав, що то єдина націоналістична сила в Україні. Виникли глибокі сумніви в тому, що вона націоналістична:))))

І в тому, що вона - сила :D))

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Підпис присвячую усім, кого кого він найбільше дратує.
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2007, 20:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Перун, а чому б тобі не сказати щось по суті піднячтого Мухою питання?

Мені молодим помирати

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"